مالی و درد عمیق تر به عنوان نزدیک به 60 کشور گزارش coronavirus

توکیو >> یک تعمیق بحران بهداشتی شد یک اقتصادی بیش از حد دوشنبه به عنوان coronavirus شیوع sapped بازارهای مالی تخلیه مغازه ها و کسب و کار قرار داده و سایت های بزرگ و حوادث از حد.

فهرست کشورهای آمار بیماری لبه سمت 60 مکزیک و بلاروس, لیتوانی, نیوزیلند, نیجریه, آذربایجان, ایسلند و هلند گزارش خود را در مورد اول است. تهدید به معیشت بودند به طور فزاینده ای به عنوان نگران کننده به عنوان تهدید برای زندگی.

“این وبا و یا طاعون سیاه” گفت: سیمون Venturini, شهر عضو شورا برای توسعه اقتصادی در ونیز ایتالیا که در آن گردشگری در حال حاضر صدمه تاریخی و جاری شدن سیل در سال گذشته غرق شده با اخبار از ویروس موارد است. “آسیب است که نگرانی های ما و حتی بیشتر آسیب به اقتصاد است.”

رئیس سازمان بهداشت جهانی روز جمعه گفت که خطر ابتلا به این ویروس گسترش در سراسر جهان بود “بسیار بالا است.”

“ادامه افزایش در تعداد موارد و تعدادی از کشورها را تحت تاثیر قرار بیش از چند روز گذشته به وضوح نگرانی” Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

اقتصاددانان پیش بینی رشد جهانی را لغزش به 2.4 درصد در سال جاری کمترین پس از رکود بزرگ در سال 2009 و قبل از آن انتظارات و نزدیک به 3 درصد است.

برای ایالات متحده تخمین می زند در حال سقوط به پایین به عنوان 1.7 درصد رشد در این سال از 2.3 درصد در سال 2019.

اما اگر این بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 می شود جهانی همه گیر اقتصاددانان انتظار دارند که این تاثیر می تواند بسیار بدتر از آن با ایالات متحده و دیگر اقتصاد جهانی در حال سقوط به رکود است.

“اگر ما شروع به دیدن بیشتر موارد در ایالات متحده اگر ما شروع به دیدن مردم نیست سفر در داخل کشور اگر ما شروع به دیدن مردم ماندن خانه از محل کار و فروشگاه, پس از آن من فکر می کنم این آمار در حال رفتن به طور قابل توجهی بدتر” گفت: Gus Faucher یک اقتصاددان در PNC مالی.

به عنوان اضطراب نصب شده بود و اقتصادی خرید اینترنتی از ویروس.

در آسیا, جاذبه های از جمله توکیو دیزنی لند و استودیو یونیورسال ژاپن اعلام کرد تعطیلی و حوادث است که انتظار می رود برای جذب ده ها هزار نفر از مردم از جمله یک سری کنسرت توسط K-pop گروه BTS, خاموش نامیده می شدند.

سرمایه گذاران تماشا به عنوان سهام کاهش یافت و در سراسر آسیا. در وال استریت داو جونز شاخص رنج می برد یکی دیگر از رحم,,,, قطره, سقوط 715 امتیاز در اواسط معاملات روز. این شاخص کاهش یافته است و بیش از 13 درصد از هفته گذشته.

کسب و کارهای کوچک و بزرگ دیدم ضعف و مردم احساس آن را در کیف پول خود را.

“وجود دارد و تقریبا هیچ کس در اینجا آینده” گفت: Kim Yun-ok که به فروش می رساند دوناتها و جلبک دریایی رول در سئول Gwangjang بازار که در آن جمعیت بودند نازک جمعه به کره جنوبی شمارش 571 موارد جدید — بیش از در چین که در آن ویروس پدید آمده است. “من فقط امیدوار است که وقوع خواهد آمد تحت کنترل به زودی.”

رزرو منابع که صاحب سفر آنلاین شرکت Priceline, Booking.com قایق پارویی اسکیموها و OpenTable گفت: در این هفته که coronavirus تا به حال یک “منفی و معناداری” اثر در کسب و کار خود را.

