اولین هاوایی آغاز بکار کارت های بدون تماس

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

اولین هاوایی بانک روز دوشنبه اعلام کرد این اولین تماس با ما کارت های اعتباری.

بدون تماس دبیت و اعتباری فن آوری فراهم می کند و سرعت و راحتی و توانایی “tap & go” بدون کارت ترک دست مشتری و یا دست زدن به یک ترمینال.

این کارت های جدید با استفاده از near-field communication اتصال بی سیم و مشتریان به سادگی “شیر” توسط معلق در هوا هر FHB بانکی و یا کارت اعتباری در طول تماس با ما نماد در پایانه های تجاری را به یک پرداخت. مشتریان ممکن است نیاز به وارد کردن پین برای معاملات بیش از $50.

“با مصرف کنندگان بازگشت به فعالیت های روزانه خود را از خرید و ناهار خوری جدید ما تماس با ما کارت های پرداخت ارائه می دهیم مشتریان توانایی خرید خود را به سرعت با کارت خود را هرگز ترک دست خود را, گفت:” گرگ هیرانو اول هاوایی معاون ارشد, کارت, خدمات بخش مدیریت.

“با استفاده از آخرین پیشرفت های دیجیتال تراشه پیشرفته تکنولوژی ما قادر به پاسخ به سرعت به تغییر ترجیحات مصرف کننده با کارت است که به منظور افزایش راحتی و سرعت و امنیت و ایمنی است.”

در حرکت

Ohana Pacific بانک ترویج پل لی به معاون اجرایی رئیس جمهور. لی پیوست بانک در سال 2016 به عنوان معاون ارشد رئیس جمهور با 23 سال تجربه در صنعت بانکداری.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>