Five-0 Redux: ‘Hawaii Five-0’ کمک می کند تا یک دوست قدیمی در میان 100-سال-رمز و راز

هر هفته “Hawaii Five-0” چهره یک رمز و راز است که این تیم در حال کار برای پیدا کردن یک قاتل و یا ذخیره یک قربانی است. قسمت این هفته با عنوان “او kohu puahiohio من ka ho’olele من ka خوب من لونا” است که هاوایی “مانند یک گردباد چرخش گرد و غبار به سمت بالا” است McGarrett (Alex o’loughlin) و Five-0 تیم کار از یک نوع بسیار متفاوتی از مورد این هفته و همچنین به عنوان کمک به یک دوست در نیاز به سابق MI6 عامل هری لانگفورد (Chris Vance).

نوشته شده توسط Paul Grellong و مت ویلر و کارگردانی شده توسط: کارن Gaviola این قسمت عنوان شده است بر اساس یک’ōlelo no’eau یا هاوایی ضرب المثل و شاعرانه گفته است که گفت: “از یک روستایی که باعث می شود تلاش برای بالا بردن خود را به طوری که او خواهد بود به عنوان یک رئیس.” معنای عمیق تر اجرا می کرد در مورد این هفته و همچنین در subplot برخورد با هری به او عازم یک فصل دیگری از خود را ارسال-secret agent زندگی است.

قتل در کلنی

به نظر می رسد به عنوان اگر کتاب و نوشتن بخشی از موضوع این هفته به عنوان Five-0 باید به حل یک سری از قتل است که تعیین شده است به آینه طرح های منتشر نشده 1920 رمان رمز و راز. نویسنده مورین تاونسند (Nicole Steinwedell), رها در رمان در حالی که در تعطیلات در اوآهو. تاونسند مشهور است برای نوشتن یک سری از قتل رمز و راز های یک نویسنده جرم و جنایت به نام Deirdre مشاهیر. افسانه است آن است که او را دور انداخت او رمان “قتل در مستعمره” از آنجا که او نمی تواند از طریق رفتن با او قصد کشتن او را موفق ترین خلقت Deirdre مشاهیر خودش.

او به جای کتاب منتشر نشده به یک الگوریتم بلمن او تا به حال یک عطریست با, و سریع به جلو به امروز این کتاب به چاپ توسط “متخصص مشهور جهان در همه چیز مورین تاونسند” سوزان ریج (Suzanne Cryer). McGarrett و دنی (Scott Caan) پیدا کردن آن بسیار عجیب و غریب است که سوزان کاملا هیجان زده در مورد نه تنها یک مظنون در قتل, اما آنها مشکوک از غیر طبیعی زمان راه اندازی خود را از رمان 100 سال به بعد این قتل را آغاز کرده اند تا دوباره.

البته McGarrett دنی و لو (Chi McBride) کشف کردن که سوزان است و با استفاده از رمان و قتل به اطلاع عموم انتشار “از دست رفته” رمان و همچنین خودش. لو راست است زمانی که او می گوید آن را “نوع تبلیغات برخی از نویسندگان را بکشند برای” قبل از آنها بازداشت او و دستیار کوین (تیلور Kowalski) برای قتل است.

هری فصل جدید

برخی از طنز بخش هایی از این قسمت باید با Five-0 کمک به هری از یک بیت از یک وضعیت عجیب و غریب. McGarrett و دنی ملاقات با دوست در همان جشنواره ادبی که در آن سوزان است به صحبت در مورد او ادبی از قرن. به نظر می رسد به عنوان اگر هری به قلم یک رمان پرفروش خود را بر اساس زندگی او به عنوان یک جاسوس. فقط هری نمی تواند چهره از رمان خود را به عنوان افرادی وجود دارند که ممکن است می خواهید به هدف قرار دادن او را.

بنابراین هری استخدام یک بیچاره بازیگر, گیب (جک Cutmore-اسکات) به بازی خود nom de plume, مایکل Blanton. گیب است و سپس ربوده شده به منظور به دست آوردن دسترسی به 10 میلیون دلار است که هری ساخته شده است که از فروش کتاب خود را. Junior (Beulah Koale) و تنی (Meaghan Rath) فرستاده می شوند برای کمک به نجات گیب و جلوگیری از آدم ربایان از به دست آوردن هری پول است. البته هری طول می کشد یک خطر بزرگ برای صرفه جویی در روز و متاسفانه هنوز هم از دست می دهد و تمام پول خود را. او می پرسد سابق شعله برای جلوگیری از آدم ربایان از ساخت با پول نقد و او دو صلیب هری و طول می کشد پول برای خودش.

اما ما نمی توانیم واقعا متاسفم برای هری چرا که او احتمالا این حادثه کوچک و تبدیل آن به یکی دیگر از بهترین فروشنده. اگر هیچ چیز دیگری, ممکن است او را یک دلیل برای بازگشت به دیدار دوستان خود در هاوایی که به نظر می رسد که جایگاه ویژه ای در قلب او.

تاریخ و بازده

یکی از بهترین قسمت های کل قسمت است که با بازگشت از تاریخ است که مستقر شده اند با نیروی دریایی رزرو واحد برای چند هفته گذشته. جوانه زدن خود را در رابطه با همکار Five-0 نیروی کار عضو Tani شده است در انتظار نگه داشته در حالی که او رفته بود. بنابراین وقتی تاریخ را برمی گرداند به خانه خود مراسم شیرین و رمانتیک و فقط در مورد همه چیز طرفداران مایل است به اتفاق می افتد پس این جفت ارز باید حتی اشاره کرد که آنها یکدیگر را دوست داشت.

در حالی که بسیار گفته شده است که بین این دو برای یک بار به نظر می رسد که اگر این رابطه واقعا می تواند کار بین دو وظیفه کردند. پس از آنها کمک به هری دریافت گیب بازگشت آنها به همراه این تیم به تماشای Hilton Hawaiian Village آتش بازی در بالکن هری اتاق. این دو مخفیانه با لینک pinkies و لبخند در هر یک از دیگر در راه است که صحبت می کند از بیش از شیفتگی یا پرت کردن گاه به گاه بین همکاران.

اعتماد آدم

در اوایل قسمت McGarrett می پرسد آدم برای پیدا کردن اندو (جان هارلن کیم) که این تیم می خواهد به مجازات برای آدم ربایی لو به خواهر زاده Siobhan (نیا هالووی). McGarrett آدم می گوید: “من به شما اعتماد” پس از درخواست او برای استفاده از Yakuza تماس پیدا سابق HPD دانشکده افسری. این قسمت به پایان می رسد با آدم به دنبال بیش از فیلم او به طور مخفیانه گرفته شده از شناخته شده Yakuza dumpsite. او به جای آن در می یابد که او در حال حاضر شواهد تصویری از اندو را پدرخوانده و Yakuza رئیس کنجی (فرناندو Chien) کشتن کسی.

به عنوان آدم زمزمه کردم “شما” به دانه دانه شواهد تصویری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در مقابل کنجی مردان مسلحی وارد در خیابان زیر محل سکونت خود را. ما می توانیم تنها امید آدم متوجه می شود او در خطر است و خود را Five-0 ohana وجود دارد خواهد بود به او بود.


Rruth Burbridge می نویسد: “Five-0 Redux” و “مگنوم Reloaded” برای وبلاگ staradvertiser.com. او در توییتر دنبال کنید و Instagram.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im