فلوریدا علامت تهمت تولد با کاروان های دریایی کاروان

غرب پالم بیچ فلوریدا. >> تهمت حامیان در فلوریدا شد تجلیل رئیس جمهور تولد یکشنبه با کاروان کاروان های دریایی و راهپیمایی خود را در سراسر به تصویب رسید homestate.

در پالم بیچ شهرستان — صفحه اصلی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Mar-a-لاگو رفت و آمد مکرر — جدا کاروان از کامیون ها و موتور سیکلت و قایق سوار در امتداد بزرگراه ها و آبراه intercoastal در زمان های مختلف در صبح است. این سازمان بخشی از رئيس جمهور در فلوریدا انتخاب مجدد تلاش کنید.

پالم بیچ پست گزارش می دهد که یک ضد مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان نیز از طریق بخش جمعه در اعتراض به نژادپرستی و تماس با پلیس اصلاحات.

Pro-مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان های دریایی نیز برنامه ریزی شده برای فورت Lauderdale, میامی, فلوریدا, کلید, Tampa, Pensacola و جکسون — که در آن تهمت است که میله میله به renominated برای دور دوم در پایان ماه اوت.

در روستاها گسترده جمهوریخواه پسند جامعه بازنشستگی غربی اورلاندو که در آن چرخ دستی گلف هستند وسایل نقلیه از انتخاب برای بسیاری از ساکنان تهمت حامیان آنها برگزاری یک گلف سبد خرید رژه به افتخار رئیس جمهور که در حال تبدیل 74.

صحبت به وست پوینت فارغ التحصیلان در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تولد خود را همزمان با 245th سالگرد ارتش ایالات متحده را تاسیس.

“نامربوط رفتن به تولد من همچنین” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “من نمی دانم اگر که اتفاق افتاده حادثه. بود که حادثه اتفاق می افتد ، اما آن روز به دلیل این که ارتش تولد است.”

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>