پرواز Fremantle کامیون نیاز به ظالم خط در AFLW نهایی بازکن

میچل Woodcockغرب استرالیا

Roxy Roux.
آیکون دوربینRoxy Roux. اعتبار: مایکل ویلسون/غرب استرالیا

Fremantle را به امروز AFLW نیمه نهایی با بهترین رکورد در این رقابت, اما آنها می دانند که می تواند به این معنی هیچ چیز در برابر ساحل طلا ساز و برگ که اعطا شده است “آمار”.

خورشید بودند مسلما بزرگترین برندگان از تصمیم به لغو نهایی در دو دور از AFLW فصل با گسترش جانبی شگفت آور ساخت فینال با تشکر به بالا-هشت سیستم معرفی شده در این هفته است.

چهار صفحه از هر هفت تیم در کنفرانس اعطا شد وضعیت نهایی.

اصلی ثابت پاداش تنها سه.

می خواهید برای برنده شدن یک مزدا BT-50 و یا به اشتراک گذاری در یک استخر جایزه از بیش از 150.000 دلار? ثبت نام به بازی بازی اوج و فانتزی امروز!

بزرگترین مانع مواجه Gold Coast, است, سفر با خورشید رو خود سفر دوم به وا در دو هفته و چهارم خود را مستقیم بازی دور از خانه, داشتن میزبانی جیلان در مک کی در شمال کوئینز-زمین در پنج دور.

کامیون مربی Trent Cooper گفت: تیم با تجربه تر بود و در آماده باش پیش از Fremantle بیضی شکل ثابت به آنها نگاه کرد به فشار برای دومین متوالی مقدماتی نهایی اسکله.

“ما نگران نباشید بیش از حد در مورد مخالفت,” او گفت:.

“سفر خود را برنامه ریزی شده است بسیار گیج کننده و پس از آن ممکن است بازی بخش.

“من تصور روح و روان خود را این است که آنها انتظار نیست به بازی فینال اما آنها در وجود آنها دریافت رایگان آمار و آنها یک جوان هیجان انگیز جانبی و آنها می توانند با هیچ چیز برای از دست دادن و بازی که در راه است.”

این کامیون ساخته شده اند یک تغییر از تیمی که شکست خورده غربی Bulldogs با 15 امتیاز در آخر هفته گذشته با سال اول به جلو Roxy Roux در آینده برای ابزار سارا Garstone.

این به این معنی کامیون خواهد بود بدون کلید مدافع Janelle Cuthbertson (درد) برای بار دوم مستقیم بازی. کوپر گفت: مدافع بود “را لمس کنید و بروید” اما فقط از دست رفته انتخاب.

اما ممکن است کار را برای کامیون بازی-یو پی اس با خورشید فاقد یک کلید به جلو و به جای تکیه بر فرصت طلب مشخصات kalinda Howarth به پا زدن یک امتیاز برنده.

Howarth در حال آمدن است خاموش چهار هدف را در برابر غرب ساحل آخر هفته گذشته و لگد نه گل در شش بازی.

باید Fremantle نفع خود آنها خواهد شد بازی برنده امروز GWS-ملبورن در برخورد اولیه نهایی در هفته آینده. هر بازی در فینال سری حذف است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>