فدرال طرح فاجعه پاسخ از Kalaeloa فرودگاه آشیانه

دولت لیزینگ 105,000 فوت مربع از جنگ جهانی دوم آشیانه در Kalaeloa فرودگاه به دولت فدرال برای پاسخ اضطراری به فاجعه طبیعی و یا انسان ساخته شده حوادث در اقیانوس آرام با تمرکز بر خدمت به مکان های از راه دور از جمله هاوایی و دیگر منافع آمریکا در منطقه است.

مورد توافق اجاره است که هنوز به طور رسمی شروع شده است از طریق وزارت بهداشت و خدمات انسانی و دفتر خود را از معاون وزیر برای آمادگی و پاسخ و موسسه ملی بهداشت, مقامات گفت.

فرکانس طوفان و حتی 2018 فوران آتشفشان Kilauea تهدید زیرساخت های پزشکی در سراسر منطقه دولت فدرال گفت.

هاوایی یک فاجعه کمک های پزشکی تیم برای احتمالات در اقیانوس آرام و Kalaeloa طرح دیده می شود به عنوان ارائه به جلو-
منطقه عملیات برای تجهیزات پزشکی و توقف کردن برای فاجعه بیماران که ممکن است درمان در هاوایی و یا به عنوان آنها راه خود را به سرزمین اصلی با توجه به شرح تلاش است.

لوازم اضطراری شده اند انبار در هاوایی و گوام برای سال. یک مقام رسمی اجاره نامه از آشیانه بزرگ است که یک فرمت از کسانی که در حال حاضر تلاش های موجود.

دولت فدرال و ایالت هاوایی “همکاری کرد و در مورد قابلیت های مورد نیاز برای پاسخ به فاجعه طبیعی و یا ساخته دست انسان حوادث” دولت در بخش حمل و نقل گفت: در اجاره نامه توجه کنید. “کلید بحث (شامل) گسترش هاوایی مهم مراقبت از تخت به ظرفیت و توانایی را به سرعت اجرا aeromedical عملیات.”

Kalaeloa فرودگاه و زیرساخت های آن بودند “تلقی یک موقعیت بحرانی برای حمایت از بهداشت عمومی و پزشکی عملیات اضطراری با توجه به محل سکونت خود را در انزوا و امنیت فرودگاه قابلیت” اطلاع امضا شده توسط DOT مدیر جید Butay گفت.

استفاده از آشیانه 110 “را فراهم می کند دسترسی مستقیم به طور کلی عملیات حمل و نقل هوایی برای انجام فدرال بهداشت عمومی و پزشکی aeromedical عملیات” با توجه به سند. Kalaeloa فرودگاه قادر به فرود نیروی هوایی C-17 هواپیماهای باری و معادل هواپیماهای تجاری.

درمان می تواند رخ دهد در زمینه های فرودگاه. آشیانه همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای آموزش تمرینات برای آماده شدن برای فاجعه بار پاسخ اضطراری.

دولت متوجه گفت: 20 سال اجاره تماس برای اجاره سالانه 1.3 میلیون با یک اولیه مدت پنج سال و تجدید اتوماتیک. یک مقام رسمی گفت: این مرکز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در حال حاضر در شرایط اضطراری در نظر گرفته است و در حال حاضر در “اولیه قابلیت عملیاتی است.”

بزرگ آشیانه است که هنوز هم تحت تعمیرات. پس از انجام آمادگی و پاسخ خواهد شد و استفاده از آن برای آموزش و ذخیره سازی موقت بحرانی تجهیزات پزشکی. یک کادر را در سایت کامل و پاره وقت برای اطمینان از منابع وجود دارد نقل مکان کرد برای استفاده آماده هستند.

کارکنان دیگر را اشغال خواهد کرد این تسهیلات به طور متناوب در طول سال برای آموزش و رویدادها. تخت می تواند ذخیره شده وجود دارد اما این سایت در نظر گرفته شده است یک بیمارستان صحرایی دولت فدرال گفت.

با توجه به تاریخی آمریکا بررسی ساختمان و سوله 110 و 111 تکمیل شد و در سال 1942 از یک طراحی مشابه.

“آنها اولین آشیانه های ساخته شده در پایگاه” بررسی گفت. “اندازه و عملکرد آنها را به نقاط کانونی پایه است.”

آرایشگران نقطه Naval Air Station شد توقیف در سال 1999. Kalaeloa فرودگاه همچنان تحت کنترل دولت فرودگاه را بدست آورد. 2010 دات گزارش گفت: آشیانه 110 است 105,284 فوت مربع و آشیانه 111 102,270 فوت مربع.

برخی در پرواز جامعه خوشحال هستند که دولت متعلق به آشیانه 110 در حال تبدیل از حمل و نقل هوایی عمومی برای آمادگی در برابر استفاده کنید.

راب مور بازنشسته نیروی هوایی سرهنگ که یک هواپیما در Kalaeloa است و رئیس جمهور گذشته به طور کلی حمل و نقل هوایی مشاور هاوایی گفت: اداره هوانوردی فدرال ارائه شده بیش از 17 میلیون دلار در بهبود بودجه از سال 2012 به نوسازی بزرگ آشیانه.

به طور کلی حمل و نقل هوایی از جمله هواپیما سازی و تعمیر و نگهداری مورد استفاده آشیانه “و آنها مجبور شدند و در آغاز (دولت) گفت:” هنگامی که ما رفع آن را به عقب تا ما شما را در آن وجود دارد'” مور گفت. این اتفاق نمی افتد.

FAA “فرودگاه بهبود برنامه کمک های مالی” می آید از فرود هزینه های گاز و مالیات و مسافر و هزینه های حمل و نقل هوایی دیگر منابع او گفت:. “پس از آن حمل و نقل هوایی-تولید پول است که قصد بازگشت به حمل و نقل هوایی” مور گفت.

ایان گرگور سخنگوی FAA آرام بخش گفت: وزارت بهداشت و خدمات انسانی,’ استفاده از آشیانه 110 است “در نظر گرفته مجاز حمل و نقل هوایی استفاده کنید.”

مور شمارنده است که “این فوق العاده ای زباله” از یک آشیانه در Kalaeloa. “وجود دارد ساختمان های دیگر که در حال خالی در Kalaeloa منطقه” است که می تواند در نزدیکی فرودگاه در حالی که حفظ این آشیانه ها برای حمل و نقل هوایی عمومی ،

“حمل و نقل هوایی به طور کلی نمی خواهد از این سود در همه,” مور گفت. “و اگر آنها در حال فکر کردن است که C-17s (خواهد بود) پرواز در اینجا حمل بیماران از جزایر میکرونزی و یا هر کجا که است که به طور کلی حمل و نقل هوایی. که حمل و نقل هوایی نظامی.”

مجاور آشیانه 111 اجاره شده بود توسط ایالات متحده وزارت آموزش و پرورش به دانشگاه هاوایی برای تنها هدف از داشتن یک خلبان آموزش مرکز وجود دارد مور گفت. این برنامه بسته شد در سال 2015 و آشیانه نشسته است خالی از آنجایی که او گفت:.

هوانوردی عمومی شورای هاوایی پشتیبانی از تبدیل آشیانه بازگشت به حمل و نقل هوایی استفاده می کند “اما برای پنج سال آنها نیست (تصمیم) در هر چیزی” مور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>