فدرال و سازمان های دولتی اقدام به حذف مبتنی قایق بادبانی در نزدیکی هیلو با ورودی جزر و مد

  • COURTESY COAST GUARD The 63-foot Midway Island is seen where it grounded on the rocks at Hilo Bay.

    حسن نیت ارائه میدهد گارد ساحلی

    63-پا جزیره میدوی دیده می شود که در آن ریشه روی سنگ در هیلو بای.

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا گفته است که تلاش امروز به واژگونی و حرکت 63-پا قایق بادبانی — جزیره میدوی — که ریشه در سنگ در هیلو بای.

گارد ساحلی در حال همکاری با دولت و پیمانکاران به واژگونی این کشتی در ورودی high tide با امید حرکت آن را به یک دولت متعلق به اسکله خارج Wailoa قایق بندر بیشتر برای کاهش آلودگی تلاش. قایق نمی خواهد وارد بندر.

“تیم مهندسی کشتی به صورت دو و اهرم های دریافتی جزر و مد بالا و ساختمان گشت و گذار به محور رگ کردن بستر و به آب های عمیق تر, قبل از بکسل آن 1.5 مایل به اسکله خارج از ترافیک عادی خطوط” گفت: گارد ساحلی حکم رئیس افسر اهل Strathern آلودگی پاسخ متخصص در انتشار اخبار. “خدمه خواهد ایستاد dewater اگر لازم و حفظ این کشتی شناور کاهش شانس خود را از غرق شدن در هیلو خلیج است.”

مقامات گفت: 1,352 گالن فرآورده های نفتی از جمله دریایی دیزل, روغن, و روغن هیدرولیک و روغنی ضایعات بودند با خیال راحت حذف از آمریکا-پرچم کشتی همراه با باتری و پاک کننده خانگی پنج شنبه و جمعه. کمتر از حدود 40 گالن باقی می ماند روی.

قایق بادبانی فرار گل نشسته Feb. 3 در سنگ های غربی هیلو بندر پس از ورود از لس آنجلس. این Hawaii County Fire Department airlifted boater — به عنوان یک مرد مسن به ایمنی و اگر چه او کاهش یافته و حمل و نقل به یک بیمارستان است.

گارد ساحلی خواسته است که در طی روند حذف عمومی به روشنی از امنیت منطقه گسترش یافته است که 100 متری در تمام جهات از قایق برای جلوگیری از آسیب یا ضربه به عملیات.

به تاریخ وجود داشته است هیچ گزارشی از آسیب های آلودگی و یا نهفته حیات وحش گارد ساحلی گفت. آب و هوا در صحنه است مطلوب با آسمان روشن باد نور عالی و دید و ساختمان گشت و گذار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>