آتش سوزی در سانتا رزا بی خانمان اردوگاه به کسب و کار در این نزدیکی هست

یک آتش سوزی در سانتا رزا بی خانمان اردوگاه گسترش مجاور خودکار فروشگاه بدن در اوایل صبح روز پنجشنبه باعث حدود 400.000 دلار خسارت اضافی $50,000 در ضرر و زیان به کسب و کار.

آتش فوران گاهی اوقات قبل از 1:18 صبح هنگامی که سانتا رزا آتش نشانی دریافت تماس های متعدد در مورد یک ساختار آتش سوزی در منطقه از فریزر خیابان و لوتوس دادگاه بخش در انتشار اخبار گفت.

اولین آتش نشانان وارد در حدود شش دقیقه, جایی که آنها در بر داشت یک بی خانمان اردوگاه و اطراف محوطه آتش کشیده. شعله های آتش در حال گسترش به نزدیکی گاراژ یک طبقه ساختمان فلزی در فریزر خیابان قرار دارد که خودکار فروشگاه بدن.

آتش نشانان به نام برای منابع اضافی به آتش و ساخته شده راه خود را به ساختمان که در آن اتومبیل چندین ابزار و تجهیزات دیگر بودند سوزش داخل گاراژ بخش گفت. یک جستجوی خودکار فروشگاه بدن مصمم بود و هیچ کس در داخل بسته کسب و کار.

ماموران آتش نشانی از جمله پنج موتور و کامیون های آتش نشانی موجود فروغ در حدود 30 دقیقه است. بررسی خودرو, فروشگاه, گاراژ در بر داشت دود و حرارت و آتش سوزی خسارت. مغازه های واقع در مقابل ساختمان نیز آسیب دود از انتشار اخبار گفت.

آتش که منجر به هیچ آسیب و یا مرگ و میر تحت بررسی بود که از پنج شنبه صبح.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Nashelly چاوز در 707-521-5203 یا [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de