Ferd لوئیس: MLB صاحبان بازیکنان صورت مانع به فصل شروع

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

در این بیماری همه گیر محور زمان آن است که معمولا آرام هنگامی که وجود دارد یک یادآوری چیزی از قبل COVID-19 ورزشی جهان است.

پس از آن وجود دارد لیگ اصلی بیس بال.

به عنوان MLB در تلاش برای پیدا کردن یک راه برای شروع آن با تاخیر نجومی آن اجرا شده است تا در برابر یک آشنا سد مشکل از خود صاحبان میلیاردر و میلیونر بازیکنان توافق بر یک راه برای حک کردن به طور ناگهانی نیست بنابراین غاز طلایی.

در زمان خوب دو طرف باید درگیر شدند و بیش از سه lockouts و چهار اعتصاب در 48 سال است. در حال حاضر در تلاش زمانی که غاز است و به احتمال زیاد بیشتر از نقره یا برنز از 24 عیار آنها هنوز هم در آن دوباره.

فرمانداران سه متحده ضربه توسط ویروس نیویورک و کالیفرنیا و تگزاس و به نمایندگی از نزدیک به یک سوم از MLB تیم گفت: به آنها اجازه داده می شود به بازی در کشورهای خود را تحت شرایط خاصی. که بدان معنی است که جلوگیری از افزایش موارد مثبت دو آنتاگونیست های بافندگی به عنوان بزرگترین مانع برای گرفتن فصل در جریان است اگر آنها نمی تواند پیدا کردن توافق در حقوق.

بازگشت در ماه مارس زمانی که همه گیر باعث لغو اولین ماه از فصل صاحبان و بازیکنان اتحادیه نیز به این درک رسیده در بازیکنان دریافت یک سرشکن سهم از حقوق خود را بر اساس چگونه بسیاری از بازی ها به پایان رسید تا بازی و امتیازات دیگر.

آن منادی به عنوان کسی که یک بار گفت: “صلح در زمان ما است.

و البته این نه به طول انجامید. با احتمال اغلب خود را تامین مالی عمومی استادیوم خالی بودن برای تمام یا قسمتی از فصل و بدون پول نقد در آینده در جعبه دفاتر صاحبان ادعا به بیرون درز یادداشت که آنها را از دست دادن $640,000 یک بازی است.

برای اصلاح این وضعیت به نفع خود صاحبان پیشنهاد کرده اند که این توافقنامه در حال حاضر اصلاح شده برای ارائه به صورت 50/50 تقسیم از آنچه که به عنوان طبقه بندی شده بازی درآمد.

که طبعا بیش از رفته با بازیکنان در مورد به عنوان به خوبی به عنوان یک fastball زیر چانه.

تا از طریق 2019 فصل زمانی که MLB ضبط شد که یک رشته از رکورد سود بالا در آنچه که تبدیل به یک $10.7 میلیارد-یک-سال صنعت صاحبان بیزار بودند به قطع بازیکنان در سودآور تلویزیون های منطقه ای و دیگر معاملات پر سود است. و بازیکنان پذیرفته شده است که مایل نیست در هر بخشی از حقوق و دستمزد و کلاه.

در حال حاضر با چشم انداز هیچ کس در این کرسی ها در آینده نزدیک و یا شاید تمامیت کوتاه فصل صاحبان به طور ناگهانی به دنبال بازیکنان به طبقه بندی کردن درد.

به عنوان عامل اسکات بوروس که نشان دهنده بیش از 50 بازیکن را در یک مصاحبه رادیویی روز دیگر “شما نمی خصوصی سود و معاشرت زیان.”

برخی از خلیج تمپا پارچ بلیک اسنل بیشتر ناشنوا تن meanderings کنار (“در بالا از آن, آن را مشمول مالیات”) بازیکن باید یک نکته را در اینجا.

پس از دهه 1960 بازیکنان باید مبارزه سخت و دستمزد کلاه و به توافق برسند به یک شرکت تحت این شرایط را اواخر MLBPA, مدیر اجرایی, Marvin میلر نورد در قبر او. اگر او تا به حال یکی است.

MLB منتشر 67-صفحه راهنمای پروتکل برای دست زدن به ایمنی و بهداشت مسائل روز دیگر که کامل به ممنوعیت تف دانه آفتابگردان پوسته. در حال حاضر همه که مورد نیاز است یک نقشه راه برای گرفتن صاحبان و بازیکنان در همان مسیر به شروع فصل.


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de