رفع جوانان جنایت مشکلات: بوندس لیگا

سام جونزشمال غرب تلگراف

The Nationals WA party members Nick Fardell, Vince Catania, Colin de Grussa, Mia Davies, Jacqui Boydell and Terry Redman at Woodside's Bay Village site in Karratha.
آیکون دوربیناتباع و اعضای حزب نیک Fardell, Vince, Catania, Colin د Grussa میا دیویس, Jacqui Boydell و تری Redman در Woodside خلیج ایجاد سایت در کررتها. اعتبار: شانون بیتی

دولت شده است جستوجو کرد بیش از مسائل اجتماعی در نیومن پس از موجی از جوانان و جنایت و خودرو دزدی در طول فصل مرطوب.

تلگراف گزارش نگران کننده آمار جرم و جنایت به تازگی باعث سوالات توسط WA اتباع معاون رهبر Jacqui Boydell.

صحبت در دولت و مجلس هفته گذشته او را مورد سوال وزیر محیط زیست Stephen داوسون بود که به نمایندگی از پلیس وزیر میشل رابرتز.

Ms Boydell پرسید اگر هدف 120 دلار 20.5 میلیون ابتکار برای جلوگیری از جوانان reoffending خواهد بود گسترش یافت و نیومن.

برنامه آغاز شد و در اواسط سال 2018 در بونبوری و درگیر چند آژانس خالص پشتیبانی از 300 نفر جوان و خانواده ها. آن را گسترش به کلگورلی-بولدر Kununurra و Mirrabooka در ماه سپتامبر.

این برنامه شامل کمک به شرکت کنندگان به دنبال مشاوره و مسکن در کشور, تورهای فعالیت های فوق برنامه مانند فوتبال و یا بسکتبال ارائه شده به عنوان پاداش برای رفتن به مدرسه.

زمانی که برنامه گسترش اعلام شد در ماه سپتامبر برتر را علامت McGowan زمان خود موفقیت و نوآوری است.

“هنگامی که ما می تواند به طور موثر پشتیبانی خطر در افراد جوان و خانواده های آن منافع همه غربی استرالیا — آنها می توانند تجربه کمتر جرم و مداخله زود هنگام هزینه های مالیات دهندگان کمتر از یک فرد جوان آینده با اجرای قانون و سیستم زندان ها پایین خط,” او گفت:.

در سوالات مطرح شده در مورد هدف 120 در حال گسترش شامل نیومن در میان دیگر ابتکارات خانم رابرتز گفت: پلیس در نیومن انجام شد تا حد زیادی به تعامل با جوانان محلی و برای اطمینان از آنها در امان بودند.

“در این زمینه بسیار موفق شب زمینه برنامه که شامل ارائه غذاهای گرم میوه و آب به مردم جوان,” او گفت:.

“پلیس را به ادامه کار با دولت های محلی بخش جامعه و جامعه کسب و کار به مسائل رفتار ضد اجتماعی.” اما Ms Boydell گفت: افزایش سرقت خودرو و به طور کلی جرم و جنایت در نیومن در ماه های اخیر بود که یک نگرانی عمده است.

“این نشان می دهد که کار دولت انجام نشده به اندازه کافی برای رسیدگی به مسائل ضد اجتماعی در شهر,” او گفت:.

“در سه ماه گذشته ما می دانیم که وجود داشته اند 46 اتومبیل دزدی با 35 محکومیت نوجوان برای سرقت خودرو ثبت شده است.

“در یک شهر به اندازه نیومن, این بسیار نگران کننده آمار است.

“پلیس در حال انجام یک کار باشکوه در بسیار تلاش شرایطی.

“دولت نیاز به گام تا و سرمایه گذاری بیشتر به بنیادی این جزر و مد از جرائم نوجوانان.”

اعضای معدن و معنوی منطقه کن Baston همچنین در بیانیه خود از دولت پشتیبانی می کند.

“سطح اطفال متخلف در برخی از شمال غرب جوامع عمیقا نگران و من نگران هستم که دولت با درک سطح اضطراب و سرخوردگی احساس با همکاری ساکنان این جوامع” او گفت:.

“اعضای جوامع ما که تجربه کرده اند خانه های خود و کسب و کار شکسته اتومبیل به سرقت رفته و ایمنی شخصی تهدید شایستگی این را می دانم که دولت با در نظر گرفتن مسائل جدی بگیرید,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>