اولین هاوایی به بازگشایی 5 شاخه بیشتر

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

اولین هاوایی بانک روز سه شنبه گفت که هفته آینده آن را بازگشایی پنج شاخه های اضافی — دو در اوآهو و هر یک در مائوئی, کائوآئی و جزیره هاوایی — که به طور موقت بسته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

این گسترش می یابد اولین هاوایی شبکه از باز کردن شاخه به 44 از آن 58 مکان در هاوایی و گوام و سایپان.

شاخه های آن را بازگشایی دوشنبه در Kahuku (Kahuku شکر آسیاب مرکز خرید 56-565 Kamehameha بزرگراه); Wahiawa (730 California Ave.); Kapaa کائوآئی (4-1366 Kuhio بزرگراه); کلا مائوئی (27 بازار سنت); و Kealakekua هاوایی (81-6626 Mamalahoa بزرگراه).

این شاخه کار دوشنبه تا جمعه از 8:30 a.m به 4 بعد از ظهر خواهد بود و شنبه و یکشنبه تعطیل. Kupuna ساعت ادامه خواهد داد تا در طول ساعت اول از کسب و کار روزانه است. برای به روز رسانی در دسترس شاخه و ساعت بازدید fhb.com/covid19. ماسک های مورد نیاز برای فرسوده در تمام اولین هاوایی شعب و دفاتر و مشتریان می خواست به پیروی اجتماعی فاصله دستورالعمل. ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های در دسترس هستند در هر شاخه.

در حرکت

Coldwell Banker اقیانوس آرام خواص اعلام کرده است استخدام دو عوامل مستقل:

>> لیزا لارکین اتحاد پیوست شرکت بادگیر ، قبل از پیوستن به ايرج او به عنوان یک مسکن در کائوآئی, گرمسیری, خواص, Inc. او بیش از 20 سال از املاک مسکونی واقعی را تجربه کنند.

>> حداقل زونگ می پیوندد شرکت الماس سر Kahala ، زونگ قبلا به عنوان یک مهندس در InSynergy مهندسی, Inc.

اقیانوس آرام نگهبان زندگی جدید خود اعلام کرده است رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت به عنوان Margolee P. Lee. او اولین زنی است که تا کنون منجر به این شرکت است. لی بود که قبلا شرکت رئیس امور مالی; او موفق Hisashi Matsuki که فرض موقعیت نایب رئیس هیئت مدیره برای PGL. لی خدمت در ظرفیت های متعدد در PGL برای 27 سال است. او برای اولین بار پیوست و این شرکت به عنوان دستیار کنترل است و پس از انجام های مختلف نقش کلیدی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>