آتش نشانان در مقابله با شعله های بزرگ در Occidental هنر و محیط زیست مرکز

یک آتش سوزی بزرگ فوران در Occidental هنر و محیط زیست مرکز در روز سه شنبه شب.

چند تماس گیرنده گزارش با دیدن آتش و شنیدن انفجار در نزدیکی مرکز حدود 8:49 p. m. با توجه به Redcom dispatcher. مرکز 80 هکتار تحقیقات و آموزش مرکز کلمن در دره جاده غرب Occidental, توسعه استراتژی برای احیای تنوع زیستی و فرهنگی.

شعله های آتش را فرا گرفته یک انبار خودرو outbuilding و برخی از اطراف wildland توزیع کننده گفت. آتش نشانان از چند سازمان زدم انبار آتش توسط 9:45 p. m. و شامل wildland فروغ به حدود یک هشتم از یک هکتار حدود 15 دقیقه بعد.

هر سه داستان از انبار فرا گرفته بودند در شعله های آتش و آتش و حتی رفت و از طریق سقف توزیع کننده گفت. وجود دارد هیچ حیوانات در داخل ،

آمبولانس فرستاده شد به این منطقه فقط در مورد اما Redcom نمی دریافت گزارش از هر گونه آسیب و توزیع کننده گفت.

علت آتش سوزی هنوز در دست بررسی توزیع کننده گفت.

مریم Szecsey زندگی می کند که به غرب مرکز دیدم روشن درخشش در آسمان و سیاه و دود در هنگام آتش سوزی آغاز شده است.

“ما نگران شد چون ما نمی دانیم که در آن بود و در آن نزدیک به اموال ما را پس از آن ترسناک بود گفت:” Szecsey که به تازگی بازنشسته به عنوان مدیر اجرایی غرب شهرستان مراکز بهداشتی و درمانی. “ما در حال خوشحالم که همه خوب است.”

نویسنده کارکنان مرد Kovner کمک به این گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>