فدرال طرح به سم موش در Farallon سلیمان برای بازگرداندن تعادل زیست محیطی

سنگی بقوم دارای بزرگترین seabird پرورش کلنی در کمتر از 48 متحده, حمایت از 13 گونه و در حدود 300,000 لانه پرندگان که در جزایر در هر سال و همچنین به عنوان پنج گونه از pinniped که مسافت وجود دارد.

هنگامی که انسان شروع به اشغال جنوب شرقی جزیره در قرن 19, اما آنها شروع به معرفی غیر از گونه های بومی از جمله گربه و خرگوش و موش. موش ها باقی می ماند و در چنین فراوانی که در طول فصل اوج آنها تعدادی به عنوان بالا به عنوان 490 حیوانات در هر هکتار ماهی و حیات وحش, مقامات گفت.

“شما نمی تواند راه رفتن در اطراف جزیره و دیدن موش خزیدن همه جا” McChesney گفت.

رقابت برای مواد غذایی است که تا شدید او گفت: آنها حتی بروز هر یک از دیگر در زمان.

موش omnivores و تغذیه بومی موجودات یافت می شود در هیچ جای دیگر مانند شتر جیرجیرک و arboreal سمندر — و همچنین رقابت با آنها برای مواد غذایی است. آنها همچنین مصرف بومی دانه و گیاه قطعات سرکوب گیاهان بومی و ترویج hardier, معرفی گونه های ماهی ها و حیات وحش پرسنل می گویند.

اما بزرگترین مشکل این است که ماوس جمعیت و تاثیر آن بر مهاجر ماهى که توقف بیش از سرزمین اصلی در پاییز به تغذیه در oversupply جوندگان در اوج خود مردم و در طول زمان آموخته اند به چشم پوشی از تمایل طبیعی خود را به ترک برای زمستان, زمینه, McChesney گفت.

هر چند جغدها نسبتا کمی در تعداد — مانیتور که دسترسی به حدود یک سوم از این جزیره پیدا کرده اند و حدود 8 تا 10 جغدها در یک زمان — پرندگان بلاغی در موش تا موجودات کوچک’ جمعیت تصادفات در ژانویه و فوریه.

سپس جغدها به نوبه خود به یک کوچک نادر seabird به نام خاکستری طوفان-petrel آغاز می شود که پس از رسیدن به لانه که در آن زمان. در حالی که هنوز ذکر شده در زیر گونه های در معرض خطر ایالات متحده عمل خاکستری طوفان-petrel در نظر گرفته شده است “یک گونه از نگرانی ویژه” در ایالت کالیفرنیا است. آن را دارای عناوین مشابه از دیگر گروه های McChesney گفت.

نیمی از جهان خاکستری طوفان-petrels نژاد در جنوب Farallon سلیمان بنابراین بقای خود وجود دارد این است که کلید به طول عمر این گونه است. یک مطالعه از سال 1972 به ’92 نشان داد یک سوم کاهش جمعیت خود را در بخشی به دلیل نقب جغدها McChesney گفت.

چهل و نه جایگزین های مختلف برای کنترل موش ها مورد بررسی قرار گرفته اند از آنجا که ماهی و حیات وحش شروع رسمی آن تلاش برای پیدا کردن یک راه حل همه آنها به جز یکی حذف قبل از Brodifacoum-25 حفاظت انتخاب شد به عنوان راه حل ارجح.

McChesney گفت: او یکی از اولین به تن است که این پروژه را طرح کمی صدا “دیوانه” برای بسیاری از مردم در ابتدا گفتن اعضای بیشتر Farallones دریایی پناهگاه شورای مشورتی در طول یک اطلاعاتی ارائه این هفته “من درک می کنم که. من تا به حال برخی از کسانی که همان احساسات وقتی که من آغاز شده به دنبال آن است.”

اما روند استفاده شده است بارها و بارها با موفقیت به خلاص شدن از شر جزیره اکوسیستم انسانی-معرفی موش و موش به عنوان وسیله ای برای بازگرداندن تعادل زیست محیطی در سایت های دیگر در سراسر جهان است.

“این رمان تکنیک” McChesney گفت: شورای مشورتی است. “این نه تجربی.”

تلاش برای به حداقل رساندن اثرات در گونه های دیگر عبارتند از برنامه ریزی این عملیات در اواخر پاییز برای جلوگیری از دوره زمانی پرورش در راه است و مهاجر حیات وحش فراوان است. متوحش کننده, آزمایش های انجام شده برای اطمینان از مرغ دریایی پاسخگو خواهد بود به تلاش برای نگه داشتن آنها را در این جزیره در طول کار. وجود دارد برنامه ای برای ضبط پرندگان درنده آمده است که در اطراف و جمع آوری هر گونه ماوس لاشه هر چند موش به طور معمول رفتن undergound به مرگ است.

وجود خواهد داشت برنامه های احتمالی برای چگونه به پاسخ اگر چیزی را اشتباه می رود مانند زمانی که یک کامیون حامل 18 تن از موش طعمه گلوله های حاوی brodifacoum careened کردن در کنار یک جاده ساحلی در نیوزیلند جزیره جنوبی در سال 2001 و سرایت برخی از محموله خود را به آب.

اما بسیاری از کسانی که اطلاعات نمی توان نهایی تا عملیاتی همکاران قرارداد هستند و تصمیم نهایی برای رفتن به جلو با این طرح ساخته شده است که در حال آزمایش صبر و شکیبایی از کسانی که هنوز در انتظار برگردانند.

“‘نگران نباشید. به من اعتماد کن.’ — این کافی نیست” دومینیک ریچارد رئیس محراب شورای مشورتی در مصاحبه ای گفت:. “وجود دارد بوده است شواهد کافی از سرريز و خسارات مادی در این حال بسیاری از عملیات آنها را ساخته اند به دانستن است که من نمی خواهد می گویند زیادی احتمال, اما به اندازه کافی بزرگ در مورد آن نگران باشد.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im