برای اولین بار بعد از یک مصیبت’: مشتریان از متهم سانتا رزا مکانیک در وزن پس از جلسه دادگاه

سانتا رزا مکانیک متهم به سرقت از مشتریان بیش از طول چندین سال بود به طور رسمی متهم پنجشنبه در یک دادگاه با حضور نزدیک به ده نفر که متهم خودکار صاحب مغازه از swindling آنها را نقد و گرامی وسایل نقلیه و botching تعمیرات.

در نشانه ای از همبستگی آنها گل رز به پای خود را در شهرستان سونوما برتر دادگاه وقتی قاضی دانا B. Simonds به نام مکانیک نام جیر Barganski.

این گروه از مشتریان شامل ویکی بنسون, 74, یک سانتا رزا باشنده در این شکایت که به گفته او در زمان او سال 1952 لینکلن کاپری به Barganski سه سال پیش برای تعمیرات.

Barganski, 52, صاحب راد میله از NorCal سمت چپ ماشین غیر قابل جراحی و قطعات گم شده او گفت:. شوهر سابق او نیز تماس Barganski برای کمک به فروش ماکت دیتونا کوپه اما بعد متوجه شدند او در زمان برش بزرگتری از سود نسبت به آنچه دو توافق, او گفت:.

“آن روز برای اولین بار از یک مصیبت” بنسون گفت: پس از تفهیم اتهام در خارج از دادگاه. “بسیاری از این افراد شده اند در انتظار برای این لحظه برای چند سال.”

کامی دایر سانتا رزا گفت: او با حضور در این جلسه به نمایندگی از پدر و مادر او که استخدام Barganski برای ارتقاء به سال 1947 لینکلن سدان در سال 2016 در ازای پدرش 1972 فورد کامیون — معادل حدود 10000 دلار کار می کنند. او در ماشین نشسته و در یک فیلد در یک ملک خصوصی در Penngrove بیش از سه سال بعد پس از دریافت یک تماس از یک غریبه که به او هشدار داد در آن وجود دارد. او یدک ماشین که شد از دست رفته خود موتور و انتقال اموال همان روز.

“من اینجا هستم برای حمایت از پدر و مادرم” دایر گفت: پس از شنیدن. “پدر و مادر من’ زوال عقل است که در این نقطه در حال حاضر است که آنها فکر می کنم جیر است که هنوز هم رفتن به تعمیر ماشین خود را.”

Simonds تاخیر در ورود از درخواست و دستور داد Barganski به بازگشت به دادگاه در مارس 26. او کاهش یافته است به صحبت می کنند به یک خبرنگار پس از شنیدن. وکیل او نیز کاهش یافته و به سوالات پاسخ دهد.

پنجشنبه تفهیم اتهام شد Barganski اول دادگاه ظاهر در فوریه. 19 مورد است که شامل سه ده به اتهام جنایت و پیشرفت برای 20 قربانیان. اتهامات طیف وسیعی از سرقت اموال شخصی به سرقت هویت سرقت خودرو و جعل کالیفرنیا DMV خودرو انتقال فرم اسناد دادگاه نشان می دهد.

هفت نفر از این اتهامات ادعا Barganski سرقت از مشتریان او بودند سالمندان از جمله بنسون, شوهر سابق او و دایر پدر.

Barganski دستگیر شد توسط سانتا رزا افسران 2 مارس در ویندسور زیر کسب و کار-تمرین تحقیقات توسط سانتا رزا اداره پلیس و منطقه سونوما کانتی دفتر دادستان منطقه. این Hemmings Motor News, ماهنامه گزارش Barganski مطرح کرده بود در مورد $140,000 در کمک های مالی و کاربردی برای سازمان های غیر انتفاعی وضعیت برای یک آموزش حرفه ای برنامه برای مشکل جوانان که او تاسیس شد.

جستجو در دولت غیر انتفاعی رجیستری پایگاه داده واقع هیچ بازی برای برنامه به نام کلاسیک و میله (ماشین) آموزش حرفه ای برنامه.

Sonoma County معاون دادستان منطقه دیوید کیم که با این نسخهها کار برای دفتر محیط زیست و مصرف کننده قانون بخش رسیدگی به پرونده است. واحد prosecutes مدنی و کیفری حمایت از مصرف کننده نقض اعم از تبلیغات نادرست و تقلب و نقض.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im