Ferd لوئیس: هاوایی, مربی تیم فوتبال تاد گراهام فرصت کرافت آینده برنامه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

دانشگاه هاوایی مربی تیم فوتبال تاد گراهام یک فرصت به طور کامل با حروف بزرگ بر برخی از پیشینیان خود باز به شکل برنامه به خوبی به آینده است.

دلیل عمده کالج, فوتبال, برنامه اغلب قرارداد سال در پیشبرد بسیاری از مربیان باید صبر کنید چند فصل به حتی شروع به پیاده سازی یک برنامه ریزی فلسفه است.

به عنوان یک سر مربی هنجار چو توصیه شده توسط veteran ایالت کانزاس مربی بیل اسنایدر به “کنترل” از nonconference برنامه به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما چو که در زمان بیش از در آه در سال 2012 به طول انجامید کمتر از چهار فصل ساخته شده است هرگز بسیار پیشرفت.

به طور مشابه, نیک Rolovich چهار فصل خیلی خیلی رزرو قبل از ورود او از جمله خوش آمدید-صفحه اصلی-به-آه آغاز بازی کالیفرنیا در استرالیا و میشیگان در آن آربور در back-to-back, بازی برای باز کردن خود 2016 rookie فصل است.

در حالی که گراهام سه فصل اول (2020-22) به خوبی گذاشته برای او محرومیت لغو کرده حداقل 13 non-کنفرانس دهانه در پنج سال span (2023 و ’27) که در آن به یک علامت با توجه به لیست فعلی.

و برخی از قطعی ایده های در مورد چگونه او می خواهم به آن را انجام دهد.

بر اساس خود را در 12 فصل به عنوان یک سر مربی گسترش در سراسر توقف در برنج, تولسا, پیتسبورگ و ایالتی آریزونا گراهام گفت: “زمانی که من در برنامه اول و مهمتر از همه من می خواهم به بازی در مکان های که در آن ما استخدام. بدیهی است که اصلی ما در منطقه هاوایی و سپس کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و … و هر جایی که وجود دارد بازیکنان با هاوایی اتصال.”

و او نیز مخالف نیست به ادامه بازی یک زن و شوهر از قدرت 5 مخالفان از یک سال و یا حتی حذف یک فوتبال قهرمانی زیربخش حریف به نفع نهمین کنفرانس بازی اگر مجاز است.

در جذب رزمندگان به سرعت کاهش یافته و لنگر در تگزاس امضای چهار بازیکن در سال 2020 استخدام در کلاس در کمتر از یک ماه و رسم وعده از دو در حال حاضر برای 2021.

اما گراهام یادداشت برای مسافت های طولانی “این سخت است برای جذب یک محل است که شما نمی بازی (بازی ها) در.”

آه می تواند ارائه دهد آینده نگر استخدام از کالیفرنیا فرصت برای بازگشت وجود دارد به طور منظم با کنفرانس بازی برابر سن دیگو دولت ایالتی سن خوزه و فرزنو امور خارجه و nonconference بازی در UCLA (2021 و ’27).

فراتر از این فصل بازکن در آریزونا رزمندگان رنگین کمان در حال حاضر باید صبر کنید تا 2026 به بازگشت به گراند کانیون, دولت, زمانی که آنها بازی در ایالت آریزونا. “من آرزو می کنم ما می تواند بازی اونا زودتر” گراهام گفت.

اما لاس Cruces, N. M. است که به عنوان نزدیک به عنوان ” کمان در حال حاضر در حال برنامه ریزی برای رسیدن به تنها ستاره امور خارجه. آه نقش جدید مکزیک دولت مستقل وجود دارد در سال 2021, ’22 و ’24 به عنوان بخشی از یک خانه-و-خانه سری است که در آن دو تیم بازی خواهد کرد شش بار در مدت پنج سال از جمله نادر از دو بار در سال 2021. گراهام گفت: او را درک شرایطی که منجر به آن شد.

“بدیهی است که وقتی ما نشستن و برنامه ما میخوایم با هم یک برنامه که در آن ما می تواند موفق باشد اما ما همچنین می خواهم به بازی بعضی از (متحرک) بازی ها” گراهام گفت. “زمانی که من در تولسا ما برنامه ریزی شده نوتردام و ضرب و شتم آنها را (در جنوب خم, Ind., در سال 2010).”

آه توهین آمیز هماهنگ کننده G. J. Kinne شد Tulsa کارفرمایی در 28-27 پیروزی.

“این نوع از بازی بازیکنان می خواهند به بازی. من به یاد داشته باشید آن را برای بقیه زندگی من احتمالا بزرگترین پیروزی در تاریخ مدرسه, وجود دارد,” گراهام گفت.

در همین حال جستجو برای یک خیمه بازی در تگزاس می رود به عنوان گراهام تلاش می کند تا به سود خود از این فرصت را به طرح فلسفه او در آه آینده.

نگاه به آینده

آینده هاوایی فوتبال غیر همایش دشمنان

2021

در UCLA

پورتلند ایالت

در ایالت اورگان

در New Mexico State

New Mexico State

2022

Vanderbilt

Western Kentucky

در میشیگان

Duquesne

در New Mexico State

2023

در Vanderbilt

آلبانی

در اورگان

New Mexico State

2024

در New Mexico State

در بریگهم جوان

اورگان

تا سال 2025

آریزونا

بریگهم جوان

پورتلند ایالت

2026

در ایالت آریزونا

2027

در UCLA

منبع: آه


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>