‘مبارزه با اصرار به پوشش دختران من’ چشم’: سرپرست پست در مورد حاصل کار دو تیم نشان می دهد بحث و جدل

شکیرا و جنیفر لوپز ‘Super Bowl halftime show موجب سراسیمگی از Facebook پست ها و توییت از کاربران که در ستایش از ستاره های موسیقی پاپ’ ورزشکاری یا ناودان خود را طراحی رقص برای hypersexual.

Sonoma County سرپرست Lynda هاپکینز در زمان به Facebook با مخلوط بررسی حاصل کار دو تیم نشان می دهد. “ثبت نام من گرفتن: زمانی که من در مبارزه با اصرار به پوشش دختران من چشم در طول J Lo عملکرد (و J Lo است که 14 سال از من بزرگتر am),” او نوشت: در این پست.

او اضافه کرد که او قدردانی است که نشان می دهد جشن Latinx فرهنگ و زن توانمندسازی اما او آرزو “زن توانمندسازی نمی آمد با ظاهر مورد نیاز عملکرد عنصر wagging لب به لب خود را در یک مرد فاق و یا نوشتن بر روی زمین در یک مرد یا بالا رفتن از یک استریپر قطب.”

پست موجب بیش از 250 نظر در کمتر از یک روز. اگر چه چندین نفر موافقت با هاپکینز برخی از ساکنان متهم او بودن نسبت به زنان و Latinx فرهنگ است.

“و شما حق به نظر شما اما من انتظار داشتم که کمی بیشتر شفقت به عنوان یک رهبر… و کمتر judgy زن” نوشته سانتا رزا ساکن گلوریا E. روبیو وردوزکو.

ببینید بحث برای خودتان زیر.

و در اینجا این عملکرد اگر شما توسط هر فرصتی آن را از دست رفته دیروز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>