Ferd لوئیس: به همین دلیل است که فوتبال تنها سقوط ورزش سمت چپ ؟

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

زمانی که غرب در کنفرانس اعلام کرد که آن را به تعویق انداختن سقوط, ورزش, راه اندازی اولین پاییز بدون دانشگاه هاوایی رنگین کمان Wahine والیبال در سال 47 مدرسه سریع به یاد داشته باشید آنچه واقع نشد در این فصل است.

“این تصمیم را تحت تاثیر فوتبال که آه وابسته به غرب کوه کنفرانس…” مدرسه گفت.

که اگر آن را تا به حال در حال حاضر بلافاصله بالا می برد به صدر سوال: در صورتی که به هیچ, والیبال, فوتبال و یا صلیب کشور در پاییز با توجه به COVID-19 نگرانی وجود دارد چگونه می توان فوتبال ؟

اگر ما در حال صحبت کردن در “فراوانی احتیاط” به عنوان عبارت از ماه می رود پس چرا آن را به باد هنگامی که برای اولین بار spirals شروع به پرواز ؟

اگر آنها نگران هستند در مورد والیبال و بازیکنان فوتبال و صلیب کشور دونده گسترش این ویروس از طریق بازی و تمرین و سفر از آن چه در مورد فوتبال با آن برخورد یک دقیقه pileups بسیار گسترده تر, فهرست اسامی و دیگر جاده ها سفر کنید ؟

فوتبال است و 800 پوند. گوریل در این گفتگو در مورد زمانی که به سر کالج ورزشی است و بلندی بزرگتر گذشت هر روز به عنوان کالج مدیران نگاه جزر و مد از جوهر قرمز به سرعت در حال افزایش در اطراف آنها.

فوتبال به طور سنتی می پردازد که بسیاری از لوایح در اطراف ورزشی, بخش, اما تنها زمانی که آن را ایفا کرده است. اگر آن را به دوربین های تلویزیونی و چک که همراه آنها برود. پس از انجام بسیاری از چیزهای دیگر.

تا کنون تنها آیوی لیگ و چند کوچکتر کنفرانس برای آنها پول نیست و نیروی محرکه را به نمایش گذاشته شکیبایی به جلو و پلاگین در سقوط فوتبال و یا در نظر گرفتن حرکت آن به بهار.

NCAA را حکام به حال این موضوع دور انداختن مسابقات فوتبال زیربخش برگشتی در دستور کار خود در هفته گذشته و punted. اما آن برنامه ریزی شده است برای دیدار دوباره جمعه برای مقابله با معمای از تابستان است.

که یک سردرد بزرگ غرب که ارائه نمی کند و فوتبال به عنوان یک کنفرانس ورزشی (هر چند سه, مدارس, آه, Cal Poly و UC Davis, بازی آن در لیگ های دیگر) آیا باید برای مبارزه با.

در ضمن کوه غرب که تا کنون شده است مطالب را به نشستن در حاشیه و ثروت توسط چه پسر بزرگ از ده Pac-12 و در جای دیگر در قدرت پنج همایش تصمیم گیری خواهد شد و در ساعت این هفته آینده.

MWC بین رشته کوه های راکی و یک محل سخت است. با 12 عضو گسترش بیش از هشت متحده در سراسر 3,340 مایل مدارس span محدوده COVID-19 نتایج. که بسیاری از آنها نبوده است به خصوص مواج نقطه داغ از کالیفرنیا که در آن آه فوتبال برنامه ریزی شده است به بازی سه جاده های این فصل است.

این اعداد به ما بگویید که همه چیز نیست دقیقا شده است به دنبال در صفحه اصلی و یا با دولت به طور متوسط 49 موارد جدید در روز بیش از 10 روز گذشته و هدف قرار دادن بالاترین سطح از عفونت پس از شمارش آغاز شده در فوریه.

چهار شنبه آه گفت: آن را به عقب راندن برنامه ریزی شده شروع اردوگاه های آموزشی خود را از روز جمعه به هفته آینده.

صبر در تصمیم گیری یا نه به بازی فوتبال در این پاییز خوش است. اما در همین فراوانی از احتیاط اعمال در تصمیم برای به تعویق انداختن سقوط دیگر ورزشی است که به دلیل فوتبال و کسانی که آن را بازی بیش از حد.

این بار خطر ناک و با این حال بزرگ کسب و کار, دانشکده فوتبال, نباید نادیده گرفتن خطر از ورزشکاران سلامت.


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>