Facebook اعلام کرد که لغو کنفرانس سالانه خود برای توسعه دهندگان نرم افزار برای اوایل مارس در سن جته. این رویداد به طور معمول جذب 5000 نفر از شرکت کنندگان است.

در ایتالیا که در آن تعداد 650 مورد در حال رشد است, رزرو هتل سقوط کرد و برتر جوزپه کونته مطرح شبح رکود اقتصادی. مغازه داران مثل فلاویو tim moran که به فروش می رسد سوغاتی در ونیز برای سه دهه تعجب اگر آنها می تواند زنده ماندن ،

“ما کلید را به صاحبخانه به زودی,” او گفت:.

اقتصاد اروپا در حال حاضر teetering در لبه رکود است. یک اندازه گیری از احساسات کسب و کار در آلمان به شدت کاهش یافت و هفته گذشته است. چین یک بازار صادرات برای تولید کنندگان آلمانی. ضعیف تر تمایلات کسب و کار می تواند منجر شرکت ها برای به تعویق انداختن سرمایه گذاری خود را و برنامه های توسعه.

اقتصادی صدمه دیده آمد و با خشم در بانکوک که در آن مستاجر در پلاتین بازار مد صحنه flash mob فریاد “کاهش اجاره بها!” و برگزاری نشانه هایی است که گفت: “گردشگران نمی آیند مغازه ها رنج می برند.”

ورود توریست در تایلند در حال پایین 50 درصد در مقایسه با یک سال پیش بر اساس اقتصاد سرمایه یک شرکت مشاوره.

Kanya Yontararak 51 ساله صاحب یک فروشگاه لباس زنان گفت: او فروش را غرق به عنوان کم 1000 بات ($32) برخی ساخت آن را به یک مبارزه برای پرداخت یک وام برای اجاره. او را متوقف رانندگی به کار با استفاده از حمل و نقل عمومی به جای. او همچنین بسته های ناهار به جای خرید یک برش صورتحساب مواد غذایی خود را. وضعیت شدید تر از سیل و بحران های سیاسی او را ذخیره کرده است braved در گذشته است.

“Coronavirus بدترین وضعیت آنها تا کنون دیده اند,” او گفت: از بازرگانان.

برخی را دیدم نشانه در بحران با 20 نفر در ایتالیا بازداشت برای فروش ماسک آنها متقلبانه ادعا ارائه محافظت کامل از COVID-19. پلیس گفت که آنها به فروش آنها را به عنوان آنجا که 5000 یورو ($5,520) هر.

ژاپن در مدارس آماده شده به این کشور هوکایدو جزیره اعلام وضعیت اضطراری با فرماندار آن ترغیب ساکنان به خانه ماندن بیش از آخر هفته. دولت سوئیس ممنوع حوادث با بیش از 1000 نفر در حالی که در کلیسای جامع کلن در آلمان حوضه از آب مقدس بودند خالی از ترس از گسترش میکروب ها.

در سطح جهان بیش از 83,000 مردم کاهش یافته است بیمار مبتلا به کوروناویروس. چین هر چند سخت ترین ضربه دیده است کاهش تعداد عفونت های جدید با 327 بیشتر موارد گزارش شده جمعه آوردن این کشور در مجموع به 78,824. یکی دیگر از 44 نفر وجود دارد و در مجموع 2,788.

کره جنوبی ثبت کرده است 2,337 موارد بسیاری در خارج از چین است. ظهور خوشه در ایتالیا و ایران که تا به حال 34 کشته و 388 موارد منجر به عفونت از مردم در کشورهای دیگر. فرانسه و آلمان نیز دیدن را افزایش می دهد, با ده ها تن از عفونت.

“من فکر می کنم این یک واقعیت است برای بررسی هر دولت در این سیاره” که در شرایط اضطراری مدیر برنامه های مایکل رایان گفت: پس از این سازمان مطرح شده آن هشدار سطح. “بیدار شو آماده است. این ویروس ممکن است در راه خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>