برای اولین بار در کالیفرنیا به مرگ از coronavirus cruised در همان کشتی به عنوان آلوده سونوما کانتی ساکن

71 سال Placer County مردی که بیمار با کروناویروس در یک شاهزاده خانم, کشتی, کشتی درگذشت یکشنبه شدن 11th مرگ و میر در ایالات متحده و در کالیفرنیا باعث Gov. گاوین Newsom به اعلام حالت اضطراری به سطح شیب دار تا تلاش برای محدود کردن سریع گسترش بیماری های عفونی.

هزاران نفر از مسافران از جمله سونوما کانتی مقیم هنوز بستری در سانتا رزا با ویروس های دلپذیر از شاهزاده بزرگ کشتی Feb. 21 بازگشت به خانه از یک روز 10 کروز از سان فرانسیسکو به مکزیک به مکان در سراسر ایالت این کشور و شاید جهان است. در میان آنها 78 بودند سونوما کانتی ساکنان و 55 از شهرستان مارین.

Sonoma County مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها تماس خواهد 78 محلی مسافران کروز — که شامل 25 که به اشتراک گذاشته شده در یک اتوبوس شاتل با ساکنان محلی زده با بیماری های عفونی از بندر سان فرانسیسکو به سونوما کانتی — به عنوان شبح از این بیماری رشد می کند, رانندگی, مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از شل دستورالعمل آن برای کسی که می تواند آزمایش می شود برای ویروس.

Newsom گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه در ساکرامنتو وجود دارد 53 تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس در کالیفرنیا. که بیشتر از هر دولت و تقریبا سوم از 152 افراد آلوده به کشور از یکشنبه شب با توجه به دولت و مقامات بهداشت فدرال.

“اولین مرگ مرتبط با COVID-19” در کالیفرنیا Newsom گفت: “بدیهی است که نشانه یک لحظه عمیق در کشور ما و از همه مهمتر یک لحظه عمیق برای اعضای خانواده است که از دست داده است.”

شاهزاده بزرگ کشتی در ادامه از سان فرانسیسکو کروز به هاوایی با بیش از هزاران مسافر و خدمه سرنشین از جمله 62 نفر نیز در مکزیک سفر. برخی از مردم هنوز هم روی عرشه کشتی در حال توسعه به آنفولانزا مانند علائم و گفته شده است به ماندن در کابین خود.

کالیفرنیا با تاخیر کشتی بازگشت به پورت خود را در سان فرانسیسکو شنبه سفارش شاهزاده بزرگ به صبر کردن ساحل در حالی که مقامات بهداشت عمومی آماده برای دریافت روی با حداقل 200 کیت های آزمایش برای ویروس Newsom گفت. آنها را اولین ارزیابی کارکنان و مسافران با آنفولانزا علائم و شاید دیگران است. فرماندار گفت: آنها با هدف به دست آوردن نتایج تست در ساعت است.

مقامات بهداشت عمومی را به دست آورد کشتی مسافری لیست و در حال ارائه است که داده ها به سلامت عمومی ادارات در سراسر کشور برای پیگیری کردن کالیفرنیا روی حدود نیمی از از 2500 مسافر Newsom گفت. CDC است تماس با مسافران خارج از دولت است.

تا کنون سه نفر از گراند شاهزاده مارس سفر به مکزیک را آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله ساکنان محلی تحت درمان در یک ناشناخته سانتا رزا بیمارستان. دو تا از مارین کانتی مسافران باید نشانههای گزارش شده و در حال بررسی امکان coronavirus موارد Marin County, بهداشت عمومی, افسر, Matt Willis گفت.

بیشتر نتایج آزمون از کشتی مسافران باقی می ماند برجسته گفت: Christopher برادن متخصص اپیدمیولوژی در CDC و معاون مدیر آژانس ملی مرکز در حال ظهور و زئونوز بیماری های عفونی.

شاهزاده Cruises گزارش داد که یکی از اعضای خدمه که تا به حال مشغول به کار در فوریه. 11 سفر از سان فرانسیسکو در حال توسعه آنفولانزا مانند علائم و کردن گرفته شده است این کشتی در هاوایی بود اما آزمایش منفی برای کوروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de