Fiers می شنود سلامتی در بهار اول بازی

مسا — اوکلند دو و میدانی فن K. C. Sandstrom نشسته بود پایین راست-میدان خط تماشای تیم خود را گرم کردن در حالی که مسلح با خشک پاک کردن هیئت مدیره یک ماژیک و یک بیانیه نوشته شده است در همه کلاه.

“مایک FIERS برای رئیس جمهور”

آن بوده است پر سر و صدا چند ماه برای Fiers فعلی یک پارچ و سابق هوستون بازیکن که به افشای Astros,’ ثبت نام-سرقت رسوایی که را لرزاند لیگ اصلی بیس بال. اما در خنک یکشنبه در ایالت آریزونا در این 34 سال را دریافت کرد تا حد زیادی پذیرایی گرم در زمستان آموزش ظاهر در مسا.

“اوکلند را به حمایت از ما مهم نیست که چه” Fiers گفت: پس از پرتاب کامل دو نوبت در برابر سان فرانسیسکو. “آنها همیشه وجود دارد. آن را سرگرم کننده بازی در مقابل این طرفداران و با این بچه ها. فقط یک روز بزرگ بیس بال.”

در حالی که Fiers در حال حاضر به طور گسترده ای شناخته شده برای اتصال به Astros,’ ثبت نام-سرقت او را نیز انجام پارچ. او پرتاب دو هیچ-hitters بیش از نه فصل است و آینده خود را بهترین سال در لیگ های بزرگ — او به پایان رسید با یک 15-4 ضبط و 3.90 در دوران حرفه ای-بالا 184⅔ نوبت در سال 2019.

او می رود به یک نقش برجسته در این سال کارکنان و همچنین.

Right-hander تا به حال یک شروع خوب برای بهار بازنشستگی تمام شش غول او مواجه شده است. زمانی که اوکلند صف اعلام شد قبل از بازی او دریافت به سلامتی با صدای بلند از یک طرف ورزشگاه. غول’ طرف کمی کمتر مشتاق اما قطعا نه خصمانه.

“یک روز خوب” Fiers گفت. “من قادر به پرتاب اعتصاب, من قادر به قرار دادن توپ که در آن من می خواستم به پرتاب کرد و تمام زمین.”

بیس بال بزرگترین رسوایی در سال آغاز شد و در ماه نوامبر پس از Fiers دقیق به ورزشکار در مورد چگونه آستروس الکترونیک استفاده می شود به بە سرقت نشانه هایی از مخالفت فو در طول سریال های روز دنیا-برنده فصل در سال 2017. Fiers تن به تن سه فصل برای Astros از جمله 2017.

خرید اینترنتی — برای Astros Fiers و کل ورزش بوده و حتی شدید تر از بسیاری از پیش بینی.

یک MLB تحقیقات منجر به یک فصل طولانی تعلیق برای هوستون مدیر کل جف Luhnow و مدیر AJ Hinch و هر دو از کار اخراج شدند توسط Astros صاحب جیم کرین. Boston Red Sox مدیر الکس کورا و نیویورک متس مدیر کارلوس Beltran — که هر دو بخشی از Astros در سال 2017 — نیز از کار اخراج شده توسط تیم مربوطه می باشند.

هیچ بازیکن منظم شد اما آستروس را دریافت تورنت انتقاد از ستاره ها مانند مایک ماهی قزل آلا, کودی Bellinger و هارون قاضی و طرفداران بیش از همه.

هوستون outfielder جاش Reddick روز جمعه گفت که او و دیگر بازیکنان را حتی تهدید به مرگ دریافت در پاسخ به رسوایی. Fiers گفت: او می خواهم نیز بدست آنها است.

آستروس بودند ملاقات با دشمن و پذیرایی در طول بهار, آموزش باز کن در برابر اتباع واشنگتن در روز شنبه. Fiers اجتناب شود همان نوع واکنش در روز یکشنبه در مقابل جمعیت دوستانه.

Fiers’ نقش به عنوان موسس در آستروس’ رسوایی مواجه شده است با هر دو ستایش و انتقاد. کمیسر راب مانفرد گفت: ورزش خواهد “را در هر مرحله ممکن است به محافظت از مایک Fiers هر کجا که او بازی آیا آن را در هوستون و یا در جایی دیگر” و افزود که “مایک آیا صنعت خدمات.”

دیگران نبوده است به عنوان افتخاری. سابق Boston Red Sox مشت زن David Ortiz گفت Fiers بود “به دنبال مانند یک دله دزدی” برای افشای این تیم تقلب و رسوایی تنها پس از او در سمت چپ این تیم است.

Fiers گفت: هر کس حق دارد نظر خود را و او نگران نیست.

“این همه در مورد بیرون رفتن وجود دارد و بازی بیس بال برای همه” Fiers گفت. “هر تیم تلاش به عقب بر گردیم در خارج وجود دارد, بازی بازی ما را دوست دارم و به رقابت بپردازند. بقیه را از خود مراقبت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>