Five-0 Redux: ‘Hawaii Five-0’ حل 100-سال-رمز و راز قبل از سوار کردن به غروب آفتاب

به عنوان شمارش معکوس همچنان به پایان “Hawaii Five-0,” جالب است توجه داشته باشید که چگونه آنها به آرامی بسته بندی این سری با کمی تذکرات و پیشنهادات. شاید ما را متوجه این اشاره از قطعیت اگر این شده بود یک نمونه سطح شیب دار تا پایان فصل اما در حال حاضر هر مکالمه بین McGarrett (Alex o’loughlin) و Danno (Scott Caan) دارای یک معنای عمیق تر. در هر صورت آنها با هم کار کنند و مسائل و هر نگاه شیرین هر نوع کلمه و شوخی در داخل مشترک بین تیم بیشتر به معنی به ما از همیشه قبل از.

قسمت این هفته “E ho na را keiki oki یووا o na pali” است که در هاوایی “صفحه اصلی رفتن به بسیار دشوار بیابان از تپه” است Five-0 بررسی مرگ دانیل Kekaula یک گله دار است که در بر داشت به قتل پس از کشیده شدن پشت یک اسب با نقاب کابوی ها. نوشته شده توسط نوح Evslin و غارت Hanning و کارگردانی جف Shotz قسمت را به عنوان یک’ōlelo no’eau یا هاوایی ضرب المثل و شاعرانه گفت. گفت: در مورد paniolo یا کاوبوی از جزیره هاوایی و در مورد چگونگی “این بیابان از تپه بودند کابوی ها از Pu’uwa’awa كردند و Pu’uanahulu بودند که به خوبی شناخته شده برای خود استقامت.”

این عنوان به نظر می رسد منعکس کننده نه تنها چگونه McGarrett و Danno سوار مانند paniolo به یک کابین در Kualoa کوه به منظور تصرف خود قتل مظنون اما افسانه در پشت تحقیقات خود را. در حالی که تلاش برای پیدا کردن که کشته گله دار Five-0 آشکار یک خانواده رقابت بین دو هاوایی paniolo خانواده یادآور Hatfields و McCoys بیش از یک کش از جنگ داخلی-عصر سکه و طلا به خاک سپرده شد برای بیش از یک قرن است.

هو’OKANO مقابل MAKOI

این هفته در مورد یکی آغاز شده است که در سال 1870 زمانی که هابیل هو’okano که زمین قتل قربانی در حال حاضر صاحب و خود را بهترین دوست, دوست, دوستان Makoi آورده همسایه مزارع پس از بازگشت از سرزمین اصلی با سکه ها. زمانی که آنها نمی تواند توافق بر سر چه با طلا — دشمنی آغاز شده است. این مورد قطعا تا به حال تاریخی و جالب پس زمینه و یک مثال بسیار خوبی از تیم چگونه با هم کار می کند.

لو (Chi McBride) و دوک (دنیس Chun) پیدا کردن حقیقت از آنچه اتفاق افتاده است به هابیل که کمک به فاش کردن یک نظریه چرا Kekaula ممکن است کشته شده اند. آنها معتقدند که Kekaula داشت ممکن است آبل طلا و زمانی که کاربر (Beulah Koale) و تنی (Meaghan Rath) مراجعه و در نزدیکی نوار که در آن تنی به نظر می رسد که تاج ملکه خط در یک نقطه در زندگی خود آشکار خود را جشن یک ثروت باد آورده به نظر می رسد برای تحکیم نظریه.

البته این تیم چهره که یکی از نوار مراجعان ری Makoi (دیو نفره) احتمالا کشته Kekaula برای طلا است که چگونه McGarrett و Danno تا پایان تعقیب آنها تا کوه سوار بر اسب. زمانی که Danno است سوال خود را در مورد سوارکاری او اطمینان McGarrett او شده است در نظر گرفتن درس با فضل و می توانید سوار.

در حقیقت کان می آید از یک خانواده stuntmen و سواران و عمویش بود کابوی معروف بدلکاری والتر اسکات پس از روی اسب و در عمل صحنه کان ترین قطعا می تواند خود را اداره کند. و ما رو به دیدن این که McGarrett و Danno در نهایت مقابله با Makoi ohana. قهرمانان ما outgunned و outmanned ساخت صحنه بیشتر فقط زمان به ویژه هنگامی که McGarrett به بداهه نوازی در منظور به دست آوردن دست بالا در جنگ با تفنگ یا تپانچه. خوشبختانه برای او Danno است نیز در بداهه را بیرون می کشد و ری راست قبل از او له در McGarrett جمجمه.

درک QUINN

در حالی که Five-0 تیم کار می کند paniolo مورد آدم (Ian Anthony Dale) کمک می کند تا کوین (Katrina Law) پیدا کردن او سر شوهر سابق جیک (بارت جانسون) پس از پدر اولیویا (هاوایی بازیگر سینا Agudong) تماس کوین برای کمک به. کوین تبدیل به آدم است که ظاهر شده است اجازه رفتن از Five-0 نیروی کار و از او می پرسد برای کمک به او در پیدا کردن جیک. کوین اعتراف به آدم که جیک یک مشکل قمار و آدم می رسد به عالم اموات منابع. اما زمانی که او و کوین بازدید Kamekona (Taylor Wily) که همواره “دوستان در پایین مکان” است که آنها را منجر شود که در آن برای پیدا کردن جیک.

در حالی که این داستان ثانویه از این قسمت واقعا خوب بود برای دیدن کوین باز کردن به آدم که قطعا می داند آنچه در آن مانند به ازدواج تنها به رابطه خود را از خط خارج با مسائل خارج از کنترل شما است. همچنین جالب برای یادگیری بیشتر در مورد کوین و درک کنند که چرا او متناسب به خوبی با McGarrett و Five-0. هنگامی که او می شکند پس از دوک دستگیری جیک آن بود و ما در نهایت می دانم که کوین واقعا چیست و چه چیزی او را چنین دوست داشتنی و قدرتمند ،

سوار کردن به غروب آفتاب

آخرین باری که ما تا به حال یک معنی اسب سوار در یک قسمت بود که McGarrett سوار با جو سفید در “پیو ke Kukui پو’ele ka هیل” (“وقتی که نور می رود, این خانه تاریک است”). و این صحنه با McGarrett و Danno کاملا آشکار به عنوان Danno می گوید McGarrett که او می تواند بشنود میکروگرم قدم زدن در شب و می داند که او واقعا خواب. McGarrett اذعان می کند که او تا به بسیاری در ذهن خود.

چیزی در جریان است با McGarrett اما ما مطمئن هستیم که آنچه در آن است. هنوز هم در پایان این قسمت McGarrett می گوید Danno در مورد چقدر مهم است برای تماشای یک غروب گفت که او همیشه غروب گرفته شده برای اعطا و “فقط به خاطر اینکه شما چیزی را ببینید هر روز نمی شود آن را کمتر خاص است. در واقع من فکر می کنم کسانی هستند چیزهایی که شما در حال رفتن به از دست دادن بیشتر در پایان.” شاید او نمی صحبت کردن در مورد غروب — شاید او صحبت کردن در مورد یک گروه خاصی از مردم او ممکن است از دیدن هر روز برای بسیاری دیگر.


Rruth Burbridge می نویسد: “Five-0 Redux” و “مگنوم Reloaded” برای وبلاگ staradvertiser.com. او در توییتر دنبال کنید و Instagram.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de