دور نهایی از مبارزه بین زین و Coursey بیش سرپرست صندلی

این گزارش 50.000 دلار در این بانک سرمایه است که می تواند لبریز مسابقه باقی مانده هفته. نمایندگان ذکر شده در کمپین مالی افشا نشده بازگشت تماس های متعدد به دنبال نظر در هزینه.

زین به نام پروکسی پشتیبانی از Coursey یک “نشان افتخار” را برای او گفت: نفت و گاز-حمایت گروه است که با هدف قرار دادن او برای کلید آرا برای مهار آلودگی و افزایش نظارت و نظارت بر منطقه خلیج پالایشگاه.

“این است که در مورد او آن را در مورد من کردن هوا مدیره” زین گفت. “آنها من را به عنوان یک ردیف 1 دشمن.”

تزریق پول نقد برای Coursey موجب پاسخ از دیگری مستقل کمیته حمایت از زین حمایت در درجه اول يکپارچه سرخپوستان Graton Rancheria صاحبان رونرت پارک کازینو. این گروه به صرف حدود 39,000 در mailers انتقاد از شرکت نفت, تبلیغات. دیگر اهدا کنندگان طرفدار زین گروه عبارتند از: Sonoma County داد فرودگاه, مرکز کسب و کار و جان Dyson صاحب ویلیامز Selyem کارخانه شراب سازی در هلدزبرگ. آن را مطرح کرده است در مورد $79,000 به تاریخ.

Coursey که تایید شده توسط محلی فصل باشگاه سیرا و منطقه سونوما کانتی حفاظت اقدام اذعان زین شده است تاثیر مثبت برای منطقه سونوما کانتی ساکنان در هوا مدیره. یک کمپین مالی شکایت او علیه نفت-و-گاز حمایت گروه اخراج شد در اوایل این ماه توسط دولت عادلانه سیاسی كميسيون.

زین همچنین گفت که او باور نمی Coursey خواهد بود دوستانه به نفت و شرکت گاز.

“واضح است سونوما کانتی رای دهندگان در مورد مراقبت از محیط زیست” Coursey گفت. “نه من و نه Shirlee خواهد بود در روغن جانبی.”

او گفت: Zane را حمله به منافع خاص با بهره گیری او بودند ریاکارانه داده و او را در آغوش خارج از این گروه حمایت از او. زین رد این مقایسه.

“آن را متفاوت” زین گفت: در مورد گروه bankrolled توسط Graton Rancheria و دیگر منافع کسب و کار. “است که با بودجه دولتی توسط تمام مردم محلی. املاک و مستغلات یک نیز حتی اگر بررسی کنید می آید از شیکاگو که در درخواست از realtors محلی. آنها زندگی می کنند در اینجا در اینجا کار می کنند. من فکر نمی کنم Chevron Phillips 66 و ماراتن محلی yokels.”

پس از آخرین گزارش های واصل شد Jan. 31 زین دریافت کرده است 13 کمکهای مالی از $1000 یا بیشتر از جمله از يکپارچه سرخپوستان Graton Rancheria این سونوما داد برای باغ های انگور و محیط زیست — حمایت در درجه اول توسط دامداران و کشاورزان از جمله تاکستان و شراب سازی صاحبان و محلی لوله کش و pipefitters اتحادیه. او نشان داد در مورد $24,000 در پول نقد در دست به از Feb. 15.

Coursey کردم 12 کمکهای مالی از 1000 $یا بیشتر در همان زمان از جمله از تونی Geraldi مدیر کل Sonoma County Airport Express, معمار علامت Quattrocchi و درمانگر تینا کلی. او نشان داد حدود 26,000 در پول نقد در دست در آخرین گزارش.

توسط دوشنبه, فقط 17 درصد از پست های رای در این شهرستان شده بود بازگشت و با کمی کوچکتر به اشتراک گذاری دریافت شده از 3 منطقه با توجه به شهرستان دفتر انتخابات.

“مردم در انتظار هستند زیرا آنها می خواهند خود را در انتخابات رای به تعداد” McCuan گفت: با اشاره به دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه. “این غیر معمول است که در این معنا که کالیفرنیا مهم است. آنها می خواهند برای رای دادن به یک برنده و تاثیر می گذارد که در این مسابقه است.”

در جای دیگر در انتخابات سرپرست سوزان خور تا به حال در حدود $40,000 در دست او گشتند پیشنهاد برای 1st District صندلی نمایندگی جنوب شرقی شهرستان سونوما از جمله شرق سانتا رزا و دره سونوما.

که قابل ملاحظه ای بیشتر از حریف خود سونوما عضو شورای شهر David Cook که تا به حال حدود 2,700 در بانک.

سرپرست Lynda هاپکینز که در حال اجرا برای یک دوره دوم نمایندگی غربی شهرستان سونوما نشان داد حدود 53,000 در دست است و کمتر از 2000 دلار صرف شده در مسابقه در برابر سیاسی تازه وارد مایکل Hilber. او گزارش نشده است افزایش و یا هر گونه پول در مبارزات انتخاباتی خود.

نویسنده کارکنان خواهد اشمیت کمک گزارش. شما می توانید رسیدن به تحریریه تایلر Dawkins در 707-526-8667 و یا در [email protected] در توییتر @tylersilvy.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>