Feedlot عملکرد در مرکز چالش موفقیت

باب Garnantمیهن

Harvey Beef Gate 2 Plate Challenge cattle at the Albany feedlot nearing the days-on-feed in which will determine team performance towards the final processing stage
آیکون دوربینهاروی گوشت دروازه 2 صفحه چالش گاو در آلبانی feedlot نزدیک شدن به روز در خوراک است که در آن تعیین خواهد کرد عملکرد تیم نسبت به پردازش نهایی مرحله اعتبار: Narelle لیون

افزایش feedlot عملکرد و در نتیجه بهبود روزانه افزایش وزن است که منجر به راه در این سال هاروی دروازه 2 صفحه چالش با گاو بهره گیری خوب آلبانی آب و هوا.

چالش با بیش از 14000 دلار در جوایز برگزار خواهد شد یک رکورد 64 تیم از WA-پرورش گاو طریق Willyung مزارع Feedlot در آلبانی قبل از پردازش در هاروی گوشت گاو.

این تیم از دو گوساله و تلیسه وارد شده توسط Kevin Nettleton, از صدا Limousins در Boyanup است که منجر به راه در کاهش وزن.

صدایی تیم از سیاه خالص Limousins به دست آورد 131kg در وزن ترکیب.

“ما یک نژاد برتر است که به طور مداوم انجام می شود بهتر از هر نژاد دیگر از آغاز چالش” آقای Nettleton گفت. “مزایای استفاده از یک گاو Limousin به عنوان یک ترمینال پدري بیش از تجاری گاو بسیار دست کم گرفت در این صنعت است.”

آقای Nettleton گفت که او انتخاب شده بهترین جا Limousin گوساله با ورود دو تیم در این سال است.

“ما وارد یک سیاه و سفید و زردآلو پوست تیم در این سال برای نشان دادن یک مقایسه,” او گفت:.

WA معتبر feedlot رقابت در حال حاضر در آن سال هفتم با هدف نشان دادن واقعیت تجاری با گاو ارزیابی خود هدف صفات اندازه گیری شده از نظر سودآوری و بهره وری در طول زنجیره تامین است.

رویداد هماهنگ Sheena اسمیت گفت: ورود اعداد باقی مانده قوی در تاریخ همتراز با سال گذشته با مشارکت گسترده است.

“در نتیجه از چالش های ما جایزه و عرضه کنندگان با داده های اندازه گیری نتایج خود را در گاو از نظر تغذیه عملکرد, عملکرد پردازش و گوشت و دام استرالیا, درجه بندی,” او گفت:.

Willyung مزارع Feedlot مالک و چالش feedlot هماهنگ شنی لیون گفت: “هدایت در زمان به تغذیه” دستیابی به یک هدف مصرف خوراک و به طور متوسط افزایش وزن 1.6 کیلوگرم/روز در حالی که صندلی به طور متوسط افزایش 1.6 kg/day در اواسط راه وزن در مارس 13.

به دست آوردن یک ترکیب 128kg برای یک تیم دو خالص آنگوس هدایت و آنگوس صلیب Sussex, تلیسه های اسمیت خانواده Narrikup بودند خوشحال با گاو خود را به عملکرد در feedlot بخش.

استوارت اسمیت گفت: تغییر ژنتیک و غلظت در خلق و خوی بود فرمول کار برای خانواده اش گاو.

“ما با استفاده از این چالش به معیار ما گاو, گله,” او گفت:.

همچنین در وزن رده Yornup گوشت گاو تولید Michael Campbell تیم آنگوس صلیب موری خاکستری عبور Simmental تا به حال یک ترکیب وزن 123kgs.

“ما نمی تواند مقدار زیادی از اطلاعات را در ما تولید تا اطلاعات من به عقب بر گردیم از چالش جالب است,” او گفت:.

“ما تلاش کرده اند به انتخاب بیش از چند سال گذشته برای بزرگتر عضله چشم و بیشتر داخل عضلانی چربی و MSA بازخورد فراهم می کند اطلاعات نسبت به این.”

آقای کمپبل گفت که او انتخاب خود را گاو تیم در ترکیبی و کسانی که گوساله که تا به حال کمی بیشتر وزن در شیر.

“همه ما گوساله ثبت شده در هنگام تولد و گوساله در این سال انتخاب شد 2 تا 3 هفته از گوساله انتخاب شده در سال های گذشته,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>