فدرال مظنون گسترده تقلب در شبکه است که با هدف قرار دادن ایالات متحده بیکاری سیستم

سیاتل >> یک گروه از کلاهبرداران بین المللی به نظر می رسد نصب شده بسیار زیاد پیچیده حمله آمریکا بیکاری سیستم های ایجاد یک شبکه است که در حال حاضر siphoned میلیون دلار پرداخت شد که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از سقوط اقتصادی با توجه به مقامات فدرال.

حمله استفاده کرده اند اطلاعات دقیق در مورد شهروندان آمریکایی مانند شماره امنیت اجتماعی که ممکن است به دست آمده از سایبر هک از سال گذشته به فایل ادعا می کند از طرف افرادی که گذاشته شده, مقامات گفت. حمله به بهره برداری حالت بیکاری سیستم در یک زمان زمانی که آنها در حال زور زدن به فرایند خرد ادعا می کند از اشتغال بحران بی بدیل پس از رکود بزرگ.

با بسیاری از کشورهای عجله به پرداخت مطالبات, پرداخت رفته اند مستقیم به مستقیم-حساب های سپرده. در واشنگتن وزارت امور خارجه به سازمان وظیفه مدیریت نرخ بیکاری وجود دارد شروع به تحقق میزان از این مشکل در روزهای اخیر که هنوز هم به کار مردم به نام به سوال که چرا آنها تا به حال تایید دریافت مدارک رو پست کنید.

“این یک فروشي” گفت: Suzi LeVine, کمیسر امور خارجه واشنگتن اشتغال امنیت بخش.

در یک یادداشت به دست آمده توسط نیویورک تایمز محققان از سرویس مخفی آمریکا گفت: آنها تا به حال اطلاعات نشان می دهد که این طرح بود که از خوبی سازمان یافته نیجریه تقلب حلقه و می تواند منجر به “ضرر و زیان بالقوه در صدها میلیون دلار است.” Roy Tauk یک عامل خاص که دارای تخصص در تقلب مالی در سرویس مخفی گفت: در مصاحبه محققان هنوز هم در حال کار به دقت اشاره کردن که درگیر شد و دقیقا همان جایی که آنها بودند.

“ما به طور فعال در حال اجرا پایین در هر سرب ما در حال گرفتن” Tauk گفت.

Tauk گفت: به نظر می رسد تقلب بود که با کمک تعداد قابل توجهی از “قاطر” — مردم اغلب در ایالات متحده که به عنوان واسطه برای پول شویی و پس از ارتباط با کلاهبرداران آنلاین. او هشدار داد مردم به احتیاط سریع پول و کار ارائه می دهد و یا دیگر مشکوک ترتیبات مالی.

سرویس مخفی یادداشت گفت: واشنگتن تا به حال ظهور به عنوان هدف اولیه تا کنون, اما, نیز وجود دارد که شواهدی از حملات در, فلوریدا, ماساچوست, North Carolina, اوکلاهما, رود آیلند و وایومینگ. این سازمان هشدار داده است که هر دولت آسیب پذیر است و می تواند هدفمند و اشاره کرد که این حمله به نظر می رسد به سوابق گسترده از اطلاعات شناسایی شخصی یا PII.

“فرض بر این است که تقلب حلقه پشت این اختیار قابل توجهی PII پایگاه داده برای ارسال حجم برنامه مشاهده شده تا کنون” این یادداشت گفت.

Rhode Island State Police گزارش روز دوشنبه که آن را دریافت کرده بود “گزارش های متعدد مشکوک به تقلب” مرتبط با مزایای بیکاری.

اسکات جنسن مدیر از رود آیلند وزارت کار و آموزش, امروز گفت که آن را می تواند به تمایز بین مشروع و ادعا می کنند جعلی یکی زمانی که شبه ارائه اطلاعات مناسب است. او گفت: این موارد جعلی که در حال ظهور بودند به نظر می رسید که مدارک خود را در جهت و بدون نشانه های دیگر زمانی که ادعا می کند ممکن است اشتباهات یا شاخص های دیگر که آنها واقعی.

“هر کس آن است که به نظر می رسد نسبتا پیچیده و خوب در آنچه انجام می دهند” جنسن گفت. او نمی دانم که آیا آن را یک گروه از بازیگران بین المللی بود اما امیدوار محققان را به پایین تقلب. در عین حال او گفت: دولت بستن است و گرفتن نگاه نزدیک در ادعای اطراف بانک های خاص و یا گرایش های دیگر.

لوین گفت: او نمی خواهید برای قرار دادن یک تعداد از تلفات تا کنون در واشنگتن اما اعتقاد بر این است که در میلیون ها دلار. دولت در حال همکاری با سازمان های اجرای قانون به تلاش برای اصلاح برخی از این وجوه است.

برخی از محل های کار شده اند به ضربه بسیار سخت است. در دانشگاه غربی واشنگتن در بلینگهام واشینگتن بیش از 400 خارج از حدود 2500 کل کارکنان قرار داده شده اند با ادعای جعلی گفت: پل بدسم نوجوان, دانشگاه, سخنگوی.

دولت شده است هولناک با درخواست از مردم و کسب و کار درخواست در مورد بیکاری اطلاعیه شده اند که به آنها فرستاده است. آنها باید آب گرفتگی یک خط تلفن و مجبور دولت به استخدام افراد بیشتری برای پاسخ به تلفن.

یکی از کسانی که شکایت آنا Zivarts یک سیاتل ساکن است که با این نسخهها کار در سازمان های غیر انتفاعی حقوق معلولین واشنگتن گفت که او در بر داشت یک سری از رسمی پاکت از دولت در ایمیل ممکن است 8. در ابتدا او نگران است که او ممکن است مدیون مالیات است. سپس هنگامی که او باز پست او تا به حال یکی دیگر از نگرانی.

“من به نام من و گفت:” من گذاشته شدن و من فقط نمی دانم در مورد آن؟” Zivarts گفت.

اما رئیس او اطمینان داد که او هنوز مشغول به کار هستند.

Zivarts گفت: او را به نام و ارسال آن به ایمیل پرچم این موضوع برای دولت اما نمی شنوند. کارفرما او را نیز به اطلاع دولت.

بیش از 1 میلیون نفر در ایالت واشنگتن را در زمینه نرخ بیکاری در میان بحران اقتصادی به ارمغان آورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس. در سراسر کشور, شماره رسیده اند بیش از 36 میلیون نفر در دو ماه گذشته.

بیکاری برنامه های تحویل داده اند میلیاردها دلار پرداخت.

متحده ممکن است به ویژه آسیب پذیر به عنوان آنها را به عجله پرداخت به افرادی که شغل خود را از دست. بسیاری از ایالت ها به مدت طولانی ساخته شده است در طولانی مدت بررسی برای کمک به علف هرز جعلی ادعا می کند اما همانطور که بیشتر مردم به طور ناگهانی تبدیل شدن به واجد شرایط و نیاز به سرعت پرداخت می شود برخی از ایالات آمریکا سعی در از بین بردن آن به تاخیر می اندازد.

به عنوان با بسیاری از کشورهای دیگر واشنگتن معمولی weeklong مدت زمان انتظار قبل از بیکاری پرداخت ها پرداخت شده است کاهش می یابد. بودجه فدرال گسترش مزایای بیکاری به کارگران که قبلا واجد شرایط.

“وجود دارد یک نیاز مبرم برای دریافت پول به سرعت” لوین گفت. “این باعث می شود ما یک هدف جذاب برای کلاهبرداران.”

افرادی که نیاز به مزایای بیکاری را گزارش کرده اند, تاخیر ها و چالش ها در برنامه های کاربردی خود را تایید شده است. لوین گفت: دولت مشغول به کار بود به حل و فصل با تاخیر ادعا می کند در حالی که در تلاش برای حمله به یک تعادل بین موشکافی و ساده.

واشنگتن برخی از بالاترین سود بارگیری مقدار. قانون فدرال ارائه شده اضافی 600 دلار در هفته برای چند ماه آینده. کارگران بیکار نیز می تواند عطف به ماسبق پرداخت.

آمریکا وکیل برایان موران در سیاتل گفت: دفتر خود مشغول به کار بود با سازمان های دیگر برای پیگیری و تعقیب مردم ارائه ادعاهای دروغین. اما او همچنین گفت: دولت نیاز به “آدرس و رفع آسیب پذیری های موجود در سیستم خود را.”

لوین گفت: بیکاری آژانس شد نظارت بر روند و استفاده از آنها را به تلاش برای شناسایی موارد مشکوک قبل از پرداخت صادر شد. دولت نیز به اجرا در یک روز تاخیر در پرداخت به کارگران بیشتر وقت به دامپزشک ادعا می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de