قاضی فدرال می شنود استدلال در مورد FEMA 4 میلیارد دلار ادعا در PG&E مورد

وکلای مدافع به دنبال حداکثر غرامت برای قربانیان آتش سوزی در PG&E مورد ورشکستگی استدلال قبل از یک قاضی فدرال روز شنبه که سازمان مدیریت اضطراری فدرال حق ندارد به 4 میلیارد دلار کاهش از $13.5 میلیارد مقابله ابزار برتر با فردی قربانیان و هشدار داد که دولت فدرال ادعای تضعیف توانایی مردم ضربه توسط آتش به بهبود می یابند.

FEMA مقامات گفته اند که این سازمان را به برخی از کمک های فدرال را به آتش بازماندگان در شمال کالیفرنیا اگر PG&E را پرداخت نمی کند دولت فدرال برای هزینه های خود در پاسخ به آتش سوزی ناشی از این شرکت سیستم های الکتریکی.

این موضوع بستگی ورشکستگی ایالات متحده دادگاه قاضی دنیس Montali تفسیر یک قانون فدرال آموزش FEMA به دنبال جبران هزینه های خود را در پاسخ به بلایای طبیعی عمد ناشی از یک نهاد به ندرت استفاده می شود برای ارائه یک سازمان است که عمدتا در پاسخ به بلایای طبیعی مانند طوفان یا زلزله. Montali گرفت و موضوع زیر ارسال و گفت: او را شماره یک منظور نوشته شده است.

در غیر معمول اتحاد PG&E تیم حقوقی در تراز وسط قرار دارد با وکلای قربانیان آتش سوزی اصرار Montali به رد صلاحیت FEMA ادعای استدلال ابزار بد سابقه و حفظ آن سیستم الکتریکی معنا نیست که این شرکت در نظر گرفته شده برای شروع آتش سوزی گفت: پل Zumbro یک وکیل به نمایندگی از PG&E

“بسیاری از چیزهای بد شده اند گفت: در مورد PG&E هر دو در داخل و خارج از این دادگاه اما هیچ کس را متهم PG&E از شروع این آتش سوزی عمد” Zumbro گفت.

یک وکیل برای FEMA استدلال کرد که PG&E دراز مدت غفلت از آن سیستم برق به مبلغ قصد. PG&E می دانستم که نگهداری آن کمبود می تواند باعث آتش سوزی با توجه به مایکل تای a U. s. Department of Justice وکیل به نمایندگی از FEMA.

“شما باید شواهد PG&E شکست های مکرر به حفظ خطوط خود را بیش از یک دوره از زمان” تای گفت.

FEMA ادعای بحث برانگیز است به دلیل آن می تواند سیفون دور بیش از یک چهارم از چند میلیارد دلاری معامله PG&E رسیده با قربانیان آتش سوزی از جمله اموال صاحبان کسب و کار و مردم در دفاع از ادعای قتل غیر عمدی به یکی از نزدیک به 130 نفر در طول موجی از آتش سوزی مربوط به ابزار سیستم الکتریکی.

FEMA مقامات سرزنش تیم حقوقی برای آب و برق و آتش سوزی قربانیان برای عدم به دست آوردن ورودی از دولت فدرال در حالی که ساخت یک معامله به معنای ترکیب همه ادعا باقی مانده خوردگی دولت فدرال در برابر آتش سوزی قربانیان.

FEMA مقامات گفته اند که فدرال کمک به فاجعه است که به معنای به آخر آمده بعد از تمام راه های دیگر از کمک های اولیه — مانند بیمه یا غیر انتفاعی حمایت و یا دادگاه-دستور پرداخت — خسته هستند. اگر یک فاجعه قربانی دریافت کمک بعد از FEMA در حال حاضر پرداخت, پرداخت, این آژانس باید پول بازگشت.

این موضوع باعث شده است تا یک گروه دو حزبی از قانونگذاران فدرال به درخواست آژانس برای رها کردن خود ادعا می کنند. سواحل شمال مظنونان حمله به دانشگاه جرد هافمن و مایک تامپسون پیوست یک گروه دو حزبی که معرفی یک لایحه شنبه به منع FEMA از گرفتن فاجعه کمک های که داده شد به قربانیان اگر آژانس به دلایل فنی تصمیم می گیرد آن را داده بود در خطا و دریافت بدون هیچ گونه شواهدی از تقلب.

به نام جلوگیری از فاجعه Revictimization قانون لایحه پیشرفته از ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان کمیته حمل و نقل و زیرساخت های چهارشنبه.

Montali نیز در نظر گرفته استدلال از PG&E و آتش سوزی قربانیان در برابر ادعای ثبت شده توسط کالیفرنیا دفتر خدمات اورژانس بخش عمده ای از آن است که حدود 2.4 میلیارد آژانس دولتی گفت: باید برای درخواست نمایندگی از FEMA که تکراری ادعاهای ساخته شده توسط آژانس. یک وکیل برای دولت متی Heyn گفت Montali که FEMA می تواند شکایت کالیفرنیا اگر دولت نیست و به دنبال تمام راههای معقول برای جبران دولت فدرال برای آن فاجعه کمک کند. او در مورد یک مورد در هاوایی که در آن FEMA شکایت کرد که دولت برای عدم به دنبال همه در دسترس پرداخت بیمه برای پوشش هزینه های فاجعه پاسخ.

Heyn پیشنهاد PG&E یکی دیگر از پیدا کردن منبع از پرداخت پول به FEMA.

“ما فکر می کنیم بازماندگان باید پرداخت تمام $13.5 میلیارد” گفت: Heyn معاون دادستان کل با کالیفرنیا وزارت دادگستری.

هر دو فدرال و دولت ادعا می کند “قرار دادن مقدار زیادی از فشار بر روی صورت” را به عنوان آنها در میان آخرین مسائل مربوط به برخورد با قبل از PG&E می تواند در حال حاضر ورشکستگی آن خروج طرح به تمام متقاضیان برای رای Zumbro گفت: قاضی است.

فردی wildfire متقاضیان خواهد شد یک فرصت برای رای دادن بر روی طرح کلی. یک گروه از آتش بازماندگان نامه نوشته اند به Montali گفت: آنها نمی خواهد حمایت از یک برنامه است که اجازه می دهد تا دولت فدرال را به پول آنها احساس PG&E در حال حاضر وعده داده شده برای کمک به مردم بهبود یافتن از حوادث.

“زمان در حال حاضر برای نپذیرفتن این ادعا” Zumbro گفت.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Julie Johnson در 707-521-5220 یا [email protected] در توییتر @jjpressdem.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>