Five-0 Redux: ‘Hawaii Five-0″ نقش کوپید در دو روز ولنتاین موارد

هر ماه فوریه طرفداران “Hawaii Five-0” اغلب امیدوارم که آنها دریافت یک هدیه ویژه از خود نشان می دهد مورد علاقه در فرم از یک روز ولنتاین قسمت. قسمت این هفته “او kauwā ke kanaka ke na سلام” است که در هاوایی برای “انسان برده عشق” تا به حال بیشتر به Five-0 تیم بازی کوپید و کمک به دیگران با زندگی عشق خود را به جای کار یا پرورش خود را.

این قسمت عمدتا با تمرکز بر زندگی واقعی مبارزات دو زوج عاشق. نوشته شده توسط راب Hanning و کارگردانی جری لوین اصلی داستان است McGarrett (Alex o’loughlin) و Danny (Scott Caan) به دنبال قتل یک دیپلمات همسر لورنا (Marika dominczyk). او به نظر می رسد پوشش برای دوست پسر او را ری پالسون (هوستون Rhines) یک دکتر است که در تلاش برای محافظت از او را از او سوء استفاده ، یک داستان ثانویه است Tani (Meaghan Rath راست) و Noelani (Kimee Balmilero راست) جلسه یک زندگی واقعی بانی و کلاید (کارا سانتانا و Darnell کیرکوود) که دارای دو Five-0 دوستان گروگان در جریان یک سرقت از فروشگاه.

این قسمت طولانی بود در استعاره و کوتاه در این نوع از داستان عشق ما واقعا می خواهید برای دیدن — مانند McGarrett و دنی در نهایت پیدا کردن عشق واقعی و تنی و تاریخ (Beulah Koale) جشن شروع رابطه جدید خود را. هنوز قسمت سرعت نقل مکان کرد و تا به حال یک پایان رضایت بخش برای هر دو plotlines. آن را نیز به ما نشان داد که McGarrett جدی در مورد بازگشت به این بازی دوستیابی, حتی اگر آن را برای چیزی بیش از یک بانوی زیبا او احساس می کند به اندازه کافی راحت برای معرفی به Five-0 ohana. آن را نیز به ارمغان آورد تا معضل جالب است که آدم به نظر دست و پنجه نرم کردن با این فصل نیاز به انتخاب بین وفاداری خود را به Five-0 و اصلی خود را در خانواده Yakuza.

عشق در هوا

Five-0 مورد این هفته بود, جالب و طنز آمیز. McGarrett و دنی همیشه می دانم زمانی که یک مظنون دروغ است و زمانی که آنها مصاحبه Lorena — دنی می داند که او در حال دروغ گفتن در مورد در واقع به قتل شوهرش, شاهزاده Khomsiri بالا رتبه بندی دیپلمات برای کنسولگری تایلند. Lorena به آنها می گوید که او bludgeoned شوهرش به اعدام صبح روز بعد از او به ضرب و شتم او آنقدر او تا به حال برای رفتن به استروژن برای درمان که در آن او پسر دکتر پالسون کار می کند.

همه شواهد و خونین چکش موجود در آشپزخانه خود را به نظر می رسد به نقطه را به گناه او دنی نمی کند آن را خرید. او می بیند او به عنوان یک قربانی سوء استفاده است و به احتمال زیاد پوشش برای قاتل واقعی که به آنها مشکوک است پالسون. در حالی که این مورد به نظر می رسد نسبتا آسان برای حل آن از طریق سهم عادلانه خود را از تاب و چرخش تا زمانی که Five-0 ثابت می کند که Khomsiri میرند چون از عشق کسی تا به حال برای یک زن دیگری بود که قربانی دیپلمات, یک زن او را کشته در حالی که رانندگی مست. پس از پیدا کردن Khomsiri در هاوایی شوهرش به شمار به عنوان روز ولنتاین تحویل راننده برای گرفتن انتقام خود را محبوب ترین جشن روز عشق.

صحنه بین McGarrett و دنی کمک به روشن Lorena بهترین هستند چون McGarrett به طور کامل اعتماد دنی نظریه و بینش در مورد قربانیان سوء استفاده است که کمک می کند تا آنها را دریافت حقیقت از Lorena. هر زمان که McDanno با هم می آیند برای حل یک مورد به طور کامل باعث می شود برای روز ولنتاین سورپرایز برای هر فن جان سخت. که نیاز به قلب و گل و هنگامی که ما می توانید ببینید کمی بازیگوش, گفتگوی بورسی, لذت بردن از دیدن عمیق خود سلام برای یک دیگر و یک پایان خوش در همان زمان ؟

یاغی عشق

مورد دیگر Five-0 با چهره های غیر منتظره است که تنی و Noelani هستند به عنوان Five-0 پس از گذراندن صبح در Noelani گشت و گذار درس. آنها در یک فروشگاه است که به سرعت برگزار شد تا توسط یک زن و شوهر جوان که Tani نام “بانی و کلاید.” به نظر می رسد به عنوان اگر جفت نیاز به پول به منظور مراقبت از کلاید رشد صورتحساب های پزشکی.

به عنوان یک پزشک Noelani مراحل بالا را امتحان کنید و ذخیره کلاید و یا حداقل کمک به علائم خود را یک بار او فرو می ریزد و پس از او و تنی سعی کنید آنها را خلع سلاح. می افزاید: این عمل بیشتر به این قسمت نیست در واقع کار برای جلوگیری از سرقت. یک بار Noelani پزشکی تثبیت کلاید تنی ارقام کردن که چرا آنها باید تبدیل به قانون شکنان و باعث می شود یک معامله با بانی.

Tani وعده برای کمک به Bonne و کلاید همچنان با هم. کلاید می توانید برخی از مراقبت او نیاز دارد در حالی که او در زندان و تنی کمک خواهد کرد که او قادر به پشتیبانی او از خارج است. در حالی که به نظر می رسید بسیار دور از ذهن است که بانی می دهد تا به راحتی و تنی قابل درک است که تنها عشق او را برای کلاید خواهد او را به مبارزه و او را تسلیم.

عشق در واقع

بنابراین در این قسمت به پایان می رسد با ohana — و McGarrett ولنتاین تاریخ روز بروک (کتی کوچولو) — جمع آوری و در McGarrett خانه به تماشای یک فیلم با هم. در ضمن آدم دیده می شود ملاقات با یک غریبه و عبور HPD اینتل. در آزادی مطبوعات غریبه ذکر شده است تنها به عنوان “تغذیه” و با بازی هاوایی بازیگر جس A. Cruz.

به نظر می رسد به عنوان اگر آن را ممکن است درست است که آدم در حال کار برای فدرال و صادق بودن با McGarrett در مورد آنچه که او انجام شده است. برخی از طرفداران بسیار خوشحال خواهد شد به دانستن آدم داده است تا خود را Five-0 خانواده بیش از Yakuza. آن را کمی از اثبات این که آدم به چیزی که او نمی تواند بگوید که تیم مورد. هنوز همه پنهان کاری بین آدم و McGarrett مشکل است. اگر او نمی آید تمیز به زودی آن می تواند برای یک پایان غم انگیز برای یک رابطه مهم است.


Rruth Burbridge می نویسد: “Five-0 Redux” و “مگنوم Reloaded” برای وبلاگ staradvertiser.com. او در توییتر دنبال کنید و Instagram.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>