اولین مهلت برای گذاشته شدن کارگران برای دریافت بیمه سلامت

واشنگتن >> بسیاری از گذاشته شدن کارگران که از دست بیمه سلامت در coronavirus shutdown به زودی صورت اول مهلت برای واجد شرایط برای شکست پوشش تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه.

مالیات دهندگان یارانه بیمه سلامت در دسترس است برای متوسط هزینه — گاهی اوقات حتی رایگان — سراسر کشور اما مقامات صنعت و مستقل محققان می گویند تعداد کمی از مردم به نظر می رسد می دانم که چگونه به آن را پیدا کنید. برای کسانی که از بیمه خود را به عنوان اخراج نصب شده در پایان ماه مارس 60 روز “ثبت نام ویژه” دوره برای فرد تحت پوشش ACA بسته می شود در هفته آینده در اکثر متحده است.

Altheia فرانکلین که زندگی در نزدیکی هوستون خود را از دست داده پزشکی طرح پس از گذاشته شدن از یک کار در یک مجلل جامعه بازنشستگی به عنوان یک مشاور به سالمندان ساخت حرکت می کند. اقامت در خانه سفارشات و بالاتر ویروس خطرات برای افراد مسن قرار داده اند از جمله گذر عمر در خود نگه دارد در این بیماری همه گیر.

فرانکلین گفت که او دریافت مقدار زیادی از اطلاعات دولت درباره کروناویروس ایمنی و اقتصادی پرداخت اما “بیمه قطعه فقط اشاره نشده است.”

او درهم و در نهایت در بر داشت یک ACA — یا “Obamacare به” طرح او هنوز هم می تواند استطاعت بر درآمد کاهش می یابد. “ما در میانه یک بیماری همه گیر و خدای ناکرده اگر من بیمار است و من اصلا آن را,” او گفت: از بیمه درمانی.

این حزبی بنیاد خانواده کایزر, تخمین می زند که حدود 27 میلیون نفر از کارگران و اعضای خانواده از دست داده بود کار مبتنی بر پوشش بهداشت و درمان به عنوان شروع این ماه تعداد در حال حاضر به احتمال زیاد بالاتر با تعداد مدعیان بیکاری در حال افزایش است.

در یک ضد شهودی پیدا کردن قیصر را مطالعه همچنین تخمین زده است که نزدیک به 8 در 10 به تازگی ایجاد خواهد شد واجد شرایط برای برخی از مرتب کردن بر اساس پوشش تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور سلامت قانون یا خصوصی طرح مانند فرانکلین یافت یا پزشکی.

“این ACA وجود دارد به عنوان یک شبکه ایمنی برای اولین بار در یک رکود اقتصادی” گفت: قیصر بنیاد متخصص لری لویت. اما “بسیاری از مردم از دست دادن شغل خود را به حال هرگز به فکر می کنم با تکیه بر ACA برای پوشش بنابراین هیچ دلیلی وجود دارد که آنها باید آگاه باشند از گزینه های خود را.”

هستند چندین گزینه وجود دارد آسان نیست برای مرتب سازی از طریق. بعضی از آنها درخواست مهلت; دیگران نیست. و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که هنوز هم قصد دارد به درخواست دیوان عالی کشور بعد از این تابستان به اعلام “Obamacare به” خلاف قانون اساسی انجام شده است کمی به ترویج سلامت قانون پوشش. در اینجا یک نگاه سریع:

یارانه بیمه خصوصی

مانند Altheia فرانکلین افرادی که از دست دادن محل کار بیمه به طور کلی باید 60 روز از زمانی که پوشش خود را به پایان رسید به درخواست برای یک ACA طرح است. آنها می توانند به فدرال HealthCare.gov و یا دولت خود را بیمه سلامت سایت. اکثر ایالت که اجرای خود را بیمه درمانی بازار ارائه کرده اند تمدید ثبت نام دوره برای افرادی که از دست پوشش در این بیماری همه گیر. فدرال بازار, خدمت بیشتر به کشور است.

مدیکید برای بزرگسالان

نزدیک به سه چهارم از ایالات متحده را گسترش مدیکید به کم درآمد بزرگسالان اوباما بهداشت قانون است. در آن دسته از کشورهای کم درآمد بزرگسالان می توانند به صورت رایگان و یا با هزینه بسیار کم پوشش. وجود دارد هیچ نشانه ای تا مهلت. قیصر بنیاد تخمین می زند که حدود 13 میلیون نفر از مردم که از دست رفته کار مبتنی بر بیمه مدیکید واجد شرایط برای. اما این گزینه در دسترس نیست در اکثر ایالت های جنوبی و همچنین برخی در غرب و دشت از آنها به دلیل عدم گسترش مدیکید.

فرزندان را بیمه بهداشت و درمان

گذاشته و کارگران باید قادر به گرفتن فرزندان خود را تحت پوشش حتی اگر بزرگسالان در خانواده نمی تواند کمک کند. فدرال-دولت برنامه بیمه سالمت کودکان و مدیکید پوشش کودکان در خانواده های با درآمد بالاتر از سطح فقر. “مدیکید در طول سال باز اگر شما یک پدر و مادر با بچه ها که نیاز به پوشش” گفت: جوآن بطری مدیر مرکز برای کودکان و خانواده ها در دانشگاه جورج تاون. کودکان را پوشش predates این ACA.

کبرا

مردم را می توانید در ادامه کارفرمای خود پوشش تحت قانون فدرال شناخته شده به عنوان کبرا اما آنها مجبور به پرداخت 102 درصد از حق بیمه — بیش از حد برای بسیاری از کسانی که از کار هستند. اگر وجود دارد یکی دیگر از coronavirus لایحه از کنگره آن ممکن است شامل یارانه برای کبرا پوشش.

آمار دولت در مردم از دست دادن —و پیدا کردن— پوشش بیمه سلامت در coronavirus انقباض در دسترس نخواهد بود برای ماه می باشد.

رئیس یک شرکت کالیفرنیا است که کمک می کند تا مردم در پیدا کردن ACA پوشش می گوید: بسیاری از نشانه های جدید-یو پی اس آنها از دیدن افرادی که واجد شرایط برای پزشکی و شده است وجود دارد تنها یک متواضع چشم انداز مثبت برای یارانه خصوصی برنامه.

“ما همه تعجب که در آن معامله است همه گفت:” جورج Kalogeropoulos مدیر عامل شرکت سلامت Sherpa.

“مردم در حال تلاش برای درخواست بیکاری و بسیاری از آنها گیر شدن وجود دارد,” او اضافه شده است. “مراقبت از سلامت ثانویه چیز و اگر آنها گیر در بیکاری افراد ممکن است هرگز انجام مراقبت های بهداشتی چیز است.”

بطری های دانشگاه جورج تاون متخصص گفت: حفاظت از بیمه نادیده گرفته شده در این بیماری همه گیر.

“داشتن بیمه درمانی هرگز مهم تر بوده است,” او گفت:. “ما نیاز به یک ملی تعهد به این تازگی بیمه افراد آگاه از گزینه های خود را.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de