Five-0 Redux: ‘Hawaii Five-0’ کمک می کند تا یک شخص قهرمان در حالی که در نظر یکی از آخرین رمز

به عنوان بسیاری از ما در مواجهه با برخی از زمان بسیار دشوار است, آن را می سازد آن را حتی سخت تر برای “Hawaii Five-0” fandom به تماشای دو قسمت نهایی این سری است. قسمت این هفته “یک ‘ohe ia e کالاها به كار آکو او ulua kāpapa هیچ ka moana” است که هاوایی “او نمی تواند برای او یک ulua ماهی از اقیانوس عمیق” کمک برای راه اندازی مارس 3, سری آخر “سلام” (“خداحافظ”) و به ما یک ساعت بیشتر از McGarrett (Alex o’loughlin) و Five-0 نیروی کار.

نوشته شده توسط Peter M. Lenkov و دیوید Wolkove و کارگردان معروف دیویس در این قسمت است یکی از قوی پر از اکشن و تعلیق. این قسمت همچنان با داستان آغاز شده در مارس 13 قسمت “او Pūhe خاوری میکی” (“آوردن ده”) با McGarrett دریافت های عجیب و غریب رمز از خود مادر مرده دوریس و McGarrett تلاش برای کشف کردن آنچه که در آینده در زندگی خود. پس از او بازدیدکننده داشته است خود قبر پدر در ملی یادبود قبرستان اقیانوس آرام خود را مشتاق گفتگو با Danno (Scott Caan) در مورد چگونه او را به حال سال سختی است و “احساس کمی از دست رفته” — به ما می دهد و حتی بیشتر بینش به چه نوع از قسمت تحویل داده خواهد شد در هفته آینده آخر.

سامری خوب

عنوان هفته خود را در قسمت “یک” ohe ia e کالاها به كار آکو او ulua kapapa هیچ ka moana” یک’ōlelo no’eau یا هاوایی ضرب المثل و شاعرانه گفته است که گفت: “در تحسین از یک قهرمان یا جنگجو که نمی خواهد داد تا بدون یک مبارزه است.” این عنوان به نظر می رسد برای ایجاد یک مقایسه مستقیم به اصلی مورد این هفته و معرفی لینکلن کول, بازی های برگزار شده توسط Lance Gross. از آن بود که فکر خام را تبدیل به یک سری منظم اگر “Hawaii Five-0” شده بود تمدید برای یک فصل دیگر. طرفداران پیتر Lenkov رهبری “MacGyver” ممکن است به یاد داشته باشید ناخالص به عنوان او با بازی شکارچی فضل بیلی Colton در راه اندازی مجدد که قبل از پخش “Hawaii Five-0.”

قسمت باز می شود به عنوان ناخالص شخصیت کول سابق دریایی گروهبان کمک می کند تا یک سیلویا (دیانا Lu) و پسرش مانو (Zayne Eveland) از کشته شدن توسط فراری سارق مسلح بانک. کول پنهان شده زیر یک فرض هویت در هاوایی و کار به عنوان یک پادو در یک رستوران محلی به دلیل او احساس می کند بسیار زیاد گناه پس از از دست دادن ناوگان خود را ضد تروریسم تیم امنیتی در کرکوک. او دارای برچسب یک قهرمان است اما نمی تواند چهره بودن افتخار زیرا او تنها برای زنده ماندن کمین که به کشته شدن دوستان خود.

