اولین سونوما کانتی ساکن مبتلا به کروناویروس از طریق ناشناخته جامعه انتقال

یک بزرگسالان شهرستان سونوما ساکن آزمایش مثبت برای coronavirus اولین کسی اینجا است که قرارداد این ویروس از طریق ناشناخته جامعه انتقال county مقامات بهداشتی اعلام کرد شنبه شب.

جدید مورد مارک تشدید در محلی نبرد در برابر شدت بیماری عفونی مسری است که با قرار دادن جهان در لبه تشخیص داده شد از طریق county Department of Health Services’ افزایش نظارت تست, راه اندازی پنج شنبه برای کمک به تعیین اگر این ویروس منتقل می شود در این جامعه هر کس بدون دانستن آن است.

فرد ویروسی علائم بود اما نه در بیمارستان بستری شنبه شب محلی مقامات بهداشت گفت.

یک فرد در ارتباط با فرد آلوده نیز آزمایش شده است coronavirus و نتایج قابل انتظار. که فرد خود قرنطینه و بدون هیچ گونه ویروسی, علائم, سلامت, مقامات گفت. شهرستان مقامات بهداشت در حال تماس با دیگران که ممکن است در تماس با فرد آلوده. مقامات گفت: کمی در مورد این فرد به جز که او یک فرد بزرگسال.

تازه تشخیص داده شده مورد COVID-19 شامل سوم شهرستان ساکن تایید آلوده با این ویروس که سرچشمه در چین در ماه های ژانویه و گسترش در سراسر جهان است. هفته گذشته سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد کروناویروس یک بیماری همه گیر.

این دو در اوایل محلی موارد شامل بیمارانی که سفر سرنشین شاهزاده بزرگ کشتی کروز در طول 10 روز سفر از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه فوریه هنگامی که یکی دیگر از مسافر یک راکلین مردی که بعد از درگذشت مریض بود.

یکی دیگر از بیمار سابق مسافر در الماس شاهزاده در ژاپن و همچنین در بیمارستان بستری شد در سانتا رزا پس از airlifted به تراویس پایگاه نیروی هوایی در نزدیکی Fairfield و پس از انتقال به شهرستان سونوما.

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی بیشتر.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im