فلوید را تابوت می رسد در هوستون کلیسا برای مشاهده

هوستون >> بدن از جورج فلوید وارد یک کلیسا امروز در هوستون برای نهایی در مکان یادبود برای مردی که مرگ در دست پلیس در مینیاپولیس موجب تظاهرات در سراسر جهان و خواستار اصلاحات پلیس در امریکا است.

بدن او وارد یک طلا-رنگی تابوت بود که همراهی به چشمه ستایش کلیسا توسط پلیس هوستون. شش دقیقه مشاهده است که به روی عموم باز شد برنامه ریزی برای شروع در بعد از ظهر.

قبل از تابوت کارگران در خارج از کلیسا مونتاژ زیادی آرایش گل با رز سفید در یک طرف به شکل قلب و با حروف “پل” به صورت سیاه و سفید زندگی می کند موضوع ایجاد شده از گل رز آبی و قرار داده شده در بالا از قلب است. از طرف دیگر گل های ساخته شده از گل رز قرمز و به نظر می رسد در شکل مطرح مشت.

عزاداران مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و دستکش مطابق با کروناویروس-دستورالعمل مربوط.

فلوید مراسم تشییع جنازه خواهد بود روز شنبه پس از دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در حومه پرلند که در آن او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

جورج فلوید درگذشت مارس 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. مرگ او الهام گرفته از اعتراضات بین المللی و کشیده جدید توجه به درمان آفریقایی آمریکایی ها توسط پلیس و نظام عدالت کیفری.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای سفر به هوستون برای دیدار با فلوید خانواده و ارائه خواهد شد پیام فلوید مراسم تشییع جنازه خدمات. یک بایدن دستیار روز یکشنبه در تشریح برنامه های حزب دموکرات نامزد ریاست جمهوری. آنها را شامل نمی شود حضور در این سرویس است.

بایدن انتظار را به خانواده او تسلیت گفت مشاور که مورد بحث بایدن قصد دارد به شرط ناشناس ماندن.

قبلی خاطرات جای گرفته اند در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد شد. در مینیاپولیس ادای احترام پنجشنبه کسانی که در حضور ایستاده بود و در سکوت 8 دقیقه, 46 ثانیه طول زمان دادستان ها می گویند فلوید دوخته بود به زمین تحت افسر زانو.

فلوید مطرح شد در هوستون سوم بخش بود و به خوبی شناخته شده سابق دبیرستان بازیکن فوتبال که در مترو با افسانه های محلی DJ پیچ. او به مینیاپولیس چند سال پیش به دنبال کار و یک شروع تازه است. صورت خود را در حال حاضر به نظر می رسد در یک نقاشی دیواری در محله های قدیمی و نام او شعار می دادند و دهها هزار نفر در هفته گذشته در یک تظاهرات و راهپیمایی در مرکز شهر هوستون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>