پروازهای لغو شده برای برخی از SRJC دانش آموزان در تلاش برای آمدن به خانه از ایتالیا

حداقل سه سانتا رزا Junior دانشجویان اقدام به ترک ایتالیا پس از خود را مطالعه خارج از برنامه به پایان رسید اوایل اند پروازهای خود را لغو شد, پس از کل کشور قرار داده شد در مستند جمعه برای مبارزه با گسترش coronavirus.

کالج لغو آن برنامه مطالعه خارج از کشور در فلورانس هفته گذشته در پاسخ به نگرانی از گسترش ویروس در کشور که در آن بیش از 9,000 نفر مبتلا شده به ویروس و از دوشنبه. هدف این بود که به تمام 22 SRJC دانشجویان خارج از کشور در مارس 11, اما دانش آموزانی که قرار است به ترک آن روز آموخته شنبه که پرواز خود شده بود لغو شد.

چهارده دانش آموزان در این برنامه — که تشکیل شده بود از چهار کالج — بودند رزرو که پرواز. SRJC شنیده می شود و طی آن دانش آموزان پروازهای خود را لغو شد, گفت: سخنگوی کیمبرلی Starke. موسسه آمریکایی خارجی مطالعه است که ساخت ترتیبات سفر دانشجویان گفت: این امر کتاب یک پرواز جدید و ارسال آنها را به جزئیات شنبه.

“من یک کمی نگرانی گفت:” SRJC دانشجو آنتونی Giampaoli که قرار بود در پرواز است. “(اما) آنها من زمانی که آنها به من. من اعتماد روند.”

برخی از SRJC دانش آموزان بودند که در مورد ویروس چپ این کشور قبل از این برنامه لغو شد. یکی از این دانش آموزان یعقوب ایستمن گفت: او مشکوک مقامات خواهد تحمیل ممنوعیت سفر و نگران است که او را در گیر کرده, کشور, اگر او را ترک نمی کند به زودی. او وارد ایالات متحده در روز جمعه و در حال حاضر خود قرنطینه در خانواده اش RV خارج بنت ولی صفحه اصلی.

“من بسیار رها” Eastman گفت. “من خوشحال به خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>