دادستان فدرال شارژ سانتا رزا وکیل با توطئه به فروش ماسک در قیمت های متورم

مقامات فدرال در نیویورک را به اتهام سانتا رزا وکیل با توطئه به فروش یک میلیون ماسک محافظ در تامین کوتاه مدت در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در شیب های نشانه گذاری در نقض دفاع تولید استناد قانون توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

کنت Bulloch, 56, از سانتا رزا و ویلیام جوان, Sr, 64, آریزونا در حال متهم در شکایت کیفری unsealed شنبه در بروکلین از اقدام به فروش ماسک در قیمت های متورم به میزان 50 درصد با توجه به شکایت ثبت شده توسط دادستان فدرال در نیویورک است. Bulloch دستگیر شد در سانتا رزا سه شنبه شب ،

“به عنوان اتهام به متهمان توطئه به نوبه خود سود زیادی از نیاز فوری برای فولاد ماسک در نیویورک در طول همه گیر” ریچارد _tenor ایالات متحده وکیل برای منطقه شرقی نیویورک در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن اجرایی منظور در مارس 18 در پاسخ به همه گیری باعث می شود آن را غیر قانونی برای به دست آوردن تجهیزات پزشکی تعیین شده به عنوان کمیاب توسط وزیر بهداشت و خدمات انسانی با قصد ذخیره کردن و یا فروش به قیمت بیش از حد.

Bulloch و جوان گفته می شود به دنبال سرمایه گذاران به فروش یک میلیون KN95 ماسک ماسک در دو یا سه برابر قیمت خرید خود با توجه به شکایت. Bulloch اتهام تلاش برای پنهان کردن نشانه گذاری و طرح با ایجاد یک توافق سپردن که به دروغ اعلام سود خواهد تجاوز نمی فدرال حد 10 درصد با توجه به شکایت.

یکی از سرمایه گذاران هدفمند توسط جفت بود مخفی فدرال نماینده دادستان فدرال گفت.

Bulloch که قانون کار است که در مرکز شهر سانتا رزا متخصص در حقوق خانواده, وصیتنامه و تراست و همچنین ورشکستگی با توجه به وب سایت خود را. او بازگشت یک خبرنگار تماس و یا پاسخ به ایمیل های چهارشنبه.

با توجه به شکایت مردان از متهم شعار نیاز به دسترسی به میلیون ها نفر از ماسک در انبارها در لس آنجلس رانچو کوکامونگا و ال مونت اقدام به فروش آنها و سپس طراحی اسناد و مدارک برای سرپوش گذاشتن بر قیمت های متورم.

“این چیزی است که ما نمی خواهیم هر پرچم قرمز برای شما چرا که حقیقت این است که, um, هر پرچم قرمز برای شما خواهد بود پرچم قرمز برای ما” Bulloch گفته گفت: undercover عامل فدرال با توجه به شکایت. “من به نظر نمی آید خوب در نارنجی. من خوب صورتی پوست. … من نمی نیاز نارنجی به برخورد با آن است.”

اگر محکوم Bulloch و جوان ققنوس می تواند تا یک سال در زندان است.

دستگیری آمد و تنها چند روز پس از دیگری مرد Amardeep سینگ از لانگ آیلند نیویورک اولین کسی بود که در ملت شارژ با قیمت درآوردن مرتبط با جهانی همه گیر. سینگ متهم است که انباشت دستکش و ماسک و دیگر بسیار پرطرفدار موارد با قصد فروش آنها را در یک شیب نشانه گذاری شده است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>