کول مخمصه درایوهای مورد از این هفته به عنوان Five-0 با این نسخهها کار به شکل که او پس از کشته شدن یکی از سارق مسلح بانک, مارک اکستا (جان Orantes) که تهدید سیلویا و مانو در آپارتمان کوچک. زمانی که Acosta برادر هکتور (Lobo سباستین) وعده برای پیدا کردن کول قبل از Five-0 می کند به منظور انتقام مارک مرگ — McGarrett و تاریخ (Beulah Koale) منجر به جستجوی خانه گروهبان اصلی فیلیپس, بازی های برگزار شده توسط مهمان ویژه ستاره, چاک نوریس. فیلیپس کمک کول پنهان به منظور حفاظت از او و نوریس نقش بخش کاملا به او خوش آمد می گوید McGarrett و کاربر با تبر. نوریس cameo ویژه به “Hawaii Five-0” fandom نه فقط به خاطر اینکه او یک تلویزیون افسانه, اما به دلیل Five-0 شیرین کاری هماهنگ کننده اریک نوریس پسر خود را.

در حالی که پرونده این هفته بیشتر از نجات — McGarrett تلاش برای نجات کول از عمر خود نفرت و پس از آن نیاز به نجات سیلویا و مانو زمانی که آنها ربوده شده در جهت هکتور برای گرفتن انتقام خود را — آن را بسیار سریع و به هر دو o’loughlin و ناخالص چند لحظه به درخشش. صحنه بین McGarrett و کول عالی بود بین مبارزه شدید زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات و همچنین به عنوان یک آشکار و صحنه عاطفی بین دو ویژه اپراتورها در پنج-0 تفسیر ، اما اوجی شلیک کردن بین هکتور خدمه و پنج-0 به آنها بازگشت تا کول به طور کامل رضایت بخش به عنوان ما رو برای دیدن کل Five-0 خدمه با هم کار می کنند یک بار دیگر.

نگرانی در مورد MCGARRETT

این عنوان همچنین به نظر می رسد نیز باید یک اتصال به McGarrett و آنچه که او شده است مبارزه با گذشته چند قسمت است. McGarrett همواره “قهرمان یا جنگجو که نمی خواهد داد تا بدون مبارزه” به عنوان نشان می دهد. او هرگز داده و در عین حال در حال حاضر به نظر می رسد به عنوان اگر او نیاز به بیش از فقط یک تعطیلات. “ده سال پیش, من به آمار زمین در حال اجرا سخت و من شده است در حال اجرا از زمان. و من احساس می کنم شاید من نیاز به یک زمان کمی دور به برخی از دیدگاه,” او می گوید Danno.

همکاران در حال نشستن در ساحل داشتن یک پو حنا آبجو و در ادامه خود را زودتر گفتگو در مورد داشتن یک سال سختی. این صحنه یادآور یک رویا Danno یک بار بود و McGarrett به نظر می رسد منعکس زمانی که او می گوید “این است که چگونه من فکر کردم آن را به پایان برای ما یک زن و شوهر از بچه های قدیمی نشسته در ساحل, تماشای غروب.” در عین حال خود را در مکالمه به پایان می رسد با Danno نشان می دهد McGarrett دور از آن همه با رفتن به نیوجرسی که McGarrett البته می یابد و نه مسخره.

در عین حال یکی دیگر از رمز و راز

پس از او دریافت رمز McGarrett است انجام آن را در اطراف در تلاش برای کار کردن کد. در حالی که به نظر می رسد او بیشتر تحریک شده نسبت به علاقه مند در عین حال یکی دیگر از رمز و راز حسن نیت ارائه میدهد از دوریس او باز است به کول پیشنهاد برای تماس با یک دوست که “یک جادوگر در این نوع از مسائل.” در عین حال هنگامی که دنی در برابر یک نقاب مزاحم خان درون لوله تفنگ از طریق مقالات در McGarrett را میز McGarrett متوجه می شود که کسی در تلاش است به سرقت دوریس پیام از قبر. به نظر می رسد نسبتا واضح است که سری آخر “Hawaii Five-0” را به برخی از مرتب کردن بر اساس نتیجه گیری به رمز و امیدوارم همه از اسرار McGarrett مواجه شده است و برای ده سال گذشته.


Rruth Burbridge می نویسد: “Five-0 Redux” و “مگنوم Reloaded” برای وبلاگ staradvertiser.com. او در توییتر دنبال کنید و Instagram.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>