Ferd لوئیس: در زمان شروع فوتبال را نرم کردن ضربه به دانشگاه هاوایی دو و میدانی بودجه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

دانشگاه آریزونا جمهور Robert C. رابینز’ نظرات در این هفته در مورد احتمال “تاخیر” شروع به کالج فصل فوتبال زده به خصوص تن شوم برای هاوایی Wildcats’ فصل-باز کردن حریف.

خود را اوت. 29 بازی در توسان در حال حاضر فقط 125 روز دور و شمارش لگد کردن یک برنامه که در آن رنگین کمان رزمندگان,’ بهترین فرصت درآمد از فصل بسیار جلو لود شده.

سه نفر از رزمندگان رنگین کمان’ پرسود ترین بازی ها می آیند در یک سوم اول 13-برنامه بازی. آه قرارداد برای دریافت $400,000 خود را برای سفر به آریزونا ورزشگاه. هفته بعد Sept. 5 آه چه بافندگی به عنوان جذاب ترین صفحه تاریخ در آلوها ورزشگاه در حداقل چهار سال نادر دیدار UCLA. دو هفته بعد رزمندگان در حال برنامه ریزی برای رفتن به اورگان که در آن $1 میلیون چک در انتظار آنها را در یوجین.

اگر از آن دسته از بازی ها است.

در میان نفرین COVID-19 و فوری تر بهداشت و مسائل ایمنی که آن را احاطه کرده رابینز یک شهرت جراح قلب و یک بار بازیکن فوتبال گفت: توسان ایستگاه رادیویی “شما می دانید تا آنجا که من می خواهم آن را فقط به نظر می رسد به عنوان اینکه اگر ما در هر بازی فوتبال در پاییز, آن است که رفتن به تعویق افتاد.”

او افزود: “آن است که رفتن به بسیار دشوار است برای شروع (فصل) برنامه آن را به عنوان در حال حاضر وجود دارد” و گفت: “احساس من است راست, در حال حاضر, من فقط نمی بینم که اتفاق می افتد.”

رابینز سخنان خود را تنها چند روز پس از Craig Thompson, کمیسر کوه غرب کنفرانس که در آن آه رقابت در فوتبال پیشنهاد اوایل ماه جولای تاریخ برای تعیین اینکه آیا روز کارگر, پنجره ها, هفت. 3-7 خواهد بود.

آیا فصل شروع می شود در زمان آه مانند بقیه 130-مدرسه فوتبال کاسه زیربخش در حال رفتن به یک مالی از ضرب و شتم از تاثیر COVID-19 بحران است. سوال این است که چقدر دردناک و طولانی مدت خواهد بود ؟

با لغو NCAA بسکتبال مسابقات مدارس عضو در حال حاضر نیروبخش برای حدود 37 سنت دلار از آنچه که آنها را بدست کرده بود March Madness بازی کردن. این همه در حالی که آنها همچنان به شانه از بار افزایش هزینه ها از جمله حقوق و رقابت با فرو بردن فروش بلیط کاهش کمک های مالی و کشویی حمایت مالی است.

این گروه از پنج کنفرانس کمیسیون از جمله تامپسون به تازگی با ارسال نامه ای به NCAA رئیس جمهور علامت Emmert اقتصادی به دنبال رهایی از آنچه آنها به عنوان “ترسناک بحران مالی برای آموزش عالی پس از حداقل زمان رکود بزرگ.”

اما چگونه و چه دراز مدت مالی گرفتاری ممکن است بستگی دارد مقدار زیادی در مورد آنچه اتفاق می افتد با فصل فوتبال. آیا سقوط فوتبال کوتاه است تحت فشار قرار دادند به بهار یا صاف کردن لغو کمک خواهد کرد که تعیین شدت خونریزی.

و به عنوان تامپسون و دیگران هشدار داده اند فقدان فوتبال خواهد معامله عمده ضربات را به کل رشته های ورزشی از فوتبال است و بزرگترین نان آور در اکثر دانشگاه ها کمک به تعهد یک میزبان از عدم درآمد تیم است.

اکثریت قریب به اتفاق ورزشی ادارات از جمله آه را تکیه به شدت در دانشگاه دولتی و کمک های مالی به کار گیرند. اما منابع آن نیز walloped با تاثیر از COVID-19 و کمک های خود را در تلخ بار آمار و ارقام می شود وجود ندارد.

برای آه بیشتر در زمان شروع به فصل بهداشت و ایمنی اجازه بیشتر به تشویق مورد در بسیاری از راه های.


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>