Ferd لوئیس: آه مربی بیس بال مایک Trapasso دارای یک استعداد برای تولید نتایج: از زمانی که کار خود را در خط

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

چند سر مربیان در دانشگاه هاوایی تا به حال حرفه خود را در Manoa 20 سال گذشته یا بیشتر.

هیچ یک از آنها را ساخته اند یک هنر زنده ماندن به عنوان مایک Trapasso.

آه اعلام کرد که Trapasso که آخرین قرارداد به علت منقضی Aug. 31, حفظ خواهد شد برای 2021 نجومی خواهد شد که خود را 20th هدایت رنگین کمان جنگجو بیس بال.

تنها سه نفر دیگر در میان رئیس فعلی مربیان از آه 21 تیم قایقرانی را اندی جانسون و سافتبال را باب Coolen و گلف را Ronn Miyashiro باید بیشتر ارشد.

اما هیچ یک از آنها حاکم آمده اند با undercurrents از درام که احاطه کرده اند Trapasso است. حداقل چهار بار در 512-505 تصدی قرارداد رفته به آخر سال اگر نه ماه قبل از تمدید کرد.

هیچ یک از آنها را به حال خود presumptive جانشین در حال حاضر انتخاب شده, تنها به کار خود را ذخیره شده در 11 ساعت و یا با سنگ تیز کردن در اجرا فوق العاده نوبت. اما Trapasso است. درست مثل خود تبادل روز در Oklahoma State, Trapasso نشان داده است در اواخر دور سرسختی است.

حداقل یک بار Trapasso شده است گفت: “رسیدن به مسابقات NCAA یا شما نمی خواهد به خانه بازگردد.”

در سال 2010 غربی کنفرانس ورزشی مسابقات بازکن پایین 7-6, Kolten وونگ دو-از 10-باز یافته home run با یک مرد روی ارسال ‘کمان در اجرا به مسابقات NCAA. آن باقی مانده های اخیر خود را ببینید.

به عنوان یک سرزمین اصلی مدیر مدرسه, است که شناخته شده Trapasso برای چند دهه به آن “هنگامی که پشت خود را در برابر دیوار, او به نظر می رسد قادر به آن را روشن و آن سوار است.”

و پشت او بود و قطعا در برابر Les موراکامی ورزشگاه حصار ورود به این فصل است. در 2019 در یکی مانده به آخر سال اخیر خود قرارداد ‘کمان رفت 20-30 (8-16 در غرب) بدترین پایان در شش سال معنی 2020 خواهد بود یکی دیگر از پایین به سیم های تلفنی برای دولت.

بنابراین به طور طبیعی, ‘کمان رو به یک شروع خوب رفتن 11-6 قبل از گسترش COVID-19 مجبور به لغو مانده از این فصل است.

به آن نقطه آه رفته بود 6-5 برابر مخالفان از قدرت 5 کنفرانس از جمله یک آخر هفته در نشویل دنیاست. در برابر دفاع از قهرمان ملی واندربیلت که portended امید برای بزرگ غرب کمپین که فقط در اطراف گوشه.

در طول راه, ‘کمان شد 14th, در کشور, در خانه حضور و غیاب با توجه به گپ و بالا قرعه کشی در غرب این سمت از تگزاس. یک گپ مطالعه این هفته ذکر شده آه بیس بال تیم چند سال عملکرد تحصيلی رای در 979 پیش از میانگین ملی در ورزش.

ما هرگز می دانم آنچه یک فصل کامل ممکن است تولید شده در این سال ، اما روشن است که با توجه به آه را شروع و شرایط ناشی از این بیماری همه گیر وجود دارد کم و یا هیچ اشتها برای مربیگری تغییر در آه. یا از هر جای دیگری که برای ماده.

به تاریخ وجود داشته است تنها هشت مربیگری تغییرات در بخش من بیس بال کمتر از یک چهارم از این تعداد ساخته شده سال قبل است.

با COVID-19 تأثیر خود برنامه های ورزشی در بسیاری از جبهه چند مدیران باید به حال وقت و انرژی یا منابع برای اختصاص به دنبال جدید برای مربیان. که می شده اند وجود دارد بسیاری از یک استخر از تجربه سر مربیگری متقاضیان به هر حال.

به عنوان آن است که حداقل دو مدارس فورمن و بازی بولینگ سبز کاهش یافته خود را در بیس بال برنامه ها در هفته های اخیر و دیگران هستند و با توجه به آن به عنوان یک گزینه.

در آه اما بیس بال باقی مانده است. به عنوان نشانی از آن پایدار مربی.


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdclck.rushrtco.de