اولین هاوایی قرار می دهد کنار $55.4 میلیون به صورت بالقوه وام زیان

اولین بانک هاوایی را کنار بگذارند $55.4 میلیون در سه ماهه دوم به پوشش بالقوه وام به دولت قرقره از گردشگری خاموش شدن میلیون ها نفر از مردم از کار و افزایش coronavirus موارد است.

با اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس در ادامه به کوه های دولت بزرگترین بانک در حال حاضر در ذخیره اضافی $96.6 میلیون طریق midyear از جمله $41.2 میلیون وام-از دست دادن و ارائه آن در زمان در سه ماهه اول برای کسب و کار و مصرف کنندگان قادر به پرداخت بدهی های خود را.

آخرین ارائه منجر به شرکت مادر اولین هاوایی, Inc. گزارش جمعه که درآمد خالص آن فرو 72.3 درصد به 20 میلیون دلار یا 15 سنت برای به اشتراک گذاری از $72.4 میلیون یا 54 سنت یک سهم از سه ماهه دوم سال 2019. شرکت nonperforming دارایی — وام بزهکار نه حاصل علاقه و املاک وام — دارای عقاید 755 ٪ به $33.3 میلیون از رقم 3.9 میلیون دلار در سال-در اوایل سه ماهه.

“در طول سه ماهه ما به روز شده و چشم انداز ما برای اقتصاد و تکمیل یک بررسی جامع در تجاری نمونه کارها وام” اولین هاوایی رئیس خطر افسر رالف Mesick گفت: در یک درآمد کنفرانس تلفنی با تحلیلگران. “بررسی متمرکز بر مشتریان که در زمان deferrals کسانی که در صنایع است که نهفته خاموش شدن و بزرگتر مواجهه بدون در نظر گرفتن وضعیت پرداخت یا صنعت. این فعالیت ها منجر به reclassifications و افزایش در تأمین و نوشتن فراز به چند اعتبار است که در حال حاضر طبقه بندی شده قبل از شروع این بیماری همه گیر.”

اولین هاوایی درآمد کاهش 10.8 درصد به $173.5 میلیون نفر در طول سه ماهه از سال-دوره قبل از آن. هر دو خود سود هر سهم و درآمد از دست رفته انتظارات تحلیلگران و سهام سقوط 95 سنت یا 5.1% افزایش به $17.64 پس از درآمد اعلام شد. تحلیلگران انتظار داشتند درآمد هر سهم 22 سنت و درآمد حاصل از $178.9 میلیون.

بانک را حفظ سود خود و دست نخورده در 26 سنت به اشتراک گذاری و گفت: از آن خواهد شد قابل پرداخت در سپتامبر. 4 به سهامداران از ضبط در پایان کسب و کار در اوت. 24.

“بر اساس فعلی ما چشم انداز اقتصادی ما انتظار داریم به تولید کافی درآمد به باقی می ماند به خوبی با حروف بزرگ پشتیبانی, آینده رشد وام و حفظ فعلی سود سهام” اولین هاوایی رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت باب هریسون گفت: در این کنفرانس تماس بگیرید. “اگر شرایط اقتصادی به طور قابل توجهی بدتر از ما پیش بینی می کنیم ارزیابی مجدد توانایی ما برای حفظ سود سهام موجود در سطح است.”

اولین هاوایی وام رز 3.8% افزایش به $13.8 میلیارد از سال قبل دوره و افزایش 2.9 درصد از سه ماهه اول. بانک گفت: رشد وام رانده شد چک Protection Program (PPP) وام و که از تاریخ 30 ژوئن آن را به حال امن بیش از $940 میلیون دلار PPP وام برای 6,000 کوچک-کسب و کار مشتریان است.

رسوبات که شامل بخشی از PPP وام درآمد حاصل از افزایش 15.3 درصد به $19.4 میلیارد از سال قبل در سه ماهه.

این بانک را خالص حاشیه سود است که تفاوت بین آنچه که بانک تولید از آن وام می پردازد و در رسوبات بطور قابل توجهی بدتر شده 67 واحد به 2.58% از 3.25 ٪ در سال — در اوایل سه ماهه و پایین 54 اساس امتیاز از 3.12% در سه ماهه اول. این بانک گفت: در حاشیه پایین تر بود با توجه به کاهش نرخ بهره و نقدی بالاتر از سطح آن انجام شده در سه ماهه.

این بانک گفت: از آن نیز با موفقیت راه اندازی شد سلام برای هاوایی صندوق که پشتیبانی از صنعت رستوران و اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به سازمان های غیر انتفاعی برای COVID-19 امداد. آن را نیز اهدا $1 میلیون نفر به این قوی تر هم صندوق برای حمایت از 2020 عمومی فارغ التحصیلان دبیرستان به آنها انتقال به مرحله بعدی زندگی خود را.

“در طول این زمان دشوار برای اقتصاد محلی ما, ما با تمرکز تلاش های ما در ایجاد ثبات از طریق ارائه کمک رسانی به مشتریان و حمایت از جامعه” هریسون گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>