ناقص روند در ورزش کمک: درخواست

کاترین BerminghamAAP

Auditor-General Grant Hehir has appeared at an inquiry into the $100 million sports grants program.
آیکون دوربینحسابرس کل اعطای Hehir به نظر می رسد در یک پرس و جو به 100 میلیون دلار ورزشی کمک های مالی برنامه.

تقریبا نیمی از پروژه های تامین مالی تحت ائتلاف $100 میلیون ورزشی برنامه کمک هزینه های فاقد شرایط لازم بودند با وجود اطمینان از نخست وزیر که هیچ قانون شکسته شده بود.

مجلس سنا درخواست راه اندازی شد در روز پنج شنبه نیز شنیده می شد حداقل 28 نسخه از یک رنگ-کد صفحه گسترده جزئیات آن گروه خواهد دریافت کمک های مالی و رای دهندگان جایی که آنها واقع شده است.

صفحه گسترده به اشتراک گذاشته شده با نخست وزیر اسکات موریسون و نشان داد که برنامه های کاربردی می توانند از تایید تا تکذیب کرد در عرض چند ساعت و بدون توضیح.

حسابرس کل اعطای Hehir به شواهد و مدارک در اولین روز از جلسات عمومی به اصطلاح ورزشی rorts امر که منجر به استعفای سابق وزیر ورزش Bridget مکنزی.

در بازجویی از لیبرال سناتور اریک Abetz ممیزی دفتر اجرایی برایان بوید نشان داد که 290 – یا 43 درصد از برنامه های موفق شدند در واقع فاقد شرایط لازم.

او گفت: این پروژه در ابتدا ارزیابی های ورزشی استرالیا به عنوان واجد شرایط است اما شرایط تغییر کرده در زمان بودجه امضا شد خاموش است.

نخست وزیر اسکات موریسون قبلا ادعا وجود دارد فاقد شرایط لازم پروژه تامین می شود.

وقتی پرسیده شد که پس از شنیدن در مورد دفاع از برنامه آقای موریسون گفت که او “به نقل از حسابرس کل”.

“من را دیده اند که مدارک من را دیده اند که بیانیه بنابراین من بررسی خواهد شد که” او به خبرنگاران گفت:.

آقای Hehir گفت: کمیته آقای موریسون ساخته شده “مستقیم و غیر مستقیم” نمایندگی نمایندگی از باشگاه اما این پیشنهادات نمی شد و همیشه مورد تایید آن سناتور مکنزی که در حال نهایی می گویند.

“ما به این نتیجه رسیدند که این جایزه از اعطای کمک های مالی تحت, جامعه, زیرساخت های ورزشی برنامه نیست مطلع مناسب فرایند ارزیابی و مشاوره صدا,” او گفت: پرس و جو.

او گفت: به موازات روند اجرا توسط سناتور مکنزی را در کنار آن از دولت و سازمان ورزش استرالیا “اطلاع داده نشده توسط روشن مشاوره و نمی شد مطابق با دستورالعمل برنامه”.

“این است که ضعیف عمل برای اشخاص به دستور چه توصیه های خود را باید توصیه به جای ارائه خود را توصیه است که در حال توسعه از طریق یک رویکرد مبتنی بر شواهد” آقای Hehir گفت.

“متقاضیان بالقوه و سایر ذینفعان باید یک راست به انتظار برنامه بودجه تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده در یک شیوه و بر اساس سازگار با انتشار دستورالعمل برنامه.”

گزارش حسابرسی بر داشت آشکار سیاسی گوشت خوک-barrelling در این برنامه با کمک های مالی اعطا شده توسط موریسون دولت بر اساس رنگ-کد انتخاباتی حاشیه.

اما آقای Hehir وجود دارد گفت: هیچ الزام قانونی برای وزیر به ارائه دلایل برای پروژه های که دریافت کمک های مالی.

آقای موریسون بود سر از گروه خود – رئیس سابق خود را از کارکنان – انجام یک بررسی جداگانه که بنا به گزارش تبرئه دولت از هر گونه خطا.

فیلیپ Gaetjens’ گزارش منتشر نشده اما به گفته آقای موریسون آن را در بر داشت “هیچ پایه و اساس این پیشنهاد که ملاحظات سیاسی بودند اولیه عامل تعیین کننده”.

این کمیته همچنین می خواهد به شنیدن از آقای Gaetjens به توضیح دهید که چگونه او رسیده و نتیجه گیری خود را.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>