آتش سوزی در خانه های روستایی در نزدیکی هلدزبرگ جابجا زن و شوهر

یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند آواره از خانه خود را در خارج از هلدزبرگ پس از یک صهیونیست در گاراژ شنبه بعد از ظهر.

آتش نشانان با شمال Sonoma County Fire District دریافت گزارش از آتش سوزی در یک خانه روستایی در نزدیکی هلدزبرگ فرودگاه شهری فقط بعد از 3 p. m. روز شنبه گفت: سروان ، جو استوارت. این زن و شوهر زندگی می کردند که در حال حاضر وجود دارد با خیال راحت بیرون از خانه زمانی که مقامات رسید.

آتش آغاز شده و در یا در اطراف گاراژ قبل از گسترش آن به اتاق زیر شیروانی استوارت گفت. آتش نشانان قادر به متوقف کردن شعله های آتش از سوختن به بخش اصلی از صفحه اصلی و حذف کردن این آتش سوزی در حدود 40 دقیقه است.

گاراژ نابود شد ، بقیه از خانه دچار برخی دود و آب خسارت بنابراین زن و شوهر باید برای ماندن در جاهای دیگر تا زمانی که می تواند تعمیر استوارت گفت. او تخمین زده شعله های ناشی از بین $50,000 تا 100,000 دلار خسارت.

علت آتش سوزی هنوز در دست بررسی است اما استوارت گفت که به نظر نمی رسد مشکوک.

آتش نشانان از هلدزبرگ آتش گروه کلووردیل آتش نشانی منطقه سونوما کانتی آتش ولسوالی نهر خشک Rancheria آتش نشانی و فرستویلل Fire Protection District همچنین کمک به مقابله با شعله.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>