Ferd لوئیس: COVID-19 بازدید آه مربی Laura Beeman نزدیک به خانه در کالیفرنیا

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

زمانی که مربی Laura Beeman مذاکرات به دانشگاه هاوایی رنگین کمان Wahine تیم بسکتبال در مورد خطرات COVID-19 این روزها او نمی قرائت از برخی از generic مدرسه و یا دولت دست.

ضرورت در صدای او واقعی است و این پیام است که قلبی از کسی که خانواده اش است که مقابله با این ویروس.

“این باعث می شود شما را متوقف و یک نفس عمیق گفت:” Beeman پس از یادگیری برادر باب و خواهر جینا در کالیفرنیا تشخیص داده شده اند با COVID-19.

“من نمی دانم کسی که تا به حال آن را تا زمانی که مادرم به من گفت: برادر شما و جینا را COVID-19,'” Beeman گفت. “و من مانند” چه ؟ چه؟’ “

Beeman گفت: “این ترسناک بود در حالی که اما خدا را شکر آن را به نظر می رسد مانند آنها در حال رفتن به خوب در حال حاضر. آن را می سازد شما می گویند, ‘OK واقعا تو برای شستن دست و صورت خود را لمس نمی پوشیدن یک ماسک و (فاصله اجتماعی) و انجام تمام آن چیزهایی دلیل این که شما فقط نمی دانم که تو آن را دریافت و چقدر جدی بود و برای کسی. شما نمی خواهید شخص دیگری به رفتن را از طریق آن و یا رنج می برند از آن اثرات طولانی مدت.”

برادر او در زمان بیش از داروخانه خانواده کسب و کار را از پدر خود و در حالی که او اجرا می شود یک رشته از نقاط در رودخانه سان برناردینو منطقه او در خط مقدم به عنوان یک داروساز در حالی که همسر او در آمد برای کمک به با توجه به تقاضای سنگین.

“آنها خسته بودند اما با رفتن به کار هر روز برای پر کردن این نسخه برای افرادی که بیمار” Beeman گفت.

“ما نمی دانیم که آن را برای اولین بار و با تصویب آن را به کسی که ولی خدا را شکر آنها هر دو جوان و نسبتا سالم است و می تواند از این طریق دریافت کنید.”

در حالی که خانواده اش را در رویارویی با این ویروس سوخت Beeman را به فوریت به درایو خانه اهمیت پیروی از پروتکل های برای کمک به از بین بردن COVID-19, پیام او به این تیم است که یکی از سنگین در مسئولیت پذیری شخصی و بلوغ آنجا که ایمنی.

“این است که بیشتر در مورد مسئولیت خود را به عنوان افراد به هر یک از دیگر برنامه های ما در این دانشگاه و دولت” Beeman گفت. “اگر شما به نوبه خود مثبت باشد شما نمی خواهید به کسی که کسی دیگری بیمار است.”

او گفت: “زمانی که آنها را (در جامعه) آنها نمایندگان. هی مردم می دانند که آنها چه کسانی هستند و آنها را به خارج تبديل و مسابقه و با استفاده از قضاوت خوب است نه مسئول. کسی می تواند برای قرار دادن یک عکس در رسانه های اجتماعی و بگو: هی نگاه Wahine بسکتبال آنها با پوشیدن ماسک.’ آن است که نه تنها نگاه خوب برای بانوان ما تیم ما. این راهی است که ما می خواهم به نمایندگی از دانشگاه هاوایی پس برای احترام به خود و احترام برای ما برنامه ما تا به حال خوب, باز, سخت مکالمات در مورد آنچه اتفاق می افتد.”

مکالمات آمده به عنوان رنگین کمان Wahine شروع به جمع آوری در آماده سازی برای یک فصل از ناشناختهها. آنها به طور آزمایشی در حال برنامه ریزی برای باز کردن بازی است و در زمان شروع دومین آخر هفته ماه نوامبر.

اما وجود دارد هیچ اطمینان و در عین حال از بزرگ غرب که آیا آن را ممکن است یک فصل کامل و یا یک نسخه ناقص از کنفرانس بازی تنها.

“بسیاری از حالات که در حال حاضر همه ما نگران این است که فقط برای کار کردن و تفریح” Beeman گفت. “امیدوارم هر کس می تواند سالم بماند و منفی (برای ویروس). است چیزی که در این سال درست است.”


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>