فدرال برای کاهش محکومیت توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن دوست

دادستان نوشت: در مدارک دادگاه که “سنگ را اعمال نمی شد یک اشتباه در قضاوت” است و او “تصمیم به دو و سه – در رفتار مجرمانه توسط دستکاری با یک شاهد برای ماه ها به منظور مطمئن شوید که او انسداد موفق خواهد بود.”

سنگ تخلف را رد کرده است و همواره با انتقاد پرونده او را به عنوان انگیزه های سیاسی. او را ایستاده در دادگاه و وکلای او نیست تماس شاهدین در دفاع از خود.

شاهدان در مورد شهادت داد که مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین بازدید از این سنگ به عنوان یک “نقطه دسترسی” به ضد محرمانه به سایت ویکی لیکس که در اختیار داشتن بیش از 19,000 ایمیل های هک شده از سرورهای کمیته ملی حزب دموکرات و سعی کردم به استفاده از او را به پیشبرد کلمه در مورد هک ایمیل های مخرب به هیلاری کلینتون.

دادستان متهم است که سنگ به دروغ کنگره در مورد صحبت های او در مورد ویکی لیکس با نیویورک میزبان رادیو سفت Credico — که به ثمر رساند یک مصاحبه با بنیانگذار ویکی لیکس جولیان آسانژ در سال 2016 — و محافظه کار نویسنده و نظریه پرداز توطئه جروم Corsi.

در طول مبارزات انتخاباتی 2016 سنگ های ذکر شده در مصاحبه ها و ظاهر عمومی است که او در تماس با آسانژ از طریق یک واسطه اعتماد و اشاره در داخل دانش ویکی لیکس’ برنامه. اما او شروع به فشار دادن Credico به واسطه یک تماس و Credico شهادت دادند که او گفت: سنگ به کار را از طریق خود واسطه.

اوایل شهادت نشان داد که سنگ در حالی که ظاهر می شود قبل از خانه هوش کمیته نام Credico خود را به عنوان واسطه به آسانژ و تحت فشار Credico به او را در تضاد.

پس از Credico تماس گرفته شد کنگره او رسیده به سنگ که به او گفت او باید “استون وال” و “خواهش پنجم” او شهادت دادند. Credico همچنین شهادت در سنگ آزمایشی که سنگ بارها و بارها به او گفت به “انجام” فرانک Pentangeli,'” یک مرجع به یک شخصیت در “پدرخوانده: قسمت دوم” نهفته است که قبل از کنگره است.

دادستان همچنین متهم است که سنگ تهدید کرده بود Credico درمان سگ, بیانکا, گفته او “رفتن به نگاهی است که سگ را از شما دور.”

___

AP نویسندگان اریک تاکر و جیل Colvin کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>