وام های فدرال در دسترس به هاوایی کسب و کارهای کوچک مبتلا به کروناویروس بحران رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige می گوید

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige و اداره کسب و کار کوچک منطقه مدیر جین Sawyer اعلام کرد چندین طرح امروز سعی کنید برای کمک به کسب و کارهای کوچک به شناور باقی می ماند و به سرعت به آموزش مجدد کارگران و کمک به کارگران که از دست دادن شغل خود در خرید اینترنتی از گسترش coronavirus.

SBA امروز تایید یک درخواست صدور گواهینامه از Ige که پاک راه را برای هاوایی کسب و کارهای کوچک به شیر SBA اقتصادی آسیب فاجعه وام کمک برنامه. وام تا 2 میلیون دلار می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت ثابت بدهی حقوق و دستمزد و لوایح دیگر که نمی تواند پرداخت شود چرا که از یک فاجعه تاثیر.

“کسب و کارهای کوچک حیاتی اقتصادی راننده در جامعه ما, و ما باید همه چیز را ما می توانیم برای حمایت از آنها را به عنوان مبارزه از طریق این بحران” Ige گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. “ما درک SBA سریع اقدام به تصویب این برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک شده اند که آمار بسیار سخت توسط COVID-19 شیوع.”

نرخ بهره برای وام 3.75 درصد برای کسب و کارهای کوچک بدون اعتبار موجود در جاهای دیگر و نرخ بهره برای سازمان های غیر انتفاعی است 2.75 درصد است. وام فرم ها و اطلاعات اضافی را می توان آنلاین در SBA را فاجعه کمک وام پورتال. شرایط و ضوابط تعیین شده بر اساس مورد به مورد بر اساس توانایی قرض به بازپرداخت.

با توجه به تجزیه و تحلیل توسط وزارت امور خارجه, کسب و کار, توسعه اقتصادی و گردشگری وجود دارد 8,302 کسب و کار در هاوایی با 99 و یا کارکنان کمتر. کسانی که کسب و کار به حساب 96,189 شغل با ترکیب سالانه حقوق و دستمزد از $3.16 میلیارد دلار است.

در یک مربوط به توسعه Ige و وزارت کار و روابط صنعتی مدیر اسکات موراکامی اعلام کرد اقدامات دولت برای رسیدگی به تعداد مدعیان بیکاری در پر کردن مشکلات و برنامه های کارآمد آموزش و انتقال نیروی کار به هاوایی کسب و کار برای کمک به کاهش زیان کار است.

جدید بیکاری براده ضعف سیستم دولتی روز چهارشنبه و دولت گسترش آنلاین ادعا می کند سیستم پر کردن ظرفیت و افزایش امکانات تلفن به میدان سوالات در بخش های انتقال کارکنان از دیگر برنامه های دولت برای تسهیل ادعای پر کردن و پردازش با توجه به اعلام.

مزایای پرداخت خواهد شد به کسانی که فایل اولیه خود را به تعداد مدعیان بیکاری در اواخر و “دولت را تفسیر هاوایی بیکاری قوانین به وسیعترین حد امکان به پوشش کسانی که در خارج از محل کار به دلیل COVID-19” با توجه به Ige و موراکامی.

“لطفا مطمئن باشید که ما در حال بدست گرفتن اقدامات لازم برای اطمینان حاصل شود که تمام مزایای بیکاری ادعای ثبت خواهد شد و در اسرع وقت پرداخت شود. لطفا با ما به عنوان ما در توسعه ظرفیت و گسترش نقاط ورود برای پر کردن ادعای” Ige در بیانیه ای گفت:.

دولت را تنظیم شل واجد شرایط مورد نیاز برای متقاضیان و کاهش یا از بین بردن تجربه رای دادن تنظیمات برای کارفرمایان به دلیل از کارکنان که برای دریافت مزایای بیکاری به دلیل COVID-19 با توجه به این بیانیه.

Ige و موراکامی نیز اعلام کرد راه اندازی یک برنامه به نام کاهش بیکاری اختلال & رانندگی اقتصادی بازسازی و یا سکان برای حمایت از خصوصی استخدام در طول بحران.

این برنامه ارائه خواهد شد تا به $100,000 امداد به هاوایی کسب و کار برای کارکنان جدید استخدام پس از مارس 1, از جمله اولیه 500 دلار پرداخت برای هر کارمند جدید برای جبران هزینه های آموزش و دوم پرداخت برای هر یک از کارکنان برای کارگران که باقی می ماند برای مدت شش ماه مستمر اشتغال است.

“هدف اصلی از سکان است به منظور تسهیل کارآمد ارز کار بین بخش سخت ترین ضربه COVID-19 و مراقبت های بهداشتی بخش کارفرمایان استخدام کارکنان برای مبارزه با COVID-19 گفت:” موراکامی. “ما می دانیم که مشاغل مربوط به تمیز کردن مانند هتل خانه دار می تواند حرکت به شغل در مراقبت های بهداشتی با حداقل آموزش و سکان برنامه را تسهیل خواهد کرد که ارز.”

این DLIR ارسال شده توسط COVID-19 محل کار به روز رسانی صفحه به ارائه اطلاعات اضافی در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>