اولین coronavirus بیمار می میرد در سونوما کانتی همان روز محلی موارد دو برابر به 22

یک سونوما کانتی ساکن درگذشت بعد از ظهر جمعه پس از عقد قرارداد coronavirus و بستری در ساتر سانتا رزا مرکز پزشکی منطقه ای مارک اولین شناخته شده مرگ و میر در استان و سراسر سواحل شمال از گسترش بیماری های عفونی که باعث کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom به درخواست کالیفرنیا به ماندن در خانه تا اطلاع ثانوی.

ساتر سانتا رزا کارکنان مطلع هر دو دولت و شهرستان مقامات بهداشت عمومی است که فرد مرده به گفته یک منبع با بیمارستان است. شهرستان مقامات بهداشت عمومی تایید مرگ و میر.

مقامات بهداشت همچنین گفت: تعداد موارد دو برابر یک شبه و در حال حاضر در 22.

مرگ آمد و همان روز دو محلی جدید موارد coronavirus تایید شد در میان ساکنان شهرستان های مقامات بهداشتی گزارش روز شنبه با اشاره به شواهدی از گسترش آزمایش و افزایش شیوع این ویروس در جامعه ما است.

در جمعه شهرستان افسر بهداشت صادر شده بی سابقه ای بهداشت عمومی به منظور ماندن در خانه پس از یک جهت مشابه صادر شده توسط فرماندار در روز پنج شنبه.

بررسی برای جزئیات بیشتر در مورد این در حال توسعه داستان.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>