آتش سوزی پتالوما صفحه اصلی میله میله برای تخریب

یک خانه دو طبقه در پتالوما که شد پاره کردن آتش در اوایل شب پنجشنبه جابجایی حداقل یک مرد که زندگی می کنند وجود دارد.

پتالوما آتش نشانان اعزام شدند به 800 بلوک شرق خیابان واشنگتن در 4:42 p. m. روز شنبه این اداره گفت: در انتشار اخبار. هنگامی که آنها وارد آنها یافت می شود شعله های آتش در جلوی خانه. آتش نشانان به شدت مورد حمله فروغ آوردن آن را تحت کنترل در 35 دقیقه بخش گفت.

خانه سوار شد و قرار بود به اشغال نشده به دلیل آن که قرار بود تخریب شود اما مقامات به بعد یاد گرفتم که حداقل یک نفر بوده است زندگی وجود دارد گفت: گردان رئیس چاد کاستاریکا. وقتی آتش نشانان وارد, یک مرد در ملک گفت که او تا به حال شده است در داخل زمانی که آتش آغاز شده و قادر به فرار. او گفت: کسی که هنوز هم ممکن است در داخل اما آتش نشانان نیست پیدا کردن کسی که آنها جستجو صفحه اصلی.

یک زن که مشغول به کار بود در یک کسب و کار در سراسر خیابان منتقل شد به بیمارستان در اثر استنشاق دود کاستاریکا گفت. دود او تشدید آسم و او را به سبب اشکال در تنفس.

محققان تعیین آتش آغاز شده و در داخل خانه و احتمالا گسترش سریع تر از حد معمول به دلیل باد. علت دقیق هر چند هنوز در دست بررسی بخش گفت.

خانه “برچسب قرمز” توسط مقامات به دلیل آسیب و PG&E خاموش کردن گاز و برق است. کل خسارت برآورد شده در $200,000 بخش گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>