Ferd لوئیس: بابی لی کو از محمد علی تقلا بخشی از محلی بوکس lore

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

“من و پادشاه” محمد علی گفت: در صوتی که بالندگی از طریق یک راهرو از هاوایی دولت بوکس کمیسیون.

اما در ماه ژانویه و بعد در سال 1981 زمانی که علی دنبال شد و در اثر رد بوکس مجوز در هاوایی آن Robert M. “بابی” لی سیگار-chomping, نقره, موهای کمیساریای که مواجه سابق سنگین وزن قهرمان و مروج به همراه روز.

لی که روز شنبه در سن 99 از آنچه شرح داده شد به عنوان علل طبیعی بود که یک چهره افسانه ای در هاوایی بوکس برای بیش از نیم قرن.

مرگ او سوگواری در مجموعه ای از بوکس وب سایت از جمله این که جهان بوکس انجمن یک سازمان خدمت کرده یک دو دوره ریاست جمهوری با در 1970s.

اما برای همه دهه خود را به عنوان دبیر اجرایی هاوایی کمیسیون و بین المللی به عنوان یک افسر لی که تا به حال هرگز یک طرفدار مبارزه است بهترین راه حل برای “حذفی” از علی (ع) پیشنهاد تقلا اینجا.

سه ماه پس از پیری علی از دست داده تصمیم به لری هولمز در لاس وگاس و در آستانه بودن رد برای مبارزه دیگری وجود دارد اعمال او برای یک مجوز در اینجا ظاهرا به مبارزه با قهرمان اروپا John L. Gardner.

حدس و گمان بود که در اینجا متوقف شد و فقط برای گرفتن یک مجوز که پس از آن مجوز خود را مروج مبارزه را در جای دیگر.

لی سه سال به بازنشستگی در سال 1981 زمانی که او به فوریت احضار به وزارت امور خارجه کنگره ، رژیم صهیونیستی. جورج Ariyoshi. “زمانی که من وجود دارد” لی بعدا گفت: “آنها تا به حال یک قاضی به سوگند من و آنها به من یک تکه کاغذ را به جلسه کمیسیون نشان می دهد که من رسما در این کمیسیون است.”

لی گفت: “فرماندار گفت: هرگز مرا به کشتن مبارزه با, اما من فکر می کنم او می دانست که چگونه من در مورد آن احساس. (علی) به وخامت بود و مردم فقط می خواستم به استفاده از او و پول او را. ما نمی دانیم که پس از آن در مورد خود (بیماری پارکینسون) اما شما می توانید بگویید که او در حال حاضر می خواهم به اندازه کافی بود.”

با لی منجر به اتهام کمیسیون رأی 3-2 به تسلیم رای گیری در مورد این نرم افزار تا زمانی که آن می تواند برخی از روشن شدن در مورد علی (ع) وضعیت از نوادا ورزشی کمیسیون.

اما به عنوان لی می دانست تعویق بود در اثر یک رد از علی 39th شد و در چهار روز. زمان بیانیه ای از نوادا دریافت شد و یک برنامه نوشته شده برای جلسه جدید تحت دولت “آفتاب قانون” علی خواهد بود بیش از حد قدیمی برای مجوز و تحت قوانین سپس در نیروی.

همچنین پس از تبدیل کردن در جای دیگر علی در نهایت جنگیدند 11 ماه بعد در باهاما که در آن او از دست داده به Trevor Berbick در چه خواهد بود تقلا نهایی خود را حرفه ای.

“بابی بود EF Hutton بوکس از آنجا که او گفت: هرگز اما زمانی که او همه خفه شو و گوش” گفت: Hubert, Minn رئیس حلقه مقامات برای شورای جهانی بوکس و آمریکای شمالی فدراسیون بوکس. “او تا به حال بسیاری از صداقت است.”

لی بوکس آغاز شد در Puukolii و کشت و زرع مدار در مائوئی که در آن او 41-4 به عنوان یک آماتور سبک وزن و سبک وزن. “کارگران شرط می بندم در مبارزه و زمانی که شما برنده شما برخی از پول” لی گفت. “یک سکه خیلی خوب بود پول پس از آن. شما می توانید خرید دو مخروط از سوشی برای نیکل و یا یک کاسه saimin.”

لی دوست داشتم بگویم “من فکر ضربت سخت زدن به چانه خوب بود سرگرم کننده است. من واقعا هوشمند و من یک ورزشکار خوب در برخی از ورزش است اما من پیدا کردم که من می توانم و من فکر کردم اگر من همیشه می خواستم برای به دست آوردن شناخت در چیزی است که آن را باید در بوکس.”

پس از خدمت در ارتش در جنگ جهانی دوم او رفت و به کار با آن-ارضی بوکس کمیسیون قبل از ارتقا به دبیر اجرایی در سال 1951. وی همچنین به برگزاری ارشد با شورای جهانی بوکس شرق و اقیانوس آرام در فدراسیون بوکس و NABF.

“من نمی گویم من این خود انسان ساخته شده” لی گفت: در یک سال 2004 مصاحبه “اما آنچه من شد من بدهکار به بوکس.”

مرگ برگ خوب بچه ها گوشه ای در ورزش بسیاری خالیتر.

خدمات در حال انتظار.


رسیدن به Ferd لوئیس در [email protected] یا 529-4820.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de