دادستان فدرال وزن نفرت اتهام جرم در گرجستان مرگ انسان

ساوانا, Ga. — وزارت دادگستری روز دوشنبه گفت که دادستان فدرال وزن ممکن است جرم و جنایت نفرت اتهام در قتل Ahmaud Arbery یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله کشته و پس از اینکه دنبال دو مسلحانه مردان سفید در گرجستان زیربخش.

Arbery بود به ضرب گلوله Feb. 23 توسط یک پدر و پسر که پلیس گفت که آنها او را تعقیب می کردند زیرا آنها اعتقاد او سارق است. آنها دستگیر شدند در هفته گذشته بیش از دو ماه بعد به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله پس از تصویری از تیراندازی به نظر می رسد آنلاین.

وکلای مدافع برای Arbery پدر و مادر و دیگران از جمله گرجستان دادستان کل کریس کار و مرکز قانون فقر جنوب باید پرسید برای تحقیقات فدرال. گرجستان هیچ جرم و جنایت نفرت قانون اجازه می دهد اتهامات در سطح دولت است.

“ما در حال بررسی تمام شواهد برای تعیین اینکه آیا فدرال جنایات نفرت هزینه مناسب هستند” عدالت سخنگوی وزارت Kerri Kupec در بیانیه ای گفت شنبه.

قبلا یک سخنگوی وزارت دادگستری گفت: “اف بی آی کمک در تحقیقات و وزارت را کمک کند اگر یک جرم فدرال است کشف شده است.

Kupec بیانیه روز شنبه نیز گفت: وزارت دادگستری بود با توجه به Carr درخواست مقامات فدرال به بررسی چگونگی محلی پلیس و دادستان ها به کار گرفته شده در این مورد. او گفت: Carr خواسته شده است “به جلو به مقامات فدرال هر گونه اطلاعات است که او دارد.”

گرگوری McMichael, 64 و 34 ساله و پسر تراویس McMichael هستند زندانی به اتهام قتل جنایت و تشدید حمله در Arbery را گفته ام. گرگوری McMichael سابق Glynn شهرستان افسر پلیس است که بعد از آن کار می کرد از 20 سال به عنوان یک محقق برای محلی دفتر دادستان منطقه. بازنشسته و از یک سال پیش.

پدر و پسر پلیس گفت که آنها فکر Arbery همسان ظاهر دزدی مشکوک که به آنها گفته شده بود ثبت شده در دوربین های نظارت برخی از زمان قبل از, با توجه به Glynn شهرستان گزارش پلیس ثبت و پس از تیراندازی.

Arbery را واندا جونز کوپر گفت: او فکر می کند او 25 ساله و پسر سابق دبیرستان بازیکن فوتبال فقط دویدن در محله قبل از او کشته شد.

در ضمن یک مرد شناسایی خود را به عنوان کسی که ثبت تلفن همراه تصویری از تیراندازی گفت: او را تهدید به مرگ دریافت.

ویلیام “Roddie” برایان شناخته شده است به عنوان شاهد در گزارش پلیس صورت گرفته پس از Arbery تیراندازی. او به نظر می رسد که در یک جمله از این گزارش است که می گوید: گرگوری McMichael گفته یک افسر که “رادی’ اقدام به بلوک (Arbery) که ناموفق بود.”

“من تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آن. من در تلاش برای به دست آوردن زندگی به حالت عادی بازگشت و آن را آغشته شده است برای هفته گذشته” برایان گفت WJAX-تلویزیون در یک مصاحبه که پخش دوشنبه. “به من گفته شد من شاهد بوده و من مطمئن هستم که آنچه من به غیر از دریافت یک دسته از تهدیدات است.”

Bryan شده است متهم در این مورد. این شبکه تلویزیونی گزارش داد Bryan نمی خواهد بحث در مورد دخالت خود را در حوادثی که منجر به Arbery مرگ است.

خارج دادستان منصوب شدند رسیدگی به این پرونده است. اما McMichaels نبودند بازداشت تا هفته گذشته. بعد از تصویری از تیراندازی به بیرون درز آنلاین شنبه سرب دادستان در مورد خواسته گرجستان دفتر تحقیقات به نگاه به تیراندازی. این McMichaels دستگیر شدند پنج شنبه.

آن شناخته نشده بود شنبه که آیا McMichaels تا به حال وکیل به نمایندگی از آنها. آنها تا به حال هیچ وکلا در اولین دادگاه ظاهر جمعه.

این ویدیو به بیرون درز نشان می دهد یک مرد سیاه و سفید در حال اجرا در سرعت دویدن. کامیون متوقف شده در جاده ها جلوتر از او با یکی از مردان سفید ایستاده در وانت را بستر و دیگری را در کنار باز کردن درب سمت راننده.

در حال اجرا مرد تلاش برای تصویب وانت در سمت مسافر در حال حرکت فراتر از کامیون به طور خلاصه در خارج از این دوربین را مشاهده کنید. یک گلوله برای تلفن های موبایل و ویدیو نشان می دهد در حال اجرا مرد دست و پنجه نرم کردن با یک مرد بیش از آنچه به نظر می رسد به یک تفنگ یا تفنگ. یک شات دوم شنیده می شود و در حال اجرا مرد دیده می شود مشت زدن به مرد دیگر. یک سوم شات از کار اخراج شده است در نقطه ای خالی محدوده. در حال اجرا مرد staggers چند پا می افتد و رو به پایین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de