مبارزه می رود: WNBA فعالیت آغاز شده پس از سال 2016 در آمریکا

نیویورک >> ناتاشا ابر و WNBA همکاران فعال ماندن در مبارزه علیه بی عدالتی اجتماعی و خشونت پلیس شرکت در تظاهرات و چسبیده با کار آنها آغاز شد و چهار سال پیش.

رنه مونتگمری سابق UConn گارد در حال حاضر با رویای عبور از آب بطری این ماه به معترضان در خیابان های آتلانتا پس از مرگ جورج فلوید در مینه سوتا در حالی که او در بازداشت پلیس. او همچنین اولین WNBA بازیکن می گویند او خواهد نشستن از فصل آینده به تمرکز بر روی بی عدالتی اجتماعی و ثبت نام رای دهندگان.

WNBA کمیسر کتی Engelbert می گوید بازیکنان در لیگ “در مورد مراقبت از این موضوع است و ما نیاز به کشف کردن چه راه حل هستند.”

زمانی که لیگ به تازگی اعلام کرد 22-برنامه بازی این فصل در فلوریدا در انتخابات گفت: آنها را با بازیکنان در تعهد خود را به عدالت اجتماعی اصلاحات است.

“ما همیشه در خط مقدم طرح با حمایت قوی از #BlackLivesMatter #SayHerName تجاوز+ جامعه کنترل اسلحه, رای گیری, حقوق, #MeToo بهداشت روان و لیست در می رود” گفت: Nneka Ogwumike رئیس WNBA اتحادیه بازیکنان. “این … ممکن است یکی از بزرگترین فرصت هایی که این لیگ است و تا کنون داشته باشد.”

واشنگتن عرفا بازیکنان Tina Charles و ابر کار کرده اند نسبت به راه حل های پس از سال 2016 پس از تیراندازی پلیس در ایالت مینه سوتا و دیگری در Baton Rouge, لوئیزیانا, ساخته شده سرفصل های ملی است که در سال.

“ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما به مطمئن شوید که ما باید یک طرح عمل برای این هفته در ماه آینده دو ماه از هم اکنون شش ماه از هم اکنون” ابر گفت: از طریق تلفن. “من از آنها بدم میاید هنگامی که آنها یک مد زودگذر. پس از آن محو دور مردم در مورد آن صحبت نمی. این است که زندگی هر سیاه آمریکا در این کشور است که به دور نیست.

“ما نمی توانیم را خاموش رنگ پوست ما. … بسیار مهم است که ما با استفاده از پلت فرم ما را به مردم ما است. انجام آنچه ما می توانیم به طوری که تغییر اتفاق نمی افتد.”

چارلز بود که در بازی با نیویورک آزادی در سال 2016 قبل از تجارت خود را به واشنگتن این offseason شد افتخار است که پس از تیراندازی پژمرده از سرفصل های ملی نیویورک سازمان در ادامه به بحث نژادی و بی عدالتی و وحدت و سیاه زندگی مهم جنبش است.

“این تیم ساخته شده است آن را یک اولویت برای مکالمات” چارلز گفت. “در سال 2016 ما تا به حال رسانه خاموشی. ما در حال تعامل با پلیس های مختلف بخش. (Front office) شناسایی آنچه که ما در مورد پرشور. این اقدامات باید همچنان به عنوان نژاد پرستی واقعی است.”

طرح های مورد بحث توسط بازیکنان برای این فصل عبارتند از داشتن یک زندگی ماده دادگاه برای WNBA بازی در حالی که اختصاص فصل به Breonna تیلور که کشته شد در لوئیزویل, کنتاکی, خانه توسط ماموران در ماه مارس است. بازیکنان همچنین برنامه ریزی آموزشی و ثبت نام رای دهندگان طرح های.

برخی از بحث های پس از سال 2016 برگزار شده است و دور از انظار. چند سال پیش در نیویورک بازیکنان ملاقات در حومه تمرین تسهیلات با کریستن کلارک رئیس جمهور و مدیر اجرایی وکیل کمیته حقوق مدنی تحت قانون است.

آزادی بازیکنان نیز مشورت با سفیر Attallah Shabazz دختر مالکوم ایکس و توپکا K. سام — بنیانگذار و مدیر اجرایی خانم ها از امید وزارتخانه است. آنها در مورد اینکه چگونه بازیکنان می توانند با استفاده از صدای خود را.

“من فکر می کنم که آنها همواره چراغ و نور در نیویورک در اطراف این مسائل” سام گفت.

سام در زمان 2019 وحدت پنل این تیم برگزار شد. آزادی بازیکنان صرف زمان با که قبلا زندانی زنان و فرزندان خود را که سام با این نسخهها کار میکند. او همچنین بخشی از مجازی پنل در روز جمعه با آزادی در بزرگداشت Juneteenth.

“بازیکنان با استفاده از پلت فرم خود را برای بلند کردن مسائل اطراف خود زنان و حبس” سام گفت. “ما تا به حال بسیاری از چیزهایی که برنامه ریزی شده در این سال قبل از این ویروس رسید.”

WNBA همه ستاره مایا مور مینه سوتا سیاهگوش گارد و المپیک مدال طلا پا به دور از بازی دو فصل گذشته برای کمک به عدالت کیفری اصلاحات.

ابر اعتبارات بازیکنان بحث نژادی و بی عدالتی در سال 2016 به عنوان یکی از دلایل که چرا او آنقدر فعال است.

“من رشد کرده ام از آن گفت:” ابری است که فعال برای خشونت اسلحه اصلاحات. “چهار سال بعد من صدای من و نقش من و که من می خواهم به. من با استفاده از پلت فرم به عنوان یکی از 144 در WNBA.”

ابر یکی از رهبران WNBA بازیکنان تنها تاون هال چند هفته پیش. او گفت: حدود 50 بازیکن شرکت کننده در این نزدیک به دو ساعت زوم جلسه ابراز طیف وسیعی از احساسات — خشم و شور و اشک و آسیب پذیری.

سپس برخی از زمان به خیابان های, ابر, گفت:, و اضافه کرد که بسیاری از آنها شده است بخشی از اعتراضات پس از جلسه.

چارلز معتقد است یک راه عمده بازیکن می تواند درگیر است با تشویق مردم به رای دادن.

“همان غلیان احساسات ما در اعتراض به” چارلز گفت: “ما باید به همان تلاش در رای گیری — این چیزی است که ما کنترل است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de