پرواز مرتبط با خوشه در خطوط هوایی هاوایی برنامه های آموزشی می میرد و پس از آزمایش مثبت برای COVID-19

یک خطوط هوایی هاوایی پرواز که شرکت در هونولولو برنامه آموزشی است که منجر به یک COVID-19 شیوع درگذشت سه شنبه شب پس از آزمایش مثبت در کالیفرنیا است.

جف Kurtzman ارشد پرواز مستقر در لس آنجلس تشخیص داده شد در اوایل این ماه با کروناویروس, هاوایی, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت پیتر Ingram نوشت: در یک پیام به کارکنان.

Kurtzman, 60 پیوست هواپیمایی در سال 1986 و در حال تبدیل شدن به شناخته شده بیش از سه دهه گذشته خود را “شور و شوق برای کشف مکان های جدید مردم و فرهنگ; فوق العاده خود را حس شوخ طبعی و شلاق برای آسان مکالمه; و مراقبت از قلب” Ingram نوشت. “او تجسم ارزشهای سلام و malama که برای ما عزیز است.”

Kurtzman بخشی از یک خوشه در محل کار با برنامه آموزشی که در آن 17 کارکنان قراردادی به این ویروس در جولای 10. هیچ مورد جدید گزارش شده است پس از آن به گفته یک سخنگوی این شرکت.

هواپیمایی کارکنان قرار گرفتند در این جلسه آموزشی که در آن “فاصله فیزیکی بود نه تمرین و ماسک بودند اختیاری” به گفته وزارت امور خارجه وزارت بهداشت ، آن دسته از کارکنان سپس در معرض هشت اعضای خانواده که تست مثبت است. فرد آلوده که با حضور در جلسه آموزش موجب شیوع بیماری در دو اوآهو ورزشگاه با 20 امتیاز مثبت موارد DOH گفت.

“هیچ یک از این موارد می دانستم که آنها مثبت بودند و زمانی که آنها ناخواسته آلوده دیگران” گفت: DOH سخنگوی جانیس Okubo. “در شرکت هواپیمایی جلسه تمرینی و در هر دو ورزشگاه وجود دارد متناقض و یا بدون استفاده از ماسک و فیزیکی فاصله. همین دلیل است که همه ما نیاز به پوشیدن ماسک و تمرین فیزیکی فاصله به عنوان اگر ما مثبت است.”

شرکت هواپیمایی گفت: آن را از سر گرفته و اداره هوانوردی فدرال – آموزشی مورد نیاز در هفته گذشته با قوانین سختگیرانه تر از جمله استفاده از ماسک صورت کوچکتر اندازه کلاس و اجتماعی فاصله و مکرر تمیز کردن و ضد عفونی کردن تجهیزات.

“همه مربیان ما تست شده اند و حدود 60 کارکنان که از طریق اخیر آموزش خواسته شد به خود قرنطینه و نظارت بر سلامت خود را” شرکت در گفت و اضافه کرد که خود-نظارت بر دوره های مرتبط با آموزش به پایان رسیده است و همه کارکنان باید بازگشت به کار مگر اینکه آنها در زمان داوطلبانه کردند.

انجمن خدمه پرواز-CWA گفت آن است که “دل” از دست دادن Kurtzman یک “احترام دوست و زمان بخشی از پرواز ما خانواده است.”

“ما در حال قرار دادن در یک سیستم پشتیبانی برای هر پرواز کنند و این غم انگیز از دست دادن در حالی که همچنین rededicating خودمان را به مبارزه برای ایمنی در آسمان و در طول حمل و نقل هوایی گفت:” جونی Kashiwai رئیس اتحادیه که نشان دهنده هاوایی کارکنان. “قلب ما با خانواده عزیز ما پرواز شریک و ما ارائه می دهیم ما عمیق ترین تسلیت خود را به آنها.”

اینگرام گفت: این شرکت پس با کارکنان دوره نقاهت بعد از ویروس.

“ما هر روز یادآوری است که این ویروس جدی و بسیار مسری مبتلا,” او گفت:. “ما به تقویت این حکم و پروتکل های حاکم بر نحوه تعامل ما با یکدیگر در امکانات ما و من مصرانه از همه ما برای ادامه عمل در نهایت هوشیاری.”

هاوایی مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه دولت 25 coronavirus مرگ — یک اوآهو مرد بین 40 تا 59 سال که چهارمین COVID-19 مرگ و میر در این گروه سنی و 18 مرگ در اوآهو. شش شده اند در مائوئی و یک کائوآئی ساکن که در آریزونا درگذشت.

“همه هاوایی در گسترش تسلیت به خانواده و دوستان این مرد در طول این زمان بسیار دشوار است” گفت: دولت بهداشت و درمان مدیر بروس اندرسون.

مقامات همچنین گزارش 17 جدید مورد تأیید همه در اوآهو — آوردن ایالت تعداد کل عفونت پس از آغاز شیوع این بیماری به 1,435.

وجود دارد 297 عفونت فعال در جزایر و در مجموع 1,113 بیماران در حال حاضر در نظر گرفته شد — و یا بیش از 77 درصد از افراد آلوده. وجود 47 نفر با این ویروس در حال حاضر در بیمارستان بستری در هاوایی, 41 اوآهو, پنج جزیره بزرگ و یکی در مائوئی. از همه تایید هاوایی موارد پس از شروع شیوع 154 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان از جمله دو هاوایی ساکنان درمان در خارج از دولت است. از 108,813 coronavirus تست های انجام شده تا کنون توسط دولت و بالینی آزمایشگاه 1.3 درصد مثبت بوده است.

Wedneday را در سطح ایالت coronavirus مورد مجموع شامل 1,117 در اوآهو, 139 در Maui County, 114 در جزیره هاوایی, 43 در کائوآئی شهرستان و 22 هاوایی ساکنان تشخیص داده شده در خارج از دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>