زن هاوایی راهب مهر و موم می میرد و پس از مبارزه با بیماری گسترش مدفوع گربه

Pohaku یک زن هاوایی راهب مهر و موم مبارزه توکسوپلاسموز کرده و به گفته مقامات حیات وحش.

سازمان ملی اقیانوسی و جوی اداره همراه با مرکز پستانداران دریایی گفت: Pohaku درگذشت روز چهارشنبه پس از 10 روز نبرد با توکسوپلاسموز یک بیماری انگلی از طریق مدفوع گربه.

او در توانبخشی در Ke کای Ola یک راهب مهر و موم بیمارستان اجرا شده توسط مرکز پستاندار دریایی در Kona در زمان مرگ او.

“توکسوپلاسموز پیچیده است و بیماری کشنده است که نیاز به مدیریت روزانه برای تحت تاثیر قرار هاوایی راهب مهر و موم مانند Pohaku گفت:” مگان McGinnis, مرکز مراقبت از حیوانات مدیر برنامه Ke کای Ola. “در حالی که همه ما عمیقا غمگین در مورد این مایه تاسف است نتیجه این بینش ارزشمند را به دست آورد در مورد اینکه چگونه این بیماری کشنده را تحت تاثیر قرار راهب مهر و موم خواهد شد و تاثیر مثبتی در آینده بیماران است.”

Pohaku یا RO28 شد در ابتدا برداشت از Ko Olina در اوآهو در اواخر ماه ژانویه پس از داوطلبان دیدم او شناور lethargically.

او بعدها مبتلا به توکسوپلاسموز یک بیماری ناشی از عفونت با توکسوپلاسما گوندی یک انگل است که بازتولید در دستگاه گوارش گربه ها. تخم مرغ ها منتشر شده به محیط زیست از جمله آبراه از طریق مدفوع گربه.

در شش هفته گذشته کارشناسان در این مرکز اقدام به کاهش میزان عفونت در Pohaku از طریق یک سری از درمان های پزشکی با توجه به McGinnis. Pohaku تا به حال به دست آورد برخی از, استقامت, اما همچنان به از دست دادن وزن به دلیل ضعیف اشتها.

پس Pohaku مرگ یک اوآهو مبتنی بر فرهنگی شاغل با شخصی ارتباط به مهر ارائه ناله و شکایت کردن یا نماز از طریق تلفن.

مرکز کارشناسان نیز انجام معاينات و ارسال خواهد شد بافت و نمونه خون به NOAA برای تایید یک علت دقیق مرگ است. آزمون از این نمونه ها می تواند هفته ها به ماه به روند.

برای کمک به محافظت در معرض خطر هاوایی راهب مهر و موم NOAA می پرسد صاحبان گربه برای حفظ felines در داخل خانه و به دور از بستر گربه در سطل زباله.

Pohaku جان سالم به در برد بسیار طولانی تر از دیگر مهر و موم شده اند که مبتلا به توکسوپلاسموز توجه کنند. تنها دو نفر دیگر مهر و موم با توکسوپلاسموز شده اند نجات قبل از مرگ و هر دو تسلیم به این بیماری ظرف 48 ساعت از نجات.

هاوایی راهب مهر و موم انقراض گونه ها تنها با حدود 1,400 زندگی در طبیعت. بقای زن راهب مهر و موم مانند Pohaku که به هنگام تولد به بسیاری از نوزادان کلید خود را بازیابی.

اگر چه راهب مهر و موم جمعیت به نظر می رسد برگزاری مداوم توکسوپلاسموز همچنان به عنوان یکی از سه تهدید برای pinnipeds در اصلی جزایر همراه با hookings گیرایی و منفی در تعاملات انسانی است.

گزارش مهر رؤیت و مهر و موم در پریشانی می شود به گزارش NOAA ایالت تدریس خصوصی در 888-256-9840.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>