آتش سوزی در جنوب کالیفرنیا انبار مربوط به آمازون

لس آنجلس — آتش اوایل جمعه نابود جنوب کالیفرنیا توزیع تسهیلات بود که کشتی اقلام را به مشتریان آمازون. اما مقامات گفت: کارکنان کردم و هیچ گزارش از صدمات.

نیم دوجین بخش آتش قادر به متوقف کردن شعله های آتش از بین بردن آلاینده ساختار در ردلندس حدود 60 مایل (96 کیلومتر) در شرق لس آنجلس. نزدیکی بزرگراه بین ایالتی 10 اتوبان بود و تعطیل موقت به عنوان شعله های آتش شات بالا به هوا.

تسهیلات توسط جهانی لجستیک و زنجیره تامین شرکت Kuehne & Nagel اختصاص داده شده بود به ارائه خدمات آمازون است. کسب و کار و سفارش مشتری انجام خواهد شد از سایت های دیگر سخنگوی دومینیک Nadelhofer گفت: در یک ایمیل.

“ما آگاه هستند از هر گونه آسیب و درک کنند که همه با خیال راحت تخلیه,” Nadelhofer گفت. “ما در حال بسیج منابع پشتیبانی برای کارکنان خود که متاثر شده اند. به دانش ما علت آتش سوزی هنوز ناشناخته است.”

آمازون گفت: تسهیلات مورد استفاده قرار گرفت به کشتی بزرگ محصولات مانند تشک و آن نبود که انتظار می رود این آتش را تحت تاثیر قرار تحویل مشتری.

“ما بسیار خوشحالیم که همه امن است و خدا را شکر تلاش های محلی آتش نشانان و اولین پاسخ دهندگان” آمازون سخنگوی لیزا Levandowski گفت.

ردلندس شهرستان مدیر Charles M. دوگان جونیور گفت: Fox 11 اخبار هیچ اتصال به تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“این است که قطعا نه اعتراض-مرتبط است. چیزی اتفاق افتاده است در داخل ساختمان است که مشتعل آتش” او گفت:.

رئیس آتش نشانی جیم Topoleski گفت: Fox 11 که علاوه بر تعیین علت بررسی خواهد شد نگاه کنید به چگونه مانند یک آتش سوزی بزرگ رخ داده است در یک ساختمان مدرن با آخرین در آتش سیستم های حفاظت.

“چیزی غرق بارانی سیستم بلافاصله اجازه می دهد تا آتش به سرعت در حال رشد است.”

این منطقه دارای بسیاری از عظیم e-commerce انبار و توزیع امکانات است.

___

خبر مربوط به خرده فروشی نویسنده: یوسف Pisani کمک به این داستان از نیویورک است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>