Ferd لوئیس: موج تغییر در آینده به World Surf League

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

اتفاقی “سرنوشت” به نرم افزار گشت و گذار یک فوتی و فوری شماره 1 با شماره 2 winner-take-all مرحله نهایی مسابقات مردان قهرمانی جهان در ساحل شمالی در ماه دسامبر.

و لعنت COVID-19 است که معطل ماندن آن حوادث حداقل از طریق پایان ماه ژوئن چپ World Surf League مقامات با مقدار زیادی از زمان را به تأمل در آینده است.

نتیجه این خواهد بود دوباره طراحی “گشت و گذار کردن” قالب برای تصمیم گیری در آن زنان و مردان قهرمانی جهان در آغاز 2021. آن را در میان چندین تغییر WSL اعلام کرد.

در نظر گرفتن یک صفحه از فینال Billabong خط لوله کارشناسی ارشد در Ehukai که در آن Italo Ferreira سرنگون همکار برزیلی گابریل مدینه در 2019 در WSL گفت: نهایی گرما از سال را تعیین قهرمانان خود را.

“تاثیر اجرای برنامه در طرفداران و کل گشت و گذار در جهان با داشتن یک سر-به-سر قهرمانی جهان گرما قابل لمس بود گفت:” اریک لوگان WSL ارشد اجرایی در یک ویدیو و انتشار است. “و تاثیر آن نبود فقط یک احساس است. این بود که بزرگترین مصرف گرما در تاریخ گشت و گذار حرفه ای.”

به جای نشستن پشت و جوابی نیامد و در آن 2019 بخت خوب در طول COVID-19 ناشی از خاموش شدن آغاز شد که مارس 15 WSL آنچه را که می خواهد امید, MLB, NBA, NFL, NHL و دیگران انجام می دهند و با استفاده از زمان برای تامل با خود ورزشکاران و همکاران چگونه آن را ممکن است بهبود محصول خود را.

“قبل از COVID-19 ما شده بود کار بسیار سخت در مورد چگونه ما می تکامل قهرمانی تور و بیشتر ما مشغول به کار در این تحول مشخص شد که این توقف به دلیل COVID-19 ما اجازه می دهد برای سرعت بخشیدن به این تغییرات” لوگان گفت.

“در حال حاضر ما بسیار خوش شانس است که تمام عناصر در تراز وسط قرار دارد و مجاز (1 مقابل 2 مرحله نهایی مسابقات) به اتفاق می افتد (در ماه دسامبر). اما همانطور که می دانیم آن است که هر سال که ما در مسابقات قهرمانی جهان گرما” لوگان گفت.

در واقع در سال 2003 زمانی که کلی اسلاتر و اندی آهن همسان در لوله های کارشناسی ارشد برای جهان عنوان شده بود آخرین بار.

“شاهد این درام در سال 2019 Billabong لوله اساتید کمک به تحکیم تفکر ما” لوگان گفت: در یک ایمیل. “افزایش مصرف و بینندگان در کانال ما در آن حرارت نهایی نیز تقویت شده است که این چیزی است که ما طرفداران می خواهند به تجربه نیز هست.”

“بنابراین ما تصمیم که به جلو رفتن ما اطمینان خواهد داد که مردان و زنان عنوان قهرمانی جهان خواهد بود تصمیم گرفت در آب” لوگان گفت.

جزئیات کشت براکت به احتمال زیاد خواهد شد در ماه جولای.

“من واقعا هیجان زده در مورد تغییرات پیشنهادی به قهرمانی تور در 2021. جدید و متفاوت و تازه برای همه درگیر” گفت: حاکم زنان قهرمان جهان Carissa مور در ایمیل.

“داشتن قهرمان تصمیم گرفت در آخرین روز از فصل در یک گشت و گذار کردن نوع فرمت را حفظ خواهد کرد ریسک و هیجان و انتظار بالا تا پایان. من فکر می کنم وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون به آینده و ایجاد برخی از تغییرات مثبت” مور گفت. “به دنبال به جلو به درگیر بودن و دیدن چگونه آن همه نقش.”

مور برنده چهارمین عنوان قهرمانی جهان در ماه دسامبر در مائوئی Pro زمانی که دوم-رتبه کارولین علائم حذف شد در یک چهارم نهایی در Honolua بای.

این WSL گفت: همچنین ایجاد تغییرات به رقیب خود سری طراحی شده برای اجازه می دهد تا رقبای کاهش یافته و از قهرمانی تور صاف مسیر requalifying. در ضمن لوگان گفت: این سفر را توسعه ردیف مقدماتی سری رول خواهد شد یک منطقه داخلی فرمت محاسبه شده شامل کمتر سفر و هزینه برای رقبا در تلاش برای راه اندازی مشاغل.

در حالی که نرم افزار گشت و گذار در انتظار یک محیط امن و سالم بازگشت به رقابت قصد دارد نشان می دهد WSL انجام شده است بیش از تاسیسات آب است.


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de