سیل دیده بان به زودی برای کیپ یورک به مککی

دارن CartwrightAAP

More heavy rainfall is expected in northern Queensland as recent floodwaters flow to Lake Eyre .
آیکون دوربینبیشتر بارش باران های سنگین انتظار می رود که در شمال کوئینزلند به عنوان های اخیر جریان سیلاب به دریاچه ایر .

Far north Queensland است به زودی انتظار می رود در سیل دیده بان در حالی که آب است که باید هولناک کانال کشور در هفته های اخیر انتظار می رود برای رسیدن به دریاچه ایر.

اداره هواشناسی اب شناسی جس کری گفت: آبشار سنگین پیش بینی شده از کیپ یورک طریق به مککی بیش از هفت روز آینده به عنوان کوئینزلند همچنان راديال توسط باران.

او گفت: سنگین ترین بارندگی در چند هفته گذشته بوده است در جنوب مرکزی داخلی منطقه بود که هنوز دریافت قابل توجهی بارش.

“ما در حال انتظار برای صدور سیل دیده بان برای تقریبا همه از کیپ یورک و همه کسانی ساحلی حوضه از Daintree منطقه تمام راه را به پایین به مککی در آماده سازی برای یک مرطوب هفته” آقای کری گفت.

“ما شده است صدور سیل هشدارهای پس از ژانویه و … در طول هفته گذشته و یا پس ما قطعا دیده می شود برخی بسیار قابل توجه بارندگی در ارتباط با جنبش ex-tropical Cyclone استر.”

او گفت: با وجود تمدید شده است رودخانه سطح افزایش می یابد به خصوص در Bulloo و Paroo رودخانه که تولید بزرگترین حوضه این دو سیستم های رودخانه دیده می شود در 10 سال.

جنوب-غرب کوئینزلند شهرهای Quilpie Thargomindah, Eulo و هونگرفرد را ثبت یا ضبط خواهد شد این هفته خود را با بالاترین سیل سطح از مارس 2010, آقای کری گفت.

“کانال کشور در غرب دور از دولت (است) بسیار آهسته حرکت سیلاب ها و به طوری که آنها خواهید بود باقی مانده برای حداقل بعد از چند لحظهای s به عنوان آنها راه خود را به دریاچه ایر,” او گفت:.

“ما قطعا تا به حال برخی بسیار قابل توجه سطح آب در سراسر غرب کوئینزلند در چند هفته گذشته … اما هیچ رودخانه سوابق شکسته در کوئینزلند است.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de