تغذیه می گوید: “طیف گسترده ای از ابزارهای در بازی برای مقابله با بیماری همه گیر

واشنگتن >> فدرال رزرو امیدوار کننده است به استفاده از آن “طیف گسترده ای از ابزار” برای کشیدن کشور از رکود در آورده با جهانی همه گیر نشان می دهد که این امر پایین نگه داشتن نرخ بهره از طریق 2022.

در آن نیمه سالانه سیاست های پولی گزارش به کنگره, بانک مرکزی امروز گفت که COVID-19 شیوع باعث شد “فوق العاده ای در انسان و مشکلات اقتصادی در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.”

در پاسخ به تغذیه گفت: آن را “متعهد به استفاده از آن در طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از اقتصاد ایالات متحده در این زمان به چالش کشیدن.”

فدرال رزرو را گزارش می آید دو روز پس از یک نشست که در آن بانک مرکزی آن را نگه داشته است نرخ بهره را در یک رکورد کم از صفر تا 0.25% و نشانه های آن برنامه ریزی شده به آن را نگه دارید وجود دارد از طریق 2022. فدرال رزرو گفت: آن را ادامه خواهد داد به خرید میلیاردها دلار از خزانه داری و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار برای حمایت از بازار مالی است.

رئیس فدرال جروم پاول شهادت خواهد داد قبل از کمیته های کنگره به صورت دو روز در هفته آینده شروع روز سه شنبه در گزارش جدید. قانونگذاران انتظار می رود به درخواست پاول به توضیح دهید که چگونه بانک مرکزی برنامه ای برای حمایت بیشتر از اقتصاد در آنچه که انتظار می رود به شدیدترین رکود اقتصادی در 70 سال گذشته.

پاول پیش بینی شده در این هفته است که این بهبود به احتمال زیاد خواهد بود آهسته با آمریکایی ها “به خوبی به میلیون ها نفر” قادر به شغل قدیمی خود را به عقب.

پاول را بدبینی ارزیابی از چه مدت می تواند بازار کار را بهبود می یابند همراه با دیگر تمدید نگرانی در مورد بیماری همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد کمک کرده و باعث بزرگ فروش در بازار در روز پنج شنبه با میانگین صنعتی داو جونز سقوط 1,861.82 امتیاز و یا 6.9%.

پس از بازار غوطه جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال یک صدای جیر جیر, انتقاد از بانک فدرال نمایش که کامل بهبود اقتصادی می تواند مدت زمان طولانی.

“فدرال رزرو اشتباه است بنابراین اغلب” مغلوب ساختن پیشی جستن است. “من این شماره همچنین, و را خیلی بهتر از آنها انجام دهد. ما باید یک کار بسیار خوب در سه ماهه سوم بزرگ در سه ماهه چهارم و یکی از بهترین های ما تا کنون در سال 2021.”

گزارش های ارائه شده به کنگره این هفته شامل تخمین های اقتصادی از پاول و دیگر بالا تغذیه مقامات. آنها نشان داد که تغذیه مقامات انتظار می رود یک شیب افت در رشد اقتصادی از 6.4 درصد در سال جاری با بیکاری باقی مانده در به شدت افزایش 9.3% از طریق این سال است.

به تازگی به عنوان بیکاری بود که در نیم قرن گذشته 3.5 درصد

اقتصادی پیش بینی نشان داد که فدرال رزرو نرخ بهره بانکی است که بانک مرکزی کاهش در ماه مارس به رکورد پایین نزدیک به صفر است و انتظار می رود در آن سطح از طریق پایان 2022 با تنها دو نفر از 15 مسئولین فدرال ریزرو در انتظار یک نرخ بالاتر از صفر در اواخر سال 2022.

فدرال ریزرو اعلام نشده است هر سیاست جدید طرح آن در جلسه این هفته اما تحلیلگران مالی بر این باورند که کسانی که می تواند بعد از پرده برداری کرد در این سال بسته به اینکه چگونه اقتصاد انجام و در نیمه دوم.

فدرال رزرو اشاره کرد وخامت شدید در بازار کار با نزدیک به 20 میلیون شغل از دست داده و از ماه فوریه “معکوس تقریبا 10 سال از سود کار خود را.”

“شدید ترین کار ضرر و زیان شده اند پایدار اقتصادی-اجتماعی با گروه های که به طور نامتناسبی به نمایندگی میان کم درآمد” با توجه به گزارش.

فدرال ریزرو امروز نیز خلاصه یک سری از وقایع است که از آن شده است برگزاری از سال گذشته با هدف گرفتن ورودی عمومی به پیشرفت های بانک مرکزی می تواند در سیاست های پولی خود را کار می کنند. که شامل یک رویداد در ماه مه که در آن به دنبال تعیین چگونه coronavirus شد تأثیر زندگی مردم است.

“مردم باید زندگی خود قرار داده و معیشت در انتظار نگه داشته در طول این بهداشت عمومی اورژانس” پاول نوشت: در مقدماتی داشته باشید. “در حالی که همه ما را تحت تاثیر قرار شده است این بار در حال سقوط بیشتر به شدت در کسانی که حداقل قادر به انجام آنها است.”

این تغذیه پاول گفت: همچنان متمرکز بر تخمگذار پایه و اساس برای بازگشت به بازار کار این کشور بود تجربه سال گذشته